• Vymi

    Chlapi je to tady tento tyden musime dat aspon jednou Rusavu… dave, Luke grafik… co vy na to… pocasi na to prdime.. :-)streda ne nebo ctvrtek…

    0 0
    • grafik  

      hmm, jako trenink na rusavskou 50-ku jo? Myslim, ze by to mohlo klapnout. Ja bych navrhoval stredu nebo ctvrtek. Trat uz je oznacena!

      0 0
      • Vymi  

        bezva a je to hotovo… zabalim nejakou tu slivici… :-)))))))

        0 0
        • Vymi  

          ne vazne… jeste urcime kdo a jak se to komu hodi… start v Prerove co nejrychleji na Rusavu… tedy + 20KM tam a zpet… ted jeste tech 50KM toz znamena nejakych 90KM tak to je narez :-))))))))) no tak 100KM no na kole ufff… ze by tedy autem… na Rusavu… :-)))))) no????

          mam obed tak se rozmyslete :-)

          0 0
          • grafik  

            me chces ustvat ne? Ja bych to mel do Olmika 30 km navic. Jel bych tam radeji autem :)

            0 0
            • Vymi  

              kdo je pro auto? :-) ja

              to byl takovej vtip Grafik… :-)

              0 0
            • moratii  

              No kaslete na trenink…Meli jste byt na Drticovi v sobotu…to staci az do soboty…)

              0 0
              • cmelak  

                To teda fest… trenink netřeba… :o)))

                0 0
              • Vymi  

                mam takovou zasadu, nejed to co neznas… tedy aspon jednou to chci projet… :-) co kdyz budu chtit se dobre umistit a jako blazen se hnat nekde kde nevim co je… a co me ceka?!!

                0 0
                • moratii  

                  No tak jed uz dnes…)Ne kazdej se chce dobre umistit..)Nekdo si jezdi jen pro radost…

                  0 0
                  • Vymi  

                    jezdim pro obe moznosti… :-) dneska nejedu ( fotbal, prace, pritelkyne) :-)))

                    0 0
    • dav33  

      Ku..a jel bych hned,ale fakt nestíhám , ještě teď sedím v práci a když zkončím dřív , tak mám sílu se akorát ožrat.Kolo mi stojí v kanclu a ani se na něho netěším (což je co říct),pže toho mám plné kule. Ještě cca 10 dní a fakt slibuju , že letos už podruhé začnu s ježděním(pokud se tomu mému klinbání nohama tak dá říkat).Takže si to užijte a já po svém dnešním výlevu se jdu zmrtvit…

      0 0
      • Vymi  

        Dave jestli budes pit na zal… tak to skoncis spatne… nebo aspon jak ja!!!! :-))))) Hele nekopej nohama vezmi kolo a uvidis… ze te to zase pritahne zpet! Ja se taky netesil po tom uraze ale musim a ted uz pohoda! :-)

        0 0
    • Chaingang  

      no,jel bych,ale včera mi na Loštické 50ce praskl Sugar,tak doufám že stihnu sehnat nějak rám,abych moh aspoň závodit…

      0 0
    • grafik  

      mohl bych ve stredu, ale az po praci koncim v 15:30 (pokusim se vypadnout uz v 15:00). Po 16:00 bych moh dorazit na rusavu, a myslim, ze by se to dalo sjet nez bude tma ;)

      0 0
      • Vymi  

        je to spatenka… ja muzu jen ve ctvrtek ve stredu jedu do KM rodina akce…

        0 0
    • grafik  

      pozor zmena – termin presunut na ctvrtek, cas zustava stejny, tzn. kolem 16:00 na rusave.

      0 0
    • Vymi  

      ano souhlas sto pro ctvrtek sraz kolem 16 na Rusave…

      0 0
      • luke777  

        ahoj takze ctvrtek na rusava? jak se tam dostanem, jo pro uklidneni trasu sem projel v patek rano, bylo mokro a muzu rict dojel sem po 4h totalne kaput,start a to nasledne stoupani sem myslel ze bude i moje posledni stoupak jak krava!!! pak sjezdik stoupak na tesak objeti tesaku paradni sjezd po asfaltce do rajnosek pak stoupak a sjezdik stoupak obcerstvovacka stoupak sjezd jizda po asfalte stoupak lesem vyjeti na rozcesti tesak trojak dojezd na trojak sjezd po silnici stoupak, nejhorsi je utahovak na na 35km mam pocit porad nahoru pak malikova des bes, snad to vysusi, kaluze 30cm hluboke prumerne pak napojeni na drasala stoupak jak prase sjezdicek stoupak sjezdicek stoupak a pak sjezd korytem??? tam je to napytel ze se odbocuje na lesni pidi cesticku a do cile, muzu rict za mokra nebo nedej boze za deste humus!!!!!

        0 0
    • Vymi  

      no vypada to ze budu muset udelat luzkovou upravu :-)))) Luke vezmu te ja… Grafik by to asi nevzladl… jen tak na okraj… je tam nekde nejaka pumpa… bylo by fajn vis pak kola aspon trochu umyt… :-)))

      0 0
      • luke777  

        no nevim my ty kola dali na strechu, takze nebyl problem,najdem nejakej potok:))) nepisal me nekdo sms z netu?

        0 0
    • grafik  

      potvrzuji ucast ve ctvrtek na 100 % !

      to luke777: popis trate vypada dost brutal, sou tam i nejaky brody? Doufam, ze to zvladnem projet s Vymi-m do tmy :D

      0 0
      • Vymi  

        no pockej!!!!!!!!!! :-D si to schytas Grafiku… ja ti dam ze to tmy… uvidime… a beru sebou nytovac… kdo vi…

        0 0
    • kolda  

      nejedete někdo na Rusavskou 50 v so ráno z Ol a nemáte v autě místo pro jednoho člověka + kolo? nebo naopak můžu vzít auto já(3–4 kola). vyhořeli mi spolujezdci a nechci jet sám.

      0 0
    • Vymi  

      nevim jak jini… ja a urcite moje pritelkyne dal pak 2 kamaradi… takze mozna problem nekoho 5 s kolem vzit… jeste uvidim… kazdopadne Prerov…

      0 0
    • Chaingang  

      V ten čtvrtek bych jel,akorát se tam nemám zatím jak dostat.Kdyby měl někdo místo v autě,budu jenom rád.Benzín si rozpočítame.

      0 0
      • Vymi  

        no nevim jak grafik… kdyz jsme se bavili spolu kterym autem pojedem… rikal ze ma problem narvat dve kola do sveho auta… ja beru urcite Lukyho takze jsem plnej… :-( zkus jeste hodit info mozna nas pojede vice a nebo Grafik zkusi nemozne… :-)))

        0 0
        • luke777  

          takze v ten ctvrtek to udelame jak? v 16h chcete byt tam?takze 15 30 odjezd z prerova?odkud?at vim jak se mam zaridit v praci, jo ptal sem se na ty casy rusavske 50, minuly rok byla trat lehci a kratsi, pocitaji ze ti nej to zajedou za 3h a neco.

          0 0
          • grafik  

            takze my hobici mame do tmy co delat pro srovnani: 3h a neco jezdi nejlepsi bikeri selu tzn.: ja si musim pripocitat tak 3–4 hodiny :)

            0 0
          • Vymi  

            Luke mohl by si kolem 15:15 byt u me na Kabelikove u Meopty… presne Kabelikova 5. volej mobil cislo vis… :-)

            0 0
            • luke777  

              no to nevim budu se snazit:) ale z mostenice me to trva 20 min cesta,rano si vse nachystam,budu se honit, kdyztak zavolam zavcasu oznamim situaci

              0 0
              • Vymi  

                mozna bych mohl dojet pro tebe jeste si napiseme… :-) ok… zdarec uz letim

                0 0
      • grafik  

        ja bych te vzal – rozlozime kolo na dily a ono to nejak urcite pujde ;)

        Pouvazoval jsem, ze bych vypadl z prace kolem 14:30, takze odjezd v 15:30 z Prerova je realnej! S vymi-m mame dohodnutej sraz u brany kasaren na zelatovske.

        0 0
    • Vymi  

      pratele kamaradi bikeri… tedy zitra sraz u kasina nahore jak jsou garaze… :-))) cas 15:30 abycho byli kolem 16 na Rusave! pocitam ze opravdu ty 4 hodiny to pojedeme minimalne ale do tmy urcite budeme zpet… :-)

      0 0
    • grafik  

      fotky mam stahnuty a docela se povedly! Nahraji je a upravim az zitra, ted uz na to nemam silu ;) Trat je fakt super, hodnotil bych ji asi jako nejlepsi ze vsech maratonu, ktere sem zatim jel …

      0 0
      • Vymi  

        no trat v paradni… :-))) jen to neustale vyjizdeni by mohlo byt mirnejsi… a pozor na defekty… :-))))

        0 0
    • grafik  

      fotky z vyjizdky: http://www.petrbike.com/sab.php?…

      nazev fotogalerky: /Rusavská 50ka/

      0 0
      • Vymi  

        doufam ze defekt uz me na zavode nepotka… :-)))) je ja jsem tak fotogenickej… :-))))

        0 0
    • kolda  

      mohli byste prosim strucne popsat trasu? na jakem km jsou narocne kopce, sjezdy,tech. useky? dik.

      kolda

      0 0
      • grafik  

        ihned po startu nasleduje dlouhe a celkem prudke kamenite stoupani, bude se to tam urcite hodne ucpavat a hodne hobiku :) to pujde pesky. Nasleduje brutus sjezd po korenech, pak zase prudke stoupani na tesak, sjezd – vyjezd – sjezd – vyjezd. Vyjezdy jsou tam vetsinou prudke – korenovite nebo kamenite. Na teto trati se neda vubec odpocinout – bud se ritis z kopce po korenech zkrz hluboke kaluze nebo funis do vyzivnych kopcu. Jeden sjezd se jede po asfaltece a je mozne ze se tam pojede i pres 60 km/h. Je to houpacka a to poradna!

        Celou trasu sme nestihli projet …

        0 0
        • grafik  

          dalsi popis hledej nahore od: luke777 09.08.2005 10:29:16

          0 0
        • Vymi  

          tak tak souhlasim s Grafikem… :-)) bude to takove mensi peklo… ale odpocivat se da jen si musis vzdy vybrat kdy se ti to hodi nejvice… hlavne dobre volit sjezdy… je tam hodne koryt po proudech privalu co byly v tydnu a tak se muze stat ze ti kolo sklouzne…

          0 0
    • Vymi  

      doporucuji vsem aby jste si plaste opravdu dobre rozmysleli – ktere si vezmete… ja mam sice na zadku novej 2,3 plast ale je to drzak… na predek kopnu 1,9 trochu jetej takze jsem zvedav… mel by to vydrzet a tez me podrzet… hlavne aspon dve duse sebou… je tam hodne kamenitych cest a defektu bude urcite spousty…

      0 0
    • Vymi  

      pocasi bude doufam super… :-)

      0 0
    • Spawncz  

      Panove to jsou teda pripravy jako blazen :-)

      Nechal jsem se premluvit Grafikem a jedu taky, jen doufam ze si nenamelu a zase nevykloubym prst jako v Alpach (kdyz jak pisete je to tam desne technicky narocny).

      Sportu zdar a biku zvlast

      0 0
      • grafik  

        ha ha, tentokrat to prst nebyl ze :))

        • fotky sou dobry a nahraji je zitra.

        dojel jsem podle vysledku na 176. miste – ty voe, to je moje nejlepsi umisteni v zivote (stava se ze me chrtisko jako blazen ;)

        0 0
        • Spawncz  

          Mas pravdu dneska to malicek nebyl ikdyz je nejakej divnej. Ale ty odreniny a narazeniny boli jako blazen jsem zvedavej jak se dneska vyspim.

          Ja ti porad rikal ze z tebe toho chrta udelame :-)

          0 0
          • Vymi  

            chrt… to jo souhlas… na treninku delal ze to nejde ale na zavode dal ze sebe maximum… :-))) osobne ja se za chrta nepovazuji :-))))))))

            0 0
    • luke777  

      ahoj tak jak se jelo? ja sem dojel spokojen, docela celej, vysledky doufam budou brzo na netu, podle computeru jsem to mel za 3h 30min

      0 0
    • grafik  

      vyber fotek: http://www.petrbike.com/sab.php?…

      0 0
      • grafik  

        zitra mozna jeste nejake doplnim, jak stahnout vsechny budete mit v mailu …

        0 0
    • Vymi  

      takze kamaradi myslim po sobotnim zavode „ja se jeste jednou musim pochlubit 132 a cas 3:12,20 to je proste muj dosavadne nejlepsi vykon :-)))“ hlavni je ze priprava se osvedcila, servis pred startem taky a celkove zavod bez zadneho defektu a padu!!! :-) Foto je bezva… ja ti dam pirata!!!! :-))) jak se jmenuje ten portal kde budou ty fotky neco jako bike4 nevim poradte

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.