• Corbett

    Tak co, jak jste dopadli a jak se vám to líbilo? Jsem místní, ale chvílemi jsem nevěděl kde přesně jsem. Aspoň mám kde jezdit při vyjížďkách. Tra? jezdivá a rychlá. Značení dobré, ale mohlo by se ustálit a vyznačit čitelněji. Organizace dobrá. Můj čas 3:03 a vyýsledek nevím. Na to že jsem jel po noční nevyspaný docelela fajn. Překvapila mě veliká účast. A co vy, jak jste dopadli po těch monstrózních přípravách (přerováci).

    0 0
    • grafik  

      ja hostynky nemam projete vubec a trat se mi hoodne libila! Organizace 1, znaceni 1, (vetsinou sem jel v baliku, takze sem po znackach moc nekoukal). Super byl zaverecny sjezd a ty hluboke kaluze cca 6 km pred cilem :) Dojel sem jako prase s casem kolem 3:20 . Obavam se ze to je poprve v zivote co jsem se prehoupl do prvni poloviny :)

      dale v tematech: rusavksa 50 a Rusava prerovaci

      0 0
      • luke777  

        vysledky sem nenasel podle tachometru to mam za 3h 35min jinak super zavod,nejvic me dojalo tech 5 deti doelli 15 min predemnou:(

        0 0
      • Corbett  

        Ty témata registruji, ale chtěl jsem to zhrnout do závěrečného hodnocení, aby to nebylo tak rozházené.

        0 0
    • manzesman  

      Trat byla super. Jen ten uvodni kamenity kopec se mi moc nelibil. To zaverecny sjezd byl jine kefe. Parada. Ja mel 3:05 a bylo to tusim 114te misto. Nebyt defektu kousek pred cilem, tak to mohlo byt jeste lepsi. Asi 2× jsem si nebyl uplne jisty, jestli jedu spravne, ale nastesti to bylo o.k.

      0 0
      • Corbett  

        Museli jsme se motat někde kolem sebe. Člověk musel předjet 300 lidí aby se dostal mezi své vrstevníky přes výkonost.

        0 0
        • manzesman  

          Podle tveho casu odhaduju, ze jsi me musel mijet, kdyz jsem delal defekt.Ja se ze zacatku nechal hodne lidma predjet, protoze jsem setril sily.Potom jsem to zase postupne zacal predjizdet zpet. Obcas to byla docela fuska se pres nekoho dostat.

          0 0
          • Corbett  

            Já jsem přijel na start na poslední chvíli a dalo mě to dost práce se dostat trochu dopředu, hlavně ze začátku. Pak jak se to roztrhalo, tak už to šlo.

            0 0
            • manzesman  

              Ja startoval odhadem ve skupince tak kolem 200teho mista. Kdyz jsem se podival za sebe a videl ten dav co je jeste za mnou, tak to bylo velice zajimave. To ti nezavidim, ze jsi byl tak na konci.

              0 0
    • Spawncz  

      Uz jsem to psal jinde, super trat, super organizace, jen ty fronty na jidlo priste zlepsit. Cas jsem mel 2:45 a 61.misto – spokojenost.

      Uz se tesim na pristi rok.

      0 0
    • markus  

      Tra? vklidu,akorát moc asfaltu.Značení na hovno pořád jsem se musel soustředit a hledat něco co vypadá jako šipka místama jsem se chtěl i vracet zpět ale naštěstí jsem potkal lidi a ti mi řekli že jedu správně.Na štěstí jsem nezabloudil.Sjezdy v pohodě,mohlo být ale dříve upozornění na odbočení v tom posledním sjezdu jak byla natahnuta paska přes tu lesní cestu tak ta mě až ubrzdila.Dojel jsem celkově na 17.místě.Pro mě úspěch.

      0 0
      • manzesman  

        Tak to gratuluju k perfektnimu vysledku. Me u toho posledniho sjezdu upozornili nejaci lidi, takze jsem se tam vesel v pohode. Toho asfaltu bych taky ubral. Jo a docela malo byla jedna hadice na tolik ucastniku. Az kdyz dojizdeli jezdci tak kolem 250eho mista, tak tam natahli druhou.

        0 0
    • luke777  

      tak sem kukal na vysledky skoncil jsem na 292 miste s casem 3h 33min, jo holt to budou me slabe sjezdy, jinak jsem spokojen

      0 0
    • grafik  

      252. 3:23:59 /celkove/ – na hobika hodne dobry ;)

      0 0
    • EL  

      Tra? výborná – docela usnadňovalo orientaci sem tam značení z Drásala. Jinak jsem to dal za 2:33 a 41.(resp.28. v kat­.) takže spokojenost. Taky jsem jednou letěl přes řídítka – hned v prvním sjezdu frajer přede mnou přeskočil díru a neřek ani slovo a já tam zapíchl přední kolo a…

      0 0
    • Vymi  

      No musim rict ze draha moc super az prece jen toho asfaltu by mohlo byt mene… jinak organizace se mi libila, ty fronty musi zmizet!!!! jinak dojel jsem celkove 188 v case 3:12,20 takze opravdu velka spokojenost…

      0 0
    • kolda  

      cas 2:42, v kategorii 49. celkove myslim 70. celkem spokojenost. docela se mi vyhybaly krize. Trat dobra, akorat zbytecne moc asfaltu (zase si clovek odpocinul), zaverecny sjezdik prijemne zpestreni. Meli jsme velke stesti na pocasi, pri podmacenene trati by to bylo uplne o necem jinem. Zdravim bikerku z Tesman teamu, se kterou jsme jeli kus trasy. Jela jako dabel :)

      0 0
      • Vymi  

        hele nemala nahodou kolo Apache???? presne uz model nevim… ale v kopci mi ta taky natrela jedna moc pekna divcina… :-) jo jo vy zeny… :-))))

        0 0
      • grafik  

        Byla to Marie, pred Selou jsem byl s ni a se Spawnem projet trat sely. A jezdi fakt jako dabel ;)

        0 0
      • Spawncz  

        Jo je to marie a jezdi opravdu jako dabel. Ma kolo Author Instinkt a mezi zenama dojel ana 2.miste.

        0 0
        • Vymi  

          hm… divne… ale ja me predbehla prave zena na Apachu…

          0 0
          • grafik  

            to mas jeste dobry – me predjel asi 13-ti letej kluk :D

            0 0
            • Vymi  

              jo asi vim o koho jde… slysel jsem o nem v cili… :-)))

              0 0
        • Vymi  

          a je hezka Marie :-))

          0 0
        • kolda  

          jel jsem s ni asi 1/2 trati a nemohl jsem ji setrast:) podarilo se az v poslednim kopci..na to, ze jezdi na kole asi rok (jak rikala),dost dobra. Divku na Apache jsem nezaregistroval.

          0 0
    • Vymi  

      ted jsem normalne zjistil ze jsem vlastne o rok mladsi ne tedy 1981 ale 1982 podle poradi na rusavske 50… :-)))))) to jsou veci to jsou veci…

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.