Jak dlouho jste teď z v zimě neseděli na kole?

108 nepřečtených
  • marapara

    Já abych pravdu řekl, tak co napadlo trochu sněhu, že se dá běžkovat, tak jsem na kole od té doby neseděl. Bratru bude to už skoro 2 měsíce. Naposledy jsem něco dal tak v půli prosince a pak už jen běžky. Ale na běžkách už budu mít tak 300 kiláků tuto zimu. To jsem ještě nikdy nedal. Ale taky jsem neměl nikdy takový výpadek z kola. Ale nejaká kondice z běžek snad bude až přesedlám na bika. Abych pravdu řekl, už se těším. Kdyby mi někdo řekl, že za týden bude už +15, hezky a byla to pravda, tak budu jedině rád. Bika mám už napucovaného a nachystaného a móóóóc se těším, až ho někde proženu.

    0 0
    • petebike  

      cca 11 hodin sem nesedel na kole

      0 0
    • Martyss  

      Hele +15 si ješě tak mesíc nech v šuplíčku. Ještě jsem si tenle rok nezalyžoval.:-) Navíc..je zima, tak co bys chtěl..:-)

      0 0
      • marapara  

        No já jedu taky příští týden na sjezdovky do Vrátné. Už se těším. Ale patom by už fakt mohlo začat jaro. Už se těším. I když běžky a sjezdky mám taky rád.

        0 0
        • goofy  

          Vratna je pekna, ale ja tam jezdim vetsinou jenom na dopoledni, bo pak uz to nema cenu…

          0 0
    • goofy  

      Uz to bude asi az 10 dni, ale o dost horsi, ze uz sem nebyl zase 6 dni na lyzich, taze zitra to jdu napravit… Zima je uz krati…

      0 0
      • goofy  

        Tak, lyze splneny. Dokonce sem si dal i lehky freeridek a zitra se jde zase… :o)

        0 0
    • Daf  

      Dnes to bude 6 dni :(

      0 0
      • marapara  

        Za týden to bude 2 měsíce :(

        0 0
        • Daf  

          Nejhorsi je ze za tyden jedu ten prazskej maraton. Prd natrenovano, ted se mi jeste navic spustila ryma…

          0 0
          • petebike  

            prijdu te podporit, kdyz bude dobre a ja to v patek neprezenu v hospode tak dorazim taky :-)

            0 0
            • Daf  

              To jako ze se tam taky jedes ztrapnit jako ja? :)

              0 0
              • petebike  

                ne ne, pojedu asi bez cisla,preci jen s opici davat jeste za startovny 400 se mi nechce,navic mozna ani nebudu spat z patka na sobotu, oslavy jsou nekdy hodne dlouhy :-)))

                0 0
            • Meesha  

              asi prijedu taky. Zavodne se mi do toho nechce. Udelame Dafovi kotel :-)

              0 0
              • zac  

                jsem taky pro… :)

                0 0
              • petebike  

                kotel to bude, ale myslim ze mi na prvnim kopci razantne zmizite,ja si zajedu nekam pro prvni pomoc a bude vymalovano :-))

                0 0
              • goood  

                Asi se tam taky objevim a zkusim si to projet:-) Nezavodne ! 400 za 36km… to rozhodne nedam :-)

                0 0
          • JancA  

            jedu taky, ale bude to velká vostuda, najeto velký h…Ale když sem přihlášená, uděláme si z toho rychlejší projížďku…je někde mapa?

            0 0
            • Daf  

              Ahoj. To mi povidej doufam ze to klukum z tymu moc nepokazim. Asi si pekne uzijem bahynka :) Jinak mapu jsem nikde nenasel, ale trasu znam. Nevim akorat kde presne uhne ta trasa na Okor.

              0 0
              • Meesha  

                jedes po silnici, pak za kostelem doprava, pres pole a vyjedes v nejaky vesnici (tam sem loni dost baletil na ledu, kdyz mi tam vjel pan v mercedesu), tam se jede klasicky po P50 doleva po silnici. za vesnici je krizovatka, kde se jede doprava a pak ne furt po asfaltu jako na P50, ale doleva na polni cestu… Tam to nejak profrcis a vyjedes pred tim mostem :-)

                snad je to dost srozumitelny :-))

                0 0
                • petebike  

                  tak už mame vodice, je to dobry :-)))

                  0 0
                • Daf  

                  No nevim… Doufam ze u te odbocky doleva na tu polni cestu bude stat poradatel :)

                  0 0
                • McBlacky  

                  jj misto na Hole se jede rychla po polnacce pak se to deli doleva a cca 100 a jsi u mostu. je tam myslim znacena cyklostezka.

                  0 0
                  • Darkson  

                    nechápu, jak si pamatuješ trasy všech závodů! já si vždycky vybavim tak akorát start, cíl a nějakou tu občerstvovačku:-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no tak tudy zrovna jezdim dost i v lete :) to nesmis moc chrtit a rozhlizet se kolem za jizdy :) ale je pravda ze mam dost fotografickou pamet, jak nekde jednou jedu tak uz to podruhy trefim s vysokou pravdepodobnosti…

                      0 0
            • petebike  

              znam to na zpamet, tak se me drz a neztratis se :-))

              0 0
      • frof  

        Kamaradi to je fakt pruda.I na tech horach je to maso.Sne zi jako blazen.

        0 0
    • rock  

      6 dní. Zítra je sobota, tak to napravím …

      0 0
    • gobike  

      3minuty:D

      0 0
    • Vojtas  

      No ja sem nejel taky tak tyden, od te doby co se oteplilo, ale az bude trosku mrznout tak na to zase vlitnu :) nebo se holt premuzu a pojedu na zimakoj i v tehle srackach

      0 0
    • McBlacky  

      6 dni ale diky sadre to jeste 20 bude … :( snad mi vratej startovny na p50

      0 0
      • sir_mike1  

        Bohuzel od konce srpna. Pak uz jsem byl jen a jen nemocnej az to skoncilo vyoperovanim mandli. Nejhorsi pul rok v mym zivote

        0 0
      • petebike  

        kdyby ne, tak pojedu za tebe:-)

        0 0
    • SavaH  

      dneska odpo tomu bude tyden, ale poctive plavu a dokonce jsem po mesici byla behat ;o) A jako dafovi se mi spustila ryma :o( chci jaro!!!!

      0 0
    • expen  

      4.února cca.60 km jinak tak 2–3× týdně od 23.prosince.mezitím běhání jako třeba dnes.zítra opět na silničku…

      0 0
    • palkac  

      kvuli ruznym rymam, kolenum, ramenou a jinym nemocnym castem tela a taky kvuli lenosti to uz sou ctyri mesice… ach jo..

      0 0
    • Medunka  

      Sedim na nem kazdy den doma v pokojicku, ale venku nebylo od Rusky Sibire ;-( Uz se mu styska po terenu a cerstvem vzduchu…

      0 0
    • Sirenna  

      Vcera jsem byla a zitra jdu znovu ;)

      0 0
      • cabbage  

        myslim, ze je cas, aby sis zmenila biky ve „foto“- uz jsou trochu neaktualni;)

        0 0
        • Sirenna  

          Novyho sjezdaka jeste nemam, tak ho zmenim az bude a fotka co je na webu se mi tam davat nechce a 4hun ma fotku aktualni. Jo a fotku crossaka taky jeste nemam, protoze se teprve stavi, no a fotku silnicky po pradedeckovi zverejnovat nebudu :)

          0 0
          • cabbage  

            ok, vysvetleni prijimam;-))

            0 0
          • vano  

            taku pohladnu bajkerku som este nevidel, maju stastie v tvojom okoli

            0 0
          • vano  

            nedavno som si pozicial CX bajk, tak na nom po veceroch blaznim po sidliku, po uslapanom snehu v mraze je to super zabava…

            0 0
    • o.ndra3  

      Dneska. A bylo krásně.

      0 0
    • Beeda  

      Dneska se krasne svihalo, 2× Stechovice a pak jeste podruhe srane do Vraneho, uz se to pocasi ma dasi tyden zlomit…:-)B. PS: tolik zarytych bikeru co shani trenager jsem letos nevidel;-))

      0 0
      • petebike  

        jo stechovicka vede, zejtra ji dam taky, ale nevim jestli dvakrat :-)

        0 0
      • zac  

        Treñazer je super! :) uz jsem ho na pujceni taky sehnal tak snad taky zacnu neco delat, i kdyz 2 hodiny v kuse na tom posle me vydrzet nejde… :( Vidim to na 2 fazovej trenink… 1h rano a 2. hodina odpoledne az vecer… :)

        0 0
        • SavaH  

          ale jde ;o) muj rekord je 165 min

          0 0
          • cabbage  

            cozeeeeeeeeeeeee?! muj 65… vic to fakt nepujde…

            0 0
            • SavaH  

              jde to uplne na pohodu. Zde je navod.

              1. pujcit si nejaky dlouhy a zajimavy film, min 2 hod (forest gump, pulp fiction, pan prstenu – nejlepsi je cela trilogie ;o)
              2. nainstalovat trenazer pred tv
              3. pootevrit okno

              a uz se jede ;o)

              0 0
              • zac  

                no treba vcera jsem si pustil film a nedokoukal jsem ho ani do pulky… nejak me to nebavilo pritom na to koukat, ale dneska sem zjistil ze je super pri tom koukat na olympiadu… :)

                0 0
                • marapara  

                  To bych věřil :). Ale já myslím, že je lepší si dát tak 20–25 km na běžkách po nějakých kopečkách v přírodě, trocha koření ve sjezdíku, prostě parádička. No není to paráda, jako vláček :)

                  0 0
              • cabbage  
                1. tak dlouho nevydrzim koukat pred sebe..
                2. uz sem testoval, bud nic neslysim, nebo mi hrozi ohluchnuti…/
                3. …a vetrak naplno, v tom problem neni.

                imho ta hodka s 40minutama nad 170 tepu proste musi stacit, nastesti sem ted pujcil trenazer blackymu, tak mam aspon vymluvu:o)

                0 0
              • pegal  

                tak to ja se nemuzu divat na nic .. pac slapes a slapes .. koukas na televizi a po chvili zjistis ze jenom koukas a neslapes .. :)

                0 0
          • zac  

            bych asi chcipnul… :( ke konci mam uz vzdycky pocit ze kazdou chvili omdlim, asi si budu muset otevrit okno pro prisun vzduchu, dat si proti sobe vetrak atd… :)

            0 0
        • petebike  

          jo jo jde to, Valce jsou ale o hodne horsi, jezdil sem na nich jednu zimu a to byl mazec – jedina nevyhoda ze na ne musi clovek jen strizlivej – jinak projede bytem v 40 km rychlosti jako ja :-))

          0 0
        • MartinXC  

          Já ti to říkal – chce to aspoň jiné sedlo. A to tomu dost pomůže zadní slick.

          0 0
    • Siddha  

      prijel sem asi ve tri takze 7 h a nejdyl tak tyden, to sem byl nachlazenej…

      0 0
    • Twisp  

      tento rok jsem jeste na biku nesedel … cervenam se, ale neni cas a kdyz je, tak vedou jasne bezky

      0 0
      • marapara  

        Já taky ne, nic si z toho nedělej. Ale včera jsem dal na běžkách 25 km, dnes trochu lehčí okruh 20 km

        0 0
    • libi  

      tak naposled dneska ÷))) jako hodne lidi tady

      0 0
    • goood  

      Naposled vcera, dal jsem si jen cervenou do Pruhonic, ale bylo to super.

      0 0
      • goofy  

        Neco vam tam chybi chlapci. Myslim, ze se tomu rika snih…

        0 0
        • rock  

          Přece nepolezou někam, kde je. Copak jsou Eskymáci ?

          0 0
    • Meesha  

      Nekdy v polovine ledna prvnich par letosnich kilometru. Pak sem zjistil, ze mokrej zadek a balancovani na ledu rychlosti 15km/h me vubec neuspokojujue. zlaty valce…

      0 0
    • Extremist  

      To nic neni! Ja jsem si 17. prosince zlomil kotnik a od te doby jsem nedelal vubec nic. Vcera jsem teprve zahajil rehabilitaci na rotopedu. Casu je dost… :-)

      0 0
    • madcat  

      dneska sem asi po týdnu a něco trochu prohnal bajka kolem dědiny po uschlých silnicích, a to jenom k tomu, abych zjistil, že mě ku…sky bolí nohy po posilovně a kondička asi jela někam do teplých krajin na dovolenou :-)))

      0 0
    • till  

      V podstate od pulky listopadu:-( Kuli skole a pocasi se na nej nedostanu:-( Byl sem si akorat parkrat zablbnout na snehu, ale samosebou bez treninkovyho efektu..:-( Uz aby bylo svetlo aspon do 19 hod. a teplejs…

      0 0
    • Páník  

      v tomhle pocasi jsem vyjel jednou a fakt se to neda…takze se vybijim hokejem,lyzema a fotbalkem v hale

      0 0
    • rock  

      Vrátil jsem se o půl šesté … v lese bylo moc příjemně a nijak zvlášť zima …

      0 0
    • Stancek  

      Ja sel dnes ze zoufalstvi behat… desny… uz jsem to nekde psal… kdo zaridi jaro do tydne, ma u me basu 12ky piva …

      0 0
    • kafac  

      Já jezdím pořád, dneska mám najeto 55km. Minulou Neděli 60km… :-)

      0 0
    • motylek  

      Já jezdím taky pořád ikdyž to střídám s běžkama,dnes mám 65km.

      0 0
    • pavelr  

      Jezdím taky jak to jen trochu jde. V sobotu na kole 40km po okreskách, v neděli na běžkách.

      0 0
    • Lance  

      nekdy od zari

      0 0
      • Rybnik  

        Taky tak nějak. Ale pred tydnem jsem si koupil běžky. (na těch zatím jen dvakrát, ale snad se to zlepší)

        0 0
        • Lance  

          Na bezkach jsem byl 5× a jednou na sjezdkach, letos me to nejak nebavi a kolo uz beru vylozene jako, ze se jdu v klidu svezt, uz to nezeru, a proto mi to stare musi vydrzet dalsich deset let

          0 0
    • mastihuba  

      tak počitám cca před jedenácti hodinama

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Vcera.

      0 0
    • Martin  

      23. prosince. Od tý doby SNB a běžky. K tomu přece ten sníh je.

      0 0
    • Darkson  

      8 dní a už mám absťák:-/

      0 0
    • Stancek  

      Zas..nej snih… uz asi 14 dni abstak… vcera uz jsem sel ze zoufalstvi behat… :-(

      0 0
    • VencaV1  

      Už 2 hodiny a začíná mi to chybět. :)

      0 0
    • Luka  

      stejne jako marapara. Asi od pulky prosince. Uz mi to fakt vadi, zrovna vcera jsem mela takovy cukani, ze bych aspon na dve tri hodinky vyjela, a ono to zase nevyslo. Hruza. soufam ze se trochu zlepsi pocasi, coz o ten snih, ale vadi mi ten led vsude mozne. Hruza hruza. O behani vazne premyslim, jakmile se dostanu s ty priserny rymy. No, tak vsem co jezdi uprimnou zavist!

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jsem měl cukání v neděli… taxem si dal 20 k podleskýmu rybníku a zpět… rýmu jsem už vyležel, taxem jel provokovat průdušky. :o)

        0 0
    • mawerick  

      asi od soboty:) a na docela dlouho asi:(

      0 0
    • vlk  

      asi před týdnem.

      0 0
    • Splinter  

      23 vteřin… A ten posed se mně pořád nezdá…

      0 0
    • fousac  

      tak sem na to vcera po 8 tejdnech vlez a musim rict, zlatej snih.. takhle to vypadalo na stezce radotin-cernosice podle reky…

      0 0
      • mastihuba  

        tys marodil či co? :)

        0 0
      • Stancek  

        Co bych dal za blaticko, u nas porad ten zas..nej snih. Mokrej tezkej, jet se v tom neda :-(

        0 0
      • McBlacky  

        to je blittka – muselo bejt na těch spejsech fakt lahůdkový :)

        0 0
        • fousac  

          spejsy v pohode.. krome cistocistyho ledu jely a drzely porad..

          0 0
          • McBlacky  

            no ale bahno nabalej dost moc ne :) to jsem myslel…přezouváš na sobotu ? nebo je to dh :)

            0 0
            • fousac  

              tenhle hnuj by se nabalil na cokoliv.. no ale na tom zmrzlym bilym cemsi nahore na kopcich drzely suprove, az sem se divil..

              ze soboty asi nakonec sejde, teamova partnerka si nekde namuchlala zebra nebo coze..

              0 0
    • lOlA  

      ja jsem na kolo sednul naposledy asi 30 listopadu-aspon myslim:o))) od te doby sem na kole nebyl.bohuzel v zime nejezdim:o(((( ale mysto toho se prkynko v komurce moc dlouho neohreje!:o)))

      0 0
    • Orbis  

      já jsen na kole neseděl zhruba 15 hodin:-))) akorát je na můj vkus trochu mokro:D

      0 0
    • Otaku  

      taky na kolo prez zimy dlabu. Aspon slapu obden na rotopedu. + nejaky kliky a sedy lehy.

      0 0
    • RomanH  

      Mam uplnej abstak, uz je to 17 dni. Nejdrive jsem musel hlidat dcerku a ted jsem nachcipanej. Snad se dam do vikendu trochu do kupy, abych mohl vyrazit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.