• Luke

    tak co, uz jste cetli? tentokrat o impotenci http://www.novinky.cz/06/71/08.html

    0 0
    • crom  

      Tak to me nerozhazi,ty dva zele medvidky co tam mam ,jsou neznicitelny

      0 0
    • chupas  

      nemaj jezdit s blbejma sedlama. a obcas zvednout pr***l a prokrvit se.

      0 0
    • fousek  

      Lidi je jak sracek takze z globalniho hlediska je to jen dobre:-)

      0 0
    • vlk  

      Za chvíli budou na rámech kol nápisy.Ministerstvo zdavotnictví varuje, kolo způsobuje impotenci :o)

      Něco na tom může být pravdy.Proto,se nevyplácí šetřit na sedle.Ale myslím, že když si člověk koupí sedlo co mu anatomicky sedne, že problém není.Páni doktoři vyjádřete se.

      0 0
    • orca  

      Neřeším , už jsem se namnožil a teď to spatřuji již jen jako výhodu a klad :))

      0 0
    • Medunka  

      Heh, takze nechci doma chrta ;-)

      0 0
    • MartinX  

      O kolech všeobecně jsem to ještě nečetl, ale o vrcholovém MTB ano. Tenkrát psali o více než 10 hodinách v terénu jak mohou způsobit sníženou potenci. Ovšem nikde a nikdo nepíše o nezdravém sedavém způsobu života – kanceláře, auta apod., kde se sedí dlouhou dobu na citlivých místech a vzniklá zvýšená teplota snižuje přirozenou funkci těchto orgánů! :(

      Takže moc dlouho nikde neseďte – a rozhodně se nebojte jezdit na kole! :-D

      0 0
    • pegal  

      vono to kolo je mozna lepsi .. posudte sami .. :)

      32 dobrých rad proč dát přednost kolu před ženou

      1. na kole můžeš jezdit po celý měsíc
      2. kolo nemůže otěhotnět
      3. kolo nepřijde do jiného stavu, když včas nepřestaneš jezdit
      4. kolo nemá rodiče
      5. kolo nefňuká, když je něco opravdu zle
      6. kolo můžeš půjčit kamarádům
      7. kolo se nestará, na kolika kolech jsi již jezdil
      8. když jezdíš, ty a tvé kolo trávíte společný čas
      9. kolo se nestará, jak často na něm jezdíš
      10. kolo se nerozčiluje, když se díváš na jiné kolo (kolo nežárlí na jiná kola) 11.kolo se nerozčiluje, když si koupíš časopis o kolech
      11. kolo neboli nikdy hlava
      12. kolo tě neurazí, jsi-li špatný cyklista
      13. můžeš jet na kole jak dlouho chceš a není unaveno
      14. kolo nemusí byt v noci venku s jinými koly
      15. kolo se nerozčiluje, když přijdeš pozdě
      16. nikdy neuslyšíš „Překvapení, budeš mít nove kolo“, jestliže si ho sám nedojdeš koupit
      17. má-li kolo závadu, jde opravit
      18. nadáváš-li svému kolu, nemusíš se mu pak omlouvat
      19. nemusíš žárlit na opraváře svého kola
      20. můžeš přerušit jízdu kdy se ti zachce a kolo nebude frustrováno
      21. když měníš kolo neplatíš alimenty
      22. před jízdou na kole se nemusíš sprchovat
      23. pokud tvé kolo nevypadá dobře, můžeš ho vylepšit
      24. na kole můžeš jet, jakmile ho uvidíš, aniž ho musíš zvát do kina, na večeři, nebo se setkat s jeho matkou
      25. jedinou ochrannou pomůckou pro jízdu na kole je pěkná přilba
      26. jestliže je kolo příliš volné, můžeš ho přitáhnout
      27. nemusíš chodit s kolem na večeři
      28. kolo se nikdy neopozdí
      29. s čistým svědomím můžeš jezdit na více kolech
      30. kolo nevyžaduje rovnoprávnost
      0 0
      • crom  

        :-))jj

        0 0
      • JMT  

        stary, hodne stary…

        0 0
      • Medunka  

        Kolo Ti to neudělá tak dobře jako ženská. A chlap bez dobrého sexu je nechutně protivný chlap a ani 100 km luxusním terénem to nedá dohromady ;-)

        0 0
        • JMT  

          nic proti, ale vydarenej svih je lepsi nez sex

          0 0
        • Martin  

          To máš holka naprostou pravdu. A zkoušela jsi už někdy, co s chlapem udělá skvělý jídlo? :-)

          0 0
          • JMT  

            i po dobrym jidle se na kole jede blbe…

            0 0
          • fousac  

            coby.. prezeru se a pak jenom nekde bez hnuti lezim a funim..

            0 0
          • Medunka  

            pokud zenska po chlapovi neco chce, tak mu musi udelat uzasne jidlo a jeste lip mu to udelat. Tenhle figl znam uz dlouho a pouzivam ho :-)

            0 0
            • Medunka  

              pres kuchyn a postel jde dosahnout i vylesteni kola :-) a romanticke projizdky

              0 0
            • rb  

              Jenže,sou ženské,které neumí ani to,ani ono :o)

              0 0
              • Medunka  

                to prvni: jde naucit, kucharek se prodava, pokud umi cist a neni blba, tak to jde. to druhy: o tom se da polemizovat, s nekym to proste neni ono a ten sex staci jednou a konec, pac je to jen ztrata casu, ale ten stejny jedinec pak muze potkat nekoho, s kym do toho budou busit cele dny a noci :-)

                0 0
              • JMT  

                a co je veci pruser ?

                0 0
                • rb  

                  pro Tebe to druhe :o)

                  0 0
                  • JMT  

                    aha,a co je to „ono“ ?

                    0 0
                    • Medunka  

                      sex :-)

                      0 0
                      • JMT  

                        …uvrit si sam muzu v pohode, tak ze asi jo

                        0 0
                        • Medunka  

                          sam si to muzes i udelat ;-)

                          0 0
                          • JMT  

                            to sice jo, ale to neni plnohodnotnej sex, uvarit si muzu normalne…

                            0 0
                            • fousac  

                              udelat si to muzes taky normalne.. a navic to mas s tim, koho mas nejradsi a dycky si to udelas dobre a nikdy se neodbydes.. nehlede na bezpecnost co do pohlavnich nemoci a alimentu.. ;o)

                              BTW: leva ruka na pravou nezarli ⇒ moznost volby… :-DDD

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Ba co, můžeš si to klidně rozdat s oběma! :o)))

                                0 0
                                • Lance  

                                  aaaaa pan je labuznik........,je fakt,ze pri tomto grupaci Te nevynechaji.......

                                  0 0
                                • Misiak  

                                  Len na to uz treba mat parametre (tym nemyslim dve ruky) ;)

                                  0 0
                              • Komi  

                                A když seš šikulka zapojit můžeš i pusu :-))))

                                btw: Hlavně po každým švihu strečink :-)))

                                0 0
                                • Misiak  

                                  Nemal by si tolko pozerat na koncerty Marylina Mansona ;o)

                                  0 0
            • Martin  

              Tak tohle by se mělo vyučovat na školách. Bohužel v dnešní době jekési emancipacipace si většina děvčat myslí........­..sakra, já vlastně nevím co si myslí:-( Ach jo, mám dneska nějak moc filozofickou náladu. asi použiju Fousovu metodu – dám si svíčkouvou s osmi a půjdu tiše meditovat.

              0 0
            • Smazaný účet  

              Do ******, a já vařim večeři a spravuju kolo za hubičku. :o/

              0 0
            • orca  

              Při pohledu na tebe tomu věřím – š?astnej tvůj přítel… jo jo…

              0 0
      • Lister  

        souhlas až na bod 6. – tam jsem zásadně proti.

        0 0
      • rock  

        ad 1) ale i kolo může krvácet – barva v ráfcích ad 2) naštěstí. Co by z toho bylo ? Malé pastorky ??? ad 3) viz důvod založení tohoto vlákna ad 4) neznámý původ u kola je na pováženou ad 5) ale jo, vrže, skřípe a rezonuje ad 6) velice nerad ad 7) a za zkušenosti nabrané jinde se mi dokonce odvděčí ad 8) v čem je rozdíl ? ad 9) ale když jezdím málo, nechce jet ad 10) když to za jízdy přeháním, má sklony mne shodit ad 11) ale jenom proto, že ho neporovnávám s těmi na obrázku ad 12) ale může rovnou prasknout ad 13) ne, rovnou tě shodí ad 14) ale já ano ad 15) byl by průšvih, kdyby bylo v noci venku a já ne ad 16) ale taky nemá radost, když přijdu včas ad 17) škoda ad 18) někdy. A určitě to nehradí zdravotní pojištění ad 19) nenadávám svému kolu. Když už, tak nadávám sobě ad 20) ne. Musím mu platit ad 21) občas musím přerušit jízdu i tehdy, když nechci ad 22) a přesto to vyjde svinsky draze ad 23) ale dělám to ad 24) manželku taky ad 25) abych na něm mohl jet, musím si ho koupit. U partnerky to není podmínkou ad 26) jsou tady tací, co k ní mají docela averzi ad 27) jestliže je kolo příliš volné, MUSÍŠ ho přitáhnout ad 28) NEMŮŽEŠ jít s kolem na večeři ad 29) ani nemůže, když musím přijít já k němu ad 30) ale ne současně ad 31) což je škoda, třeba by někdy umylo ono mne

        0 0
    • jihra  

      Mi už to může být jedno. V mých letech jsem si už užil až až, takže by to nebyla až taková tragédie. Alespoň bych nelez za ženskýma a měl bych víc času na kolo.

      0 0
      • Smazaný účet  

        :o)) to kdysi pravil nějakej režisér, že se těší až bude starej a impotentní, konečně mu budou ženský fuk a bude se moct plně soustředit na tvorbu…

        0 0
    • tjuren  

      Pokud byla studie postavena tak, ze kolo snizuje zavislost na sexu, tak to celkem chapu. Kazda jina zabava ubira kousek te druhe. Vzpominam, jak jsme byli s kamosem na kolech a surfu na Garde a on rano ve stanu povida: Ja su tak stastnej ze me ani nestoji pero!!!
      A impotence vlastne vadi jenom tehdy kdyz chces a nemuzes, ale kdyz nechces…

      0 0
    • senožrout  

      Není to reklama, ale osobní zkušenost. Se starým sedlem San Marco jsme poci?oval při delší jízdě bolesti v tříslech. Při dlouhých švizích dokonce jakýsi pocit „zdřevnatění podbřišku“ a to tak, že se mi až několikrát udělalo i zle od žaludku. Je fakt, že po takovém výletu jsem zpravidla něměl na nějaké radovánky ani pomyšlení. Vadilo mi to, protože se to jaksi stupňovalo. Kolikrát se mi na kolo ani nechtělo, když jsem si uvědomil, jak mi zase třeba bude šmidlo Tak jsem přesedlal na Specialized Body Geometry a tyhle jevy vymizely. Taky k tomu používám odpruženou sedlovku. Je to fakt dobrý. Žádný blbě od žaludku, žádný dřevnatění. Žádnej problém s pomyšlením na lecos :-). Takže neomezovat radovánky na kole ale využívat výdobytky moderní doby. Možná se to těm čtěnejm pánům z těch komisí a redaktorům co píšou ty články nedoneslo, že něco takovýho existuje…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.