• PT

    Dneska jsem po 100km na silnici skoro padal z kola.Na podzim jsem toho moc nenajel a od ledna jsem za to vzal,ale mám problém po 70km,i když se donutím sníst nějakou čokoládu,aby mi nedošly síly.V létě jsem moh jet bez problému při průběžném jídle 150 bez problémů.Je to tím,že spálím glykogen a na tuky ještě jet neumím?Proto by se teďka asi měly jezdít nížší tepy,co?

    0 0
    • biker007  

      no, s tema tepama mas samozdrejme pravdu. pokud si na podzim a pres zimu na kole moc nesedel (a nedelal jinej sport) tak neni nejlepsi napad nacinal 100-kou.. ja mam za listopad – prosinec 1200km, od ledna cca 900. vsechno v celkem nizkych tepech(15–25 tepu pod AP). ted zacinam zvolna pridavat. vcera sem si dal 115km na silnici(na biku), ale vyjizdka se zvrhla misty k prestizeni a mel sem toho celkem dost. dneska sme si dali 75(trochu kopecky) a byl sem prositej jak deka..ted si dam na 3 dni od kola klid.

      0 0
      • PT  

        Přesně tak.Říjen až prosinec to bylo tak 600km,takže jsem hodně zeslábl a ostatního sportu taky nebylo nějak moc,asi 2×týdně.Takže teďka jezdím tak kolem 60,stejně je hnusně a až se oteplí,tak myslím,že se to postupně bude prodlužovat.Jen mě moc nebaví jezdit pomalu:)

        0 0
    • Daf  

      Letos jsem jeste nejel pres 100km. Zacinam pozvolna a zkousim co vydrzim. 85km zvladnu celkem v pohode. Myslim ze bych ted mohl jezdit i kolem 140km. Na to ale bude cas pozdeji. Nechci nic uspechat jako loni, abych byl na vrcholu sil na konci kvetna. Pak se stejna vykonnost neda udrzet po selou sezonu.

      0 0
    • Daf  

      Letos jsem jeste nejel pres 100km. Zacinam pozvolna a zkousim co vydrzim. 85km zvladnu celkem v pohode. Myslim ze bych ted mohl jezdit i kolem 140km. Na to ale bude cas pozdeji. Nechci nic uspechat jako loni, abych byl na vrcholu sil na konci kvetna. Pak se stejna vykonnost neda udrzet po selou sezonu.

      0 0
    •  

      V sobotu sem dal 76km pul/pul teren/silnice, to bylo celkem v pohode, vecer byla mensi kalbička asi do 3do rana a v nedeli sme v 11.hod. vyjizděli do terénu a dali sme 75km kompletně v terénu, akorát sem si zapoměl jídlou, takže sem jel na 1,5l š?ávy a byl sem tak na sračky, že si posledních 10km pamatuju jenom tak matně. Hůř sem na tom byl asi jenom jednou v životě!!!

      0 0
    • Honzis  

      Já dal 120km za 5,5hoďky v –5C a to bylo opravdu „na hraně“, taky jsem nějak vyměkl… Mrznoucí voda mě dost štve! Tak jsem pil i džus s vodkou, ale to pak moc nejde jet!

      0 0
      • Honzis  

        Jo a těch 120km bylo s převýšením 1700m (silnice, sníh, led). Do stoupání 12 a více % jsem se drápal dost pomalu, přecijen je brzy na tokové drsňárny. Nedávno jsme dal 115, ale skoro placku. Jinak mám cca 740km za tento rok – nic moc, ale co nadělám!

        0 0
    • Staenly  

      Ja sem dal na biku v hlubokym snehu cca 30km a mel sem dost:) Ale je fakt ze ve snehu a pomerne velkym prevysenim je to o doe tezsi nez v lete ba suchu…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.