Cyklista pod pantoflem-pouze pro zeny

365 nepřečtených
  • SavaH

    Zdravim vsechny bikerky a nebikerky! Prosim Vam o rady, jak snadno, rychle a ucinne dostat bikera pod pantofel. Jinymi slovy receno

    1)Aby se jeho pocet hodin stravenych na kole rovnal nebo byl mensi nez ten muj 2)Abych doma nemusela nic nelat 3)Aby se o me hezky staral a popr opecoval potomky: kojil, prebaloval, varil a ja si drandila na kole ;o)

    Predem dekuji za kazdou radu, budu prubezne podavat zpravy, jestli fungujou nebo ne.

    0 0
    • Vojtas  

      leda bys byla kouzelnik :D

      0 0
    • Twisp  

      spis, leda bys byla chlap ! : )

      0 0
    • marapara  

      Ale to by tě určitě nebavilo

      0 0
    • jaski  

      ja mam spis opacnej problem.jak dostat pritelkyni na kolo :( jednou se mi to povedlo asi na 50 kilaku(mel sem v planu tak 100) ale asi sem to na zacatek trochu prehnal a pak sem slysel jeste tejden potom ze ji boli koleno a tohle a tamhleto.prej ze se mnou bude jezdit ale musi jet na mym biku-coz se m,i zrovna dvakrat nechce jet na nejakym no-namu.tak fakt nevim.

      0 0
      • SavaH  

        koukam, ze nadpis pouze pro zeny vas neodradil ;o) Zmenu pohlavi fakt neplanuju…

        0 0
        • jaski  

          njn tak sem nechtel zakladat thread tak sem se ti sem vloudil:)

          0 0
        • Vojtas  

          hehe, to je jako kdybys mimču rekla at si nestrka nic do pusy :D

          0 0
          • jaski  

            jj presne. tady to funguje jako takovej blikajici napis KLIKNI SEEEEEEM HONEEEEEEM :D

            0 0
            • Vojtas  

              jj, presne tak to funguje :D

              0 0
              • jaski  

                to by tammuselo bejt neco jako Help meeee a jakou vidli a jaky plaste na XC apod pak by ti na to moc lidi nekliknulo:)

                0 0
          • Radek Broz  

            Taky me to hned prilakalo;-)

            0 0
            • jizby  

              mě teda, až tam bylo 60 reakcí. To jsem si říkal, tolik ženskejch se sem sešlo, to musim vidět. A koukám, že jaksi ......

              0 0
        • Martyss  

          „koukam, ze nadpis pouze pro zeny vas neodradil“…Žádnou diskriminaci můžu tu trpět nebudeme…:-)

          0 0
      • Martyss  

        Se jí ani nedivím. Jestli má nějaké noname kolo a ty jí naložíš jí 50 km, tak se ani nedivím:-/

        0 0
        • jaski  

          no ma no ale pak se svezla na mym a prej ze se mnou bude jezdit kdyz pojede na tom mym.a ted cos tim :/ a prachy na to abychji nejaky aspon trochu lepsi udelal nemam.

          0 0
          • Martyss  

            Tak to máš asi smůlu. Protože jsem měl možnost se svézt na sestry noname. A po 10 km jsem byl sedřený jako na svém po 50 km a to nemám moc extra kolo – viz. profil. Být na jejím místě,tak bych se choval stejně:-) Myslím, že máš jedinou možnost. Dát jí pořádné vybavení.

            0 0
            • jaski  

              no prave zesem se na tom co ona jela svez asi 18 km a myslel sem ze to nekde zahodim a pudu radsi pesky:( jo asi ma pravdu protoze na tom mym se ji jelo dobre(jeste aby ne:) ale sotva uzivim svuj bike natoz jeste nejakej jinej.asi budu muset stale jezdit sam:/

              0 0
              • orca  

                Jo to je přesně ten naprosto základní problém . Vídám hodně párečků na kolech tatík kolo za 50 000,– a mamina sotva za 5 000,– . Nic ve zlém ale obráceně by jistě nevyjeli a proto osobně nepovažuji za fér s takovým kolem ani chtít po mamině aby se mnou jela . Já osobně jsem ji pořídil kolo velmi podbných parametrů co mám já . rám stejnej a osazení jen o řadu níž . A jelikož má rám menší než já tak má i lehčí kolo a je spokojená a já jsm spokojen že občas semnou vyjede…a vo tom je společné bikování :-)

                0 0
                • Medunka  

                  Presne tak. Jak k tomu pak my zeny prijdeme. Nase kola jsou ve vetsine pripadu nejmene o 50 tisic levnejsi nez polovicek, tezke a co se tyka nasi fyzicke pripravenosti/vy­bavenosti jezdit na kole – o tom radsi nemluvit. A pak nas tahnete na vyjizdku, na 50 km minimalne, jste nadseni, ze s vama jedem a nechapete, ze my pri tom trpime, ze je to pro nas velmi narocne se snazit vystacit vasi rychlosti. A ikdyz to z 99% delame z lasky k vam… je to obcas nad nase usili… To mluvim o zenach nechrtkach ne o Save ;-)

                  0 0
                  • petebike  

                    hoj, no to ze mate o padesat tisic levnejsi kola je jena VAS problem, mi chlapy totiz jsme v tomhle smeru maximalisti :-) takze staci jen zainvestovat

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Presne. Ja jsem zainvestoval a moje pritelkyne ma kolo o 50 tisic drazsi nez ja :) A jsme oba spokojeny :)

                      0 0
                    • Medunka  

                      Ano, vy jste macimaliste, vy myslite jen na kolo, kolo a kolo, ale zena mysli na budoucnost, na zebezpeceni chodu domacnosti, rodiny. Takze si nekoupi kolo za 90 tisic a rodina pak bude o chlebu a soli

                      0 0
                      • Sirenna  

                        Bohuzel rodina bude o chlebu :) u nas je kolo.. kolo… kolo ......a pak vsechno ostatni

                        0 0
                      • petebike  

                        mas pravdu, nekoupi – protoze nejdriv si zajde do Avonu, pak ke kadernici, pak do spodniho pradla a nakonec zjisti ze nema ani na prehazovacku natoz na rohliky nebo sunar

                        0 0
                        • Medunka  

                          Jo, kosmetiku, kadernika, pradylko – to vetsinou resime kvuli vam, abychom se vam libili a abychom si vas aspon takhle udrzeli, pac vam chlapum je jedno, ze se umime postarat o domacnost, vypereme vam a tak dale… jste schopni zahnout s kde jakou sukni jen proto, ze ma krajkovy kalhotky zatimco ta doma nosi bavlneny s nohavickama a nakreslenym kocourem na zadku

                          0 0
                          • rock  

                            Nikde nevidím smajlíka. Skoro bych řekl, že tomu věříš ?

                            0 0
                            • Medunka  

                              Asi jsem mela stesti na spatne muzske ;-)

                              0 0
                              • rock  

                                Asi. Ale já měl na mysli i tu první část. Každá princezna co znám, se fintí nejenom kvůli svému partnerovi ale proto, aby se líbila všem – což znamená, že to dělá hlavně pro SVŮJ dobrý pocit …

                                0 0
                                • Medunka  

                                  JJ, pro svuj vlastni dobry pocit ;-)

                                  0 0
                                • zirecek  

                                  Ty dobýváš ženu pro její příjemný pocit? Taky prvotně pro svůj.

                                  0 0
                                  • JancA  

                                    no právě:(,takhle přeci ne, gentlemane:(

                                    0 0
                                  • rock  

                                    Nedobývám zadanou. Ale i ta je schopná každé ráno před odchodem do práce strávit 1–2 hodiny u zrcadla, aby si na svůj obličej namalovala ještě jeden … přestože svého partnera potká třeba až večer … kvůli komu to dělá ?

                                    0 0
                                • senožrout  

                                  … a spousta ženských se taky fintí i pro to, aby jim ty ostatní ženské záviděly… a tak se trumfujou, která bude větší madam :-)…

                                  0 0
                              • zirecek  

                                Když to klape oboustranně, je tam jiskra, na co prádýlko. To tak po 20 letech soužití jo, :-). Někdy zahne chlap, někdy ženská, nezobecňoval bych to, je to indivindi. Štěstí na špatné mužské, to je formulace, :-)). Možná neštěstí na pravé mužské.

                                0 0
                                • vrabcak  

                                  Ale kde ty pravé hledat?:-)

                                  0 0
                                  • rock  

                                    Založ si thread, že máš o nějakého zájem a garantuji Ti, že je budeš muset odhánět vidlemi, aby Tě neušlapali …

                                    0 0
                                    • vrabcak  

                                      Hmmm, že by?:-)) Myslím že něco podobného mi už někdo radil. jenže kde potom sehnat ty vidle :-/

                                      0 0
                                      • rock  

                                        Ze Žabin to do OBI není daleko …

                                        0 0
                                        • vrabcak  

                                          Ne, je to kousek :-)) Jenže kdo z vás by chtěl jezdit se šnekem?:-) Hele a vážně si myslíš, že bych mohla mít úspěch?:-)))

                                          0 0
                                          • zirecek  

                                            Jaké si to uděláš takové to máš. Jak píšeš, jde o to najít toho pravého, :-). Někdo ho najde brzy, někdo ho ztratí, někdo ho teprve najde, někdo ho nenajde vůbec, neuvědomí si to. To je holt život. Svět se kvůli tomu nezboří, opravdu ne.

                                            0 0
                                          • rock  

                                            Neznám Tě, nemohu tedy samozřejmě tvrdit s jistotou. Ale mám pocit, že za možnost sdílet svoji zálibu se svou partnerkou by spousta místních bikerů upsala duši ďáblu … takže možná i Tobě :-) …

                                            0 0
                                            • blue  

                                              jenze ona sdilena zaliba jeste zdaleka nestaci k upsani duse

                                              0 0
                                          • Lance  

                                            jsi hezka nebo hodna?

                                            0 0
                                            • Peslezedirou  

                                              Postupem času jsem zjistil, že když je holka v pohodě tak je (nevím jak to napsat) nehezká a holka která je hezká zas není většinou v pohodě :o/ Chce to asi kompromis, ale já tomu nekapišto :o)

                                              0 0
                                              • Lance  

                                                nechci byt hruby hodna = nehezka (skareda):-)

                                                0 0
                                                • Peslezedirou  

                                                  Psssst! Potichuuuu!! :o)

                                                  0 0
                                                • zirecek  

                                                  Jsi hrubý, :-). Pojmy hezká, nehezká, milá, nemilá, jsou celkem relativní. Každému jde po chuti něco jiného. Každý člověk je nějaká osůbka, indivindi, nezobecŇovat, pokud možno nesrovnávat.

                                                  0 0
                                              • Darkson  

                                                na tom něco určitě je. ale nezaděláváš si veřejně na problém? :-)))

                                                0 0
                                            • vrabcak  

                                              Nejsem nehezká a nejsem pěkná :-))) Ale určitě trhlá a na pohodu:)))))

                                              0 0
                                              • fousac  

                                                trhla rozhodne… mit na fullu kost a rohy.. :-P

                                                a zbytek muzes dolozit patricnou fotodokumenta­ci.. ;))

                                                0 0
                                                • rock  

                                                  Ke kolu, které je konstruované jako (relativně) nízkozdvihové, mi to nepřipadá nijak divné … a navíc jsou vlajdy dost odpudivé :-) …

                                                  0 0
                                                • vrabcak  

                                                  No kost a kůže už nejsem, trošku sem přes zimu přibrala a růžky mi zatím nerostou :-p Ale jinak na fullu jezdím ráda:o))))

                                                  0 0
                                                  • Lance  

                                                    a to je kamen urazu (to je nekdo z BF ze?), protoze normalni chlapi – myslim jako hezci, sikovni proste Ti lepsi jezdi na HT nebo silnicce.......

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    hele starýho favorita mám ve sklepě, kdyby se opravil.....:oP

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Klidně zůstaň u fulla. Za prvé jsi psala, že na pevňáku Tě bolela záda a zadruhé patřičně hodnej biker a gentlemen v jedné osobě se Ti rád přizpůsobí i s hardtailem (a pokud má jen silničku, tak holt zainvestuje) :-) …

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    rock ma vlastne pravdu, tak vezmes si me? ja te asi chci.........

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    :o))))))

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Od prvního projevu zájmu po vážnou nabídku 1h52h18s. To je docela slušné. A pro případ, že by Lance nějakým řízením osudu neprošel výběrovým řízením: Vezmeš si mne ? Já Tě asi chci …

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    :o))

                                                    0 0
                                                  • ivaneck  

                                                    vypada to, ze nakonec zvitezi ten, kdo jako prvni odboura to „asi“ :))

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    a toho fulla si pořídíš.....:op

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    to vis,ze jo kuratko, pro tebe vsechno......vis jak moc te chci......

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    ..No nevím, přeháněj…

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    a nemuzu dostat toho tvyho fulla a ty si koupis uplne novy, nejaky drazsi? mi staci ten tvuj......

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    sotva ses nabidnul k seznameni a uz jsi podpantoflak? :-)

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    kdyz ji milujes neni co resit:-)

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    Hmm, delisu já ráda…

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Delisa zlepšuje náladu. Priority při zamilování mění kofola …

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    … tak to já si ji teda koupím plnou ledničku…

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    A pozveš mne, až ji začneš popíjet ?

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    klidně si koupím lepšího.. když mi na něho dáš .. kohoutku..:o)

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    kuratko-kohoutku-… co by asi mohlo prijit ted? :-)

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    polívka …

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    slepička? Nic proti vrabčakovi, neznám ji, :-), jen ta posloupnust kuru domácího, :-))).

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    .. posloupnost? Ta je myslím kohotek a slepička se rovna vajíčko a potom kuřátko ne?…:op

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    v tom pripade jste to vzali za spatnej konec :-)

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    O konec nejde, hlavně, že to dopadne jak má.

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    radeji za spatnej konec nez blbe za vajicko:-)

                                                    0 0
                                                  • Manas  

                                                    Mluv za sebe :-) Ti nejhodnejsi, krasni jezdi na fullu :-)

                                                    PS: Chtel jsem napsat nejkrasnejsi ale to by byla pusta lez :-)

                                                    0 0
                                                  • fousac  

                                                    :D i ty jeden krasavce..

                                                    ja to musim dohanet ryzim charakterem a gentlemanskym pristupem k damam…

                                                    0 0
                                                • vrabcak  

                                                  jj, jenom co nějakou najdu :-)))

                                                  0 0
                                                  • JancA  

                                                    přátelé, to už je velká hra:),tadyto fórum

                                                    0 0
                                                  • petebike  

                                                    uz se tomu jeno rezu :-) jako skoro celymu foru…

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    Strasne mi to zvedlo sebevedomy, jsem strasne plachy a neumim navazat kontakt a najednou mam pred svatbou!

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Docela by mne zajímalo, jak to bude s Tvým sebevědomím po svatbě …

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    Zeptej se vrabcaka v pondeli, v sobotu se berem

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    :-)))

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Jaktože nepláčeš, jseš přece zhrzený milenec. Trufaldínóó, :-)).

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Zhrzený potenciální milenec. Pokud bach se opravdu musel na Lanceho sebevědomí po svatbě ptát vrabcaka, tak opravdu nemám důvod ronit slzy :-) …

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    To abych si začala shánět svatební šaty.. :-)))

                                                    0 0
                                                  • fousac  

                                                    bily kratasy a dres, SPD lodicky a vlecka z moiry??

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    my ale nejedem traktorem.....

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Buldozerem… .

                                                    0 0
                                                  • JancA  

                                                    malotraktorem:)…pojď mi naproti lesem nelesem pojď si mě vyfotit jak tam na traktoru jsem jak jsem roztřesen

                                                    Jen kola zdolaj výmoly pálím to lesem po poli lán pole mizí pod koly z kopce to ale vosolím ......kdopak to je?:)

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Zemedelkyne JancA ?

                                                    0 0
                                                  • JancA  

                                                    sissignore…

                                                    0 0
                                                  • goofy  

                                                    A jak pak se ti ridi v teto pozici? To se ti musi blbe zatacet, ne? Sice z kabrousem sem este nejezdil, ale co znam normalni traktory…

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Beru foťák, na který širý, rodný lán, úrodný klín se dostavit?

                                                    0 0
                                                  • Pekáček  

                                                    A je noha v nohávě :o)))

                                                    0 0
                                                  • fousac  

                                                    E?

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Nemají jak táhnout vlečku, když nejedou traktorem …

                                                    0 0
                                                  • Twister  

                                                    Tak to mi taky došlo až teď. Ale zato jsem se zasmál dvakrát. :)

                                                    0 0
                                                  • Peslezedirou  

                                                    Ty bláho tady jde do tuhýho, raději mažu :o)

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Kdo maze, ten jede.

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    dzzz, předpokládám, že to patří k tématu Manitou Mars pro Milana1

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    kdo maze ten jede, takze zitra?: bike-forum.cz/forum/268768/2­77283/forum.html#un­read1 ;)

                                                    0 0
                                                  • Peslezedirou  

                                                    V sobotu už něco mám domluvenýho, grrrr bike bude až v ne :o/

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Nebyl by marný chat, vlastně ho teď provozujem. Zirecek žádá JancU o ruku, :o). Fešný bajk, citové investice, dovolená v Dolomitech zaručena. Zn.: Chci se odstěhovat do hlubokého lesa v horách na hájovnu. Co na to JancA, :-).

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    NEJKRATŠÍ POHÁDKA

                                                    Byl jednou jeden princ a ten se zeptal princezny: „Chceš si mě vzít za muže?“, na což ona odpověděla „Ne!“.

                                                    A ten princ žil potom šťastně mnoho let. Chodil na ryby, lovit zvěř, každý den hrál golf, pil hodně pivo a spal s každou ženou, která si dala říct.

                                                    KONEC POHÁDKY

                                                    :)

                                                    0 0
                                                  • JancA  

                                                    janca je ovsem hluboce zasazena prumyslovou, urbanni, postmoderni civilizaci a tak hajovna nepripada v uvahu:)))))

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Začátek není špatný, neodmítla přímo, dá se jít dál: Hájovnou nemyslím kůlničku na dříví, pěkná, malá, útulná hájovna se všemi těmi postmoderními hejblátky, mikrovlnné topeniště nevýjimaje. Co TV, to nechceme, což? Hlavně rychlý net. Můžeme pracovat, postavit hájovnu na okraji Prahy, 3roky dřiny, lásky, zocelení vztahu…první krize, dítě, opětovné zalíbení… . :-)

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Haló, vy dva: co je to „postmoderní“ ?

                                                    0 0
                                                  • fousac  

                                                    Postmoderní je takový životní postoj a pohled na věc, pro který není modernost žádnou samozřejmou hodnotou. To, že je něco moderní, samo o sobě ještě neznamená, že je to také hodnotné. V současné době se stalo módou distancovat se od postmoderního přístupu ke světu v mylném přesvědčení, že postmoderní je právě takový životní postoj, pro který nejsou žádné hodnoty závazné

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Děkuji :-) …

                                                    0 0
                                                  • JancA  

                                                    jecheche.televize ne,samozrejme:),no­jo, ale co set top box? no tak edukativni obsahy v mediich si povolime:). wifina nutna:).

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    WiFi samozřejmě, …už zařizuji. OKa, přikupíme velký monitor a TV kartu. ČT2 co do sportu a hudby dáme, :-). Co postel, nechám udělat u šváry obrovskou, přesně na Míru. Co svatba, miláčik, dáme něco do outdooru, he, :-).

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    to je hezky, ze myslis i na kamarady :-)

                                                    0 0
                                                  • JancA  

                                                    svatba nezapada do postmoderniho konceptu, ale co,noo, karbonovej prstýnek by se hodil:). a pak taky, nesmíme zapomenout na indoor cycling, takze jedna mistnost pro trenazer, spinner, válce, jasný?!?

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Od doby Morati chci titanový prstýnek, zkrátím M-bary a prstýnky máme. Karbon ze sedlovky, 27,2 je moc, tak na palec. Dáme titan, :-), jestli nejsi vysazená na karbon, ok? Trenazer, spinner, to ne, spíš válce. Na spinn do fitka, mezi lidi. Svatba mi taky moc nezapadá, ale bude mít pro tebe výhody, nech se překvapit, :-).

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    … predmanzelskou smlouvou.

                                                    0 0
                                                  • JancA  

                                                    titanovy mam nausnice.prstynek musi bejt karbonovej,jinak do toho nejdu:).Predman­zelska smlouva samozrejmosti. trenazer taky potrebuju. Spinner teda vypustime, ale na druhou stranu setkavani s prateli v nasi spinnhajence by nebylo od veci…Casem bychom zalozili mtb team Ligy lesni moudrosti. Prvni predmanzelske neshody?:)

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Ano, první neshody, :o)). Prstýnky titan, karbon ne, nemám v něj důvěru, i když mu dávám v risk své pozadí. Symbol manželství mu nesvěřím… . Liga lesní moudrosti, :-), no comment, :-).

                                                    0 0
                                                  • JancA  

                                                    hnusný a drahý…nechám si udělat vážně ten karbonovej (nemyslim teda svatební, ale už se na něm pracuje:)

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Stačí si vybrat. A cena je okolo 50 Kč/ kus :-) …

                                                    0 0
                                                  • SavaH  

                                                    to ze je drahej ti snad vadit nemusi ne?

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Začíná být nestabilní půda pod nohama, :o].

                                                    0 0
                                                  • SavaH  

                                                    ale ale, beres zpatecku, jo? Janco, na toho bacha ;o)

                                                    0 0
                                                  • zirecek  

                                                    Neberu. Jen dvě ženy na jedné straně a na druhé Žiro, :-). Ustál jsem horší věci… . I když takové rozjetá žena, to raději vichřice na horách, :-).

                                                    0 0
                                                  • JancA  

                                                    počkej počkej, to je Elsa???

                                                    0 0
                                                  • Manas  

                                                    Lvice v africe.

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    tak co bude s tou fotkou, at nekupuju zajice v pytli, i kdyz lepsi vrabcak v hrsti.......

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    Zrovna žádnou nemám:-( ale co dnes máme svatbu, ne?:-))) Teda jenom nevím v kolik a kde.....

                                                    0 0
                                                  • vrabcak  

                                                    Ne, Ne to nejsem já, Tam je Enži a Martula, jestli se nepletu:o)

                                                    0 0
                                                • Twister  

                                                  Kde je kost? A kde jsou rohy? Vidim jen roh…?

                                                  0 0
                                      • chobot  

                                        Plha se hlasi,Plha se hlasi…nebyl jsem to ja? :o))

                                        0 0
                          • petebike  

                            tak to jsou jen Vase iluze, mi chlapy tohle delame taky jen nas to stoji 1/10 :-)

                            0 0
                          • JancA  

                            tak se nestarej, neper, nevar a jezdi na kole – tohle vsechno se da stihnout jednou za tejden a u Cinanu taky dobre varej:)… a zahejbani podle me vubec o krajkovech kalhotkach neni, spis to vidim jako kompenzaci nakyho nedostatku (a nemyslim tim nutne sexu), proste kdyz tomu druhymu veris a on Tobe, tak se tohle stane vyjimecne, nemyslis?

                            0 0
                            • petebike  

                              presne tak, Jano souhlasim s tebou !

                              0 0
                            • Medunka  

                              Jde vo priority. Kolo u me nema prioritu No 1. Tak ja vy davate co nejvic biku, jezdeni… to me neuspokojuje ;-) Co se tyka nevery, zatim se mi to krasne vyhyba… a nebo to protejsek delal tak, ze se to ke me nedoneslo ;-)

                              0 0
                              • petebike  

                                kolo u me taky nema prioritu No.1 !!! a nikdy nemelo…a pokud jde o tu neveru tak to fakt NESNASIM a nikdy to neudelam ! asi mam ruzovy brejle ale je totak…

                                0 0
                                • zirecek  

                                  O růžové brýle nejde. Slovo nikdy používám leda do minulosti. Ale teď použiju i do budoucna → Nikdy nevíš co se stane, nikdy neříkej nikdy, fakt.

                                  0 0
                            • Lance  

                              mas pravdu, o kalhotkach to neni, ja zahybam denne, protoze kdyz prijedu na krizovatku a potrebuji odbocit, tak zahnout chte nechte musim prece nebo?

                              0 0
                            • jecnak  

                              Tak tak.

                              0 0
                            • miska  

                              Asi tak všetko je len o tom najsť toho správneho a nezahadzovať sa s odpadom:)to nemá zmyseľ. A ak to je naozajstný chlap postará sa aj on a ani sa nebude sťažovať.A s tým zahýbaní je to tak že ak je všetko v poriadku za inou sa ti neobzrie:) to je istota:)

                              0 0
                          • JIRA  

                            Takže teď už i na kolo krajky? To je rozumná prevence. ;)

                            0 0
                          • gaston  

                            … nohavicky a kocour na zadnici … asi jsem zvrhlej ale mne se to libi.

                            0 0
                            • SavaH  

                              no, kdyby se zacly vyrabet nejaky pekny cyklogatky z elasticky krajky, mozna bych do nich sla ;o)

                              0 0
                          • Twister  

                            Noo, ta predstava bavlnenech kalhotek s nohavickou mi nepripadá az tak antisexuální. Ovšem pokud si představujeme ty samé kalhotky a hlavně tu samou výplň. :)

                            0 0
                        • Sirenna  

                          A jeste rekni, ze se ti nelibi, kdyz o sebe zeny dbaji :P to bys asi nebyl muz a nerejpej ze si ani nekoupi zadny komponenty na kolo Pa-dlista by byl mozna radeji, kdybych se nezamolovala do Foxky :D

                          0 0
                          • petebike  

                            jo to vis ze se mi to libi, kdyz je holka hezka a stara se o sebe – to by to totiz ani nebyla holka :-) ale at tu nikdo nerejpe do toho kdo ma za kolik jaky kolo a ze ma kluk lepsi nez holka ! o tom to preci neni…

                            0 0
                            • JancA  

                              si taky myslim. kdyz si na nej vydela chlap, tak proc ne zenska?stejny podminky…to sem zvedava, kolik prispevku tahle diskuze vyprodukuje:)

                              0 0
                              • Sirenna  

                                Jenze ja to kolo neplatila!!! To je rozdil!!

                                0 0
                                • Mamutt  

                                  Pssst, ostatní se toho chytnou! :o)

                                  0 0
                                • petebike  

                                  tak to mas dobry, taky sem mel ty casy :-), a ted mam aspon dobry ze to moje Xtrko bylo pomalu levnejsi nez XT :-))

                                  0 0
                              • Medunka  

                                Stejny podminky.. hm… to by chtelo aby se v CR rovnopravne pristupovalo k zenam jako k muzum. Zatim za stejnou praci dostava muz vice penez nez zena. Ve vetsine firem. A ve vetsine firem je vice manageru muzu nez zen

                                0 0
                                • petebike  

                                  tak to delas ve spatny firme, u nas to tak neni

                                  0 0
                                • rock  

                                  Tak na tohlejsem měl štěstí zase já :-( … ve firmě, ze které jsem nedávno utekl, rozhodovaly kritéria:

                                  • schopnost nasadit ztahaný ksicht a dělat všeobecně utrápeného
                                  • drzost
                                  • věk
                                  • délka praxe
                                  • schopnosti

                                  a to samozřejmě v uvedeném pořadí …

                                  0 0
                                  • Medunka  

                                    U nas je k tomu pocitam i pocet deti, cim vic, tim teplejsi zidlicka

                                    0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  S tim platem souhlas, ale s tema managerama to je logicky… co vubec vypravim o logice zensky :)

                                  0 0
                                • Manas  

                                  U nas 35% holek, v managementu pres 25%. Ale my jsme asi extrem: 1100 lidi, 48 ruznych narodnosti.

                                  0 0
                                  • JancA  

                                    tak to musi byt Accenture services?nebo se mýlím?

                                    0 0
                                    • Manas  

                                      DHL Information Services. Ale Accenture je naproti a tam je slecen vyrazne vice nez 35% :-)

                                      0 0
                      • JancA  

                        teda radsi si koupim novy kolo a varit budu ve stary kuchyni:(

                        0 0
                        • petebike  

                          tak to ja uz nemusim :-) sice jeste neni dodelana ale casem bude :-)))

                          0 0
                    • Sirenna  

                      My zeny taky, jak rikal Pa-dlista, mam kolo drazsi nez on a jsem maximalne spokojena a na tom jeho bych ani nikam nevyjela, protoze vetsinou jsem na jeho kole neco zlomila nebo pokazila ;)

                      0 0
                  • SNAIL  

                    Tak teda tebe jsem neviděl unavenou ani po více jak 100 km tak nevím za koho mluvíš :-)

                    0 0
                  • kycis  

                    Kdyby ta moje mela mit o 50 t levnejsi kolo nez je, tak ji musim jeste dvacku pridat :-)Ale to ji nebrani se mnou jezdit, je pravda ze vic nez tech 50 vetsinou nedame, ale zase kupodivu stiham mnohem vic hospod nez kdyz jedu sam. Cim to je? :-D

                    0 0
      • goofy  

        Hehe, jak budu mit cas, tak si to musim procist… Ale jinak, kdyby si mne vytahnul na 10km projizdku, tak s tebou taky tyden nemluvim… :o)

        0 0
        • jaski  

          no kdyby jenom 10 alerovnou 50 :)

          0 0
          • goofy  

            No tak to melo byt 100km… Nula sem, nula tam… ;o)

            0 0
            • jaski  

              ten den sem mel v planu 100 ale po chvili sem uz nevydrzel knourani a radsi se vratil ale i tak to dalo pade :)

              0 0
    • blue  

      nechybi ti v bode 3 „rodil“? :-))) ale nevim, jestli je dobry takhle odkrejvat karty pred nim :-)

      0 0
    • BorisFR  

      Cítím otevření zapovězené třínácté komnaty. Radši si dej pozor na jazyk, by sme tě taky mohli upálit. :-D

      0 0
    • petebike  

      to jsou mi otazky, budu Vas tedy predbezne informovat jak na tom jsem :-)

      0 0
      • petebike  

        ps:

        1. to pujde asi dost tezko,leda ze bych zmenil praci…
        2. vyhrat ve sportce
        3. to ti muzu jen slibit,kazdopadne se na to tesim :-))
        0 0
      • SavaH  

        si nemas ted na co stezovat ;o) svobody mas az dost ne? ;o)

        0 0
        • petebike  

          ja si nestezuju i kdyz bych byl radsi s tebou, svobody mam hodne a „doufam“ ze to taky i zustane :-)

          0 0
          • JIRA  

            Možná se pletu (a hledat se mi to nechce) ale nejsi Ty ten, kdo vysvětloval jak je to s tím řetězem z kuchyně? Beru to jenom jako legraci ale pokud se podobné dotazy nebo prohlášení objevují opakovaně – trochu bych se bál. :) Takže držím palce.

            Je škoda, že sem holky nic nenapsaly – alespoň by kluci věděli na co si dát pozor. ;)

            0 0
            • petebike  

              diky, ne to asi ja nebudu :-) mam jen jeden retez na ruce…viz foto

              0 0
              • CZiko  

                jo, to jsem měl taky, ale asi před půl rokem jsem ho ztratil:-/

                0 0
                • petebike  

                  tak to me se stat nemuze, sundal jsem ho jen jednou :-)

                  0 0
                  • JirkaD  

                    Myslíš Matouše s nýtovačkou? :-)

                    0 0
                    • petebike  

                      mas pravdu, Matous tenkrat letel do servisu pro nytovacku, abych se mohl po trech dnech najist :-)))

                      0 0
                  • CZiko  

                    já ho měl na rychlospojku… jelikož ve škole (hotelovka) by mě za to odborné profesorky asi ukřižovaly, tak jsem si to musel sundávat, a spojka se mi někde v lese rozepla – a bylo to v čudu

                    0 0
              • JIRA  

                Doufám, že to nemáš snýtovaný! :)

                0 0
                • petebike  

                  jo mam, od Krale Sumavy 2003,sundali mi ho jen jednou a nedobrovolne – v nemocnici, bylo to jediny misto kam mohli dat kapacku,takze sem ho pet dnu nemel :-(

                  0 0
                  • JIRA  

                    Asi to není moc bezpečný. Já mám nějaký reklamní ale byl jsem rád, že se přetrhl, když bylo potřeba jinak by mi to asi utrhlo ruku.

                    0 0
                    • petebike  

                      zatim se nemel problem,mam tam sram PC59,od ty doby jsem na zavodech nenejtoval :-)))

                      0 0
                    • CZiko  

                      o co jses zahákl? já chci dělat nový a chci to nějak vykutit, aby se to kdyžtak přetrhlo, když bude třeba…

                      0 0
                      • JIRA  

                        Chytil jsem se za konec zábradlí.

                        Zkus něco naohýbat ze silnější kancelářský sponky.

                        0 0
    • Martyss  

      btw…By mne zajímalo, jak donutíš chlapa kojit?:-) Myslím, že zde zmíněná návrhy jsou naprosto mimo realitu:-)

      0 0
      • jaski  

        ty si nevidel Jeho fotr je lotr:)

        0 0
      • SavaH  

        to mysleny obrazne, tak existuje prece sunar neee…

        0 0
        • BorisFR  

          Tak už jenom pro zdraví dítěte bych ho držel od sunaru co nejdál…

          0 0
          • SavaH  

            Proc? Jsem nic jinyho nejedla a nepila a koukni, co ze me vyrostlo ;o)

            0 0
            • Manas  

              No prave :-))

              0 0
            • BorisFR  

              Já tě neznám, tudíž nemohu soudit. I když podle tohodle threadu… ;-))) Kolem sebe, a myslím, že kdokoliv z nás, může vidět čím dál tím nemocnější civilizaci, a začíná to většinou kdy?…v dětství. Hodně lidí si myslí, že je jedno co jedí, i jejich děti, ale hlavně když je to chutné, a levné. Ono je jednoduché, když se dítěti strčí flaška se sunarem. Žena má jistotu, že je dítě najezené, navíc si nemusí plundrovat vlastní tělo. Toto plně chápu. Taky by se mi to líbilo, protože kojení může přinést celou řadu nepříjemností. Jenomže je tady ale. V sunaru nejsou, a ani nemohou být obsaženy všechny látky, které jsou v mateřském mléce(např. EPO), a taky se poměry těch látek časem nemění, jak u mateřského mléka. A taky mi netvrďte, že sunar je čistě přírodní, jenom v prášku… ;-) Sice jsem žádnou krabici sunaru už dlouho neviděl :-), ale prostě v jakékoliv uměle vyrobené potravině jsou nějaké syntetické suroviny, které, byť se tvrdí že nikoliv, asi tak zdravé nebudou. Sám vidím, že když se živím(jak tvrdí můj kamarád) „ptačíma zobama“, tak je na tom moje tělo o moc líp, než když si dám nějaký hambáč + kolu, a mám to rychle, a bez práce za sebou. Já sám mám ještě mnohé na práci, abych toho dosáhl, a nebudu tvrdit, že takové to fast-foodové jídlo nikdy neprovozuju. Ovšem jistě vím, že když se mi to povede, tak mi bude mnohem líp. Těm co to dočetli až sem děkuji za pozornost :-)), a doporučuju, ať si hlídáte co jíte, používáte biopotraviny, byť je to mnohem dražší, a pracnější, a snažite se žít zdravě. A neberte toto jako nějaké moralizování, spíš to vemte jako zkušenost. Většinu lidí toto ani nezajímá, a já jim to neberu. Třeba tomu nevěří, nebo na to nemají čas. ;-) Je to jejich volba. Ale věřte mi, že jídelníček se tomu uzpůsobit dá, i když je to náročné, a ne zrovna nejlevnější.

              0 0
              • SavaH  

                o biopotravinach mi ani nemluv… pro chleba chodim pres pulku mesta, uz 8. den jim jen zeleninu a fakt mam hlad na maso. Vcera jsem si musela koupit medvidky ;o) Ted k tomu kojeni, to vis, ze se to neda nahradit pokud nebudu muset, tak toho prcka zadnym sunarem cpat nebudu.

                0 0
                • BorisFR  

                  Hodná holka, jsem věděl, že se na tebe můžu spolehnout. ;-))) No, jestli máš chuť na maso, tak doporučuju nějakou rybu. Ovšem, kdyby sis vzala i něco „gruntovnějšího“, tak se podle mě nic nestane. Nemá cenu se mučit, tělo potřebuje i ty látky z masa. Ovšem taky doporučuju bio, protože to čím se vykrmujou dneska ty zvířata ve velkochovech je poněkud přitažené za vlasy.

                  0 0
                  • SavaH  

                    Treba morskou stiku, co jsem koupila vcera apri peceni to zaclo smrdet cpavkem a putovalo to 3. kosmickou rychlosti do popelnice

                    0 0
                    • BorisFR  

                      Pfůůůj. Tady to má člověk co chce jíst zdravě opravdu hodně těžké… :-(

                      0 0
                      • petebike  

                        myslim si ze zdave jim, nebo se o to snazim, i kdyz je pravda ze i smazak si nekdy dam :-))

                        0 0
                        • BorisFR  

                          Tak zrovna u smažáku to opravdu neplatí. Ale chuť je potvora. :-))) Taky to znám, i když zrovna smažák jsem neměl pomalu víc jak 10 let.

                          0 0
                          • petebike  

                            tak nevis o co prichazis, jim to co mam rad, pres sezonu je to jiny

                            0 0
                            • BorisFR  

                              U mě to bohužel není o sezóně, ale alergii na kravské mléko. Můžu ti říct, že po těch letech, velmi snadno poznám, že v tom to mléko je, protože mě okamžitě začne pálit v krku. Navíc projevy mého organismu na něj nejsou zrovna přátelské, takže si ho klidně odpustím. A nemysli si, že já jím nějak hyper zdravě, ale snažím se seč mi síly stačí. ;-) Tady jsem se snažil jenom ukázat jiný náhled na stravování, toť vše.

                              0 0
                              • petebike  

                                chapu te, zdravi je neco jinyho, v tomhle smeru pokud nejde o neco „tvrdyho“ tak jim to co mi chutna, nic mi nevadi, ale zas je fakt ze sem asi dost vybiravej

                                0 0
                                • BorisFR  

                                  Vybíravost není na škodu. Já jsem taky poněkud, až „militantně“ vybíravý. ;-) Ovšem ber to s rezervou.

                                  0 0
                        • kurýr na bajku  

                          :-D

                          0 0
              • petebike  

                Bio potraviny nikdy, tvorej to tady u nas v braku a nikdy bych si to nedal, natoz diteti…

                0 0
                • BorisFR  

                  Já nemyslím „pseudo“ bio potraviny, ale ty státem kontrolované s nálepkou Bio potravina, které se na tento druh výrobků normálně dává. Můžeš mi říct, jaké bio potraviny se u Vás v domě vyrábějí, potažmo jméno firmy? Pouhá zvědavost. :-)

                  0 0
                  • petebike  

                    albio

                    0 0
                    • BorisFR  

                      Hmm, tak zrovna u této firmy si rodičovstvo nikdy nestěžovalo. Já se do Prahy moc často nedostanu, takže nemohu soudit. Jestli i něco vyrábí a pultově prodávají si zrovna nevybavím. Mohl bys mi popsat proč u tebe tato firma tak pošramocenou reputaci?

                      0 0
                      • petebike  

                        no vzhledem k tomu ze jsem nekolik let byl jejich sousedem – prodejna – 10 metru a restaurace 15 metru, tak sem neco zazil, horsi byl ten zapach, mozna je to normalni, ale me proste bio-pekarna moc nevoni, takze mam radsi normalni rohlik za 1,5 a normalni kedlubny v lete za bura a ne za 40 kacek, ale asi je to normalni a ted moderni, preju dobrou chut, pokud tam nekdo pujde,

                        0 0
                        • BorisFR  

                          Moderní to bezesporu je, ovšem proč by taky nebylo, když se změnou stravy dá třeba kompletně zbavit bolesti kloubů. Každý máme svůj názor, ale myslím, že to je jedině v pořádku. :-)

                          0 0
                          • petebike  

                            presne tak, ja mam na klouby Haribo – ale to je myslim v jinym threadu…

                            0 0
                            • BorisFR  

                              Četl jsem. :-) Řekl bych, že gumoši ti sice pomůžou s kloubama, ale některé složky z nich zase zatěžují játra, což vede k bolestem kloubů. Samozdřejmě ne u každého. Tohle je moc obecný problém, aby se to dalo shrnout: „Jez tohle, to ti pomůže“. Každý organismus je jiný, a tak každému pomůže jinak upravená strava.

                              0 0
                          • Martyss  

                            Ty klouby mne zajímají…povídej..

                            0 0
                            • BorisFR  

                              Já ti bohužel jenom tak nepomůžu. Jestli máš problémy s klouby, tak je nejlepší navštívit odborníka celostní medicíny, a on ti poradí co přesně bys potřeboval ve své stravě upravit.

                              0 0
                              • BorisFR  

                                Jenom mě prosím nekamenuj za to, kolik si řeknou. :-D Ovšem myslím si, že investovat peníze do zdraví je ta rozumnější cesta.

                                0 0
                              • Martyss  

                                Ok..díky za radu

                                0 0
                                • BorisFR  

                                  Já vím, že to není to co jsi chtěl slyšet, ovšem opravdu si netroufám jim nějak pindat do řemesla. :-))

                                  0 0
                          • goofy  

                            Zmanu stravy beru, tam se jedna o slozeni, ale proc se zrovna cpat biopotravinama?

                            0 0
                            • BorisFR  

                              Protože tam je nejmíň různých umělých hnojiv a podobně.

                              0 0
                              • goofy  

                                Tak to bych pak nemusel chodit ani ven, protoze tady u nas, to je jak vejit do kominu od tovarny. Prote i v tech dokonalych potravinach nejake ty postriky jsou, protoze by jim to vsechno sezralo…Jinak ja prederuju pokud mozno domaci petovani. Sice se clovek udre, ale jde to…

                                0 0
                                • BorisFR  

                                  S tím vzduchem bohužel nemůžu pomoct. I nám by se tu hodil občas čistší vzduch. Většina biopotravin vzniká jak ty píšeš, a to tvrdou prací, s tím, že se snažím to pěstovat nejlépe bez jakýchkoliv chemikálií. A protože je nemůžu použít, a půlku úrody mi něco požere, tak je to tak drahé. Nevidím důvod, proč si nevybírat. Je blbost šetřit na tom co jím, protože pak to dopadá tak, že člověk za den pojí tolik typů É-ček, barviv, dochucovadel, že by to vydalo na menší encyklopedii. Ale jak jsem už několikrát psal, taky nejsem v tom co jím „svatý“, jenom snažím sehnat si trochu netoxického jídla.

                                  0 0
                                  • goofy  

                                    To jo, ale ja rikam, ze to vlastne ani nema cenu. Stejne clovek umre na neco jineho, nez na toxiny v jeho tele, a kdyz bude o sebe moc dbat, tak pak strati svoji prirozenou obranyschopnost… Jinak netvrdim, ze se nema jist zelenina, to ne. Jen bych se nad tema biopotravinama zamyslel. byl sem totiz z dedou (agronom) par takovych farem navstivit… Stejne cloveka sunda auto na nekde na prechodu, nebo na neho spadne strecha… :o)

                                    0 0
                                    • BorisFR  

                                      Vidím, že máš velmi fatalistický náhled na svět. ;-) No, k tomu nemá cenu ti mohu říct zhruba tolik, že když se mi díky takto upravené stravě vyhne třeba rakovina, tak to podle mě cenu má. Lepší starat se co jím, než v 50ti lozit každý den k doktorovi, a kňučet, to mě bolí, to mi prosím neuřežte… ;-)) Fascinujou mě lidi, kteří uvažujou, kde se vzal ten infarkt? Proč mám problémy se žlučníkem? Přitom se nikdy, ani v nejmenším nepozastavili co jedli těch předchozích x let. Úplně nejlepší je, když jsou ti lidi eště obézní, a žerou za dva. Bych je nechal si platit dvoujnásobné zdravotní pojištění.

                                      0 0
                                      • goofy  

                                        Ja proti zelenine nic nama, a pokud mozno domaci zelenine, protze jak uz sem psal vyse… Jinak do te zeleniny se teh hnojiv tolik nedostane… A stejne se nekdy rozflaknu o strom, a bude to vyresene… :o)

                                        0 0
                                        • BorisFR  

                                          Však já tě tu za zeleninu nijak nepeskuju, ale tu mrkvi si dojíš… ;-D Já to myslím obecně. A s tím stromem nestraš, celkem to bolí, vlastní zkušenosti…

                                          0 0
                                          • goofy  

                                            Bohuzel uz to vim… Taky vlastni zkusenost. Nastesti sem nejel zrovna nejak rychle…

                                            0 0
                                            • BorisFR  

                                              To já jo, a zrovna jak napotvoru jsem měl XC helmu. No už bych to neudělal. Naštěstí jsem ho vzal celkem šikovně, takže jsem eště těch 20km domů došlapal. :-)

                                              0 0
              • kurýr na bajku  

                Sice se řiká že věta „na něco umřít musim“ je alibismus, ale u tebe si začínám myslet že platí.

                0 0
            • Klára  

              Tak naše Anička třeba vůbec sunar ani nic podobnýho nepoznala. Do půl roka byla jenom kojená a potom s příkrmem. Kojila jsem jí do dvou let. Těš se na to. Bude ti to výborně jezdit. Myslim, že i díky kojení jsem měla zatim nejnižší váhu.

              0 0
        • Martyss  

          To přeci není kojení. To je pití z láhve..:-)

          0 0
          • Manas  

            Jak by jiste Fousac podotkl ze to je vyborny zaklad :-)

            0 0
    • rarášek1  

      Až ho seženeš

      0 0
    • rarášek1  

      Pokud se takový vyskytne, doporučuji ho naklonovat a rozdávat do rodin bikerů.

      0 0
    • enjoy  

      tak to je fakt snadny.me prijde ze zensky maj psychologii tak vymakanou ze chlap nema (bez velkejch nasledku) sanci. staci,kdyz na nej budes chvilku hodna..,on se zamiluje a je to:-).

      0 0
    • libi  

      hehe prej pouze pro zeny÷))))))) zatim tu psala z zenskejch zastupkyn jenom zakladatelka threadu

      0 0
    • cabbage  

      ad bod jedna: zeptej se pa-dlisty(resp. Sirenny;o))

      0 0
    • Martinkaa  

      Tak nic nedelej – nevar, neper, nezehli a jezdi na bajku. Treba ho hlad a spina ke zmene dozenou :-))). Zatim jsem ale takovy problem neresila, takze s timto donucovacim prostredkem nemam zadne zkusenosti ;-). Myslim ale, ze nejlepsi obrana je utok :-))

      0 0
    • jizby  

      Jestli si chceš uchovat svý zájmy i při chovu dětí, tak manžel je obvykle ten poslední faktor, kde lze hledat nějaké rezervy :) nechci tady rozvíjet notoricky známé věci, že muži ten pohyb víc potřebujou, jednak víc žerou, tak aby měli výdej a pak, dycky na lov a do těžký roboty byl muž a žena byla spíš nadoma. No a dneska máme místo toho lovu sporty. Samo, že žena může taky lovit, ale spíše drobnější kořist:))

      Hlavní při chovu je mít nablízku fungující prarodiče, nejlíp z obou stran, – na hlídání ratolestí. Jinak u nich budeš přivázaná, jako pes k boudě. Mluvím z vlastní – a to špatné zkušenosti. Pak záleží na způsobu zaměstnání. Předpokládejme, že normou je pro oba mít obvyklou pracovní dobu a to je taky hrozný už samo o sobě. Takže pokud ještě můžeš volit, uspořádej si příznivě svůj život. Pak přijde doba, kdy najednou svoboda /tak řečená cochcárna/ bude pryč a pojedeš jak v tunelu. No a poslední důležitá věc je Tvůj přístup, ale tady předpokládám, že máš rozum, tak jenom pozor na pocit superdůležitosti, který zachvacuje velké procento mamin a nutí je dělat ze života sobě i manželovi pakárnu.

      0 0
    • rock  

      Pohybuji, že nějakou radu reálně potřebuješ. Stejně každá ženská dosáhne čeho chce prostou kombinací úsměvu, smutných očí a rozepnutého knoflíku rozhalenky …

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Myslim, ze by se mela ozvat Eila. Te se to povedlo dokonale :)

      0 0
    • Elwing  

      nevim jak moc je to myšleno vážně, ale já bych takle ochočenýho chlapa nechtěla, to by sním pak byla nuda :)

      0 0
      • petebike  

        no nevim jestli to mysli vazne, ale ja takovy fakt nejsem…

        0 0
      • yasmine  

        Jsem zajedno. O chlapa pod pantoflem vážně nestojim, a nikdy ho neplánuju do tohohle stádia nějakou fintou dostat. ;-)

        0 0
      • SavaH  

        Ten zacatek je trochu nadsazenej. To vis, ze nechci lezet na gauci s nohama na stole a aby muz kolem me poskakoval:„co si slecinka preje?“ Ale spis me zajima, jak se daj skloubit cyklo zajmy obou partneru s detma. … fungujici babicku mame a mozna 2 ;o)

        pokud tu je nejaka pani, co by se k tomu tematu chtela vyjadrit, budu rada. Chlapi, nebude labute a pripuste manzelky k netu. Diky :o)))

        0 0
    • Martin  

      To už ti ta Francie nějak leze na mozek, asi tě zas vytáhnu na týden na hory:-)))

      0 0
      • SavaH  

        To vis ze leze, nejak bez tech deti nemuzu bejt, tak zvazuju porizeni vlastnich ;o)

        0 0
        • Martin  

          Tak urychleně přestaň zvažovat a NĚCO proto dělej. Pak se přesuňte z5 do Bohnic a coby sousedi budeme s dětma jezdit společně!!! Přijde mi to jako dobrej plán.

          0 0
    • JancA  

      cau Savi,ses naka narocna:)…ale minimalne jednu holku co to ma takhle zarizeny znam:)))),vlastne mozna i dve, takze nerealny to neni:)

      0 0
    • Darkson  

      pěkný téma. očekávaný flame se dostavil:-). je vidět, že cyklisti maj okurkovou sezónu a spoustě bikerek i bikerů leze nedostatek km v terénu na mozek:-)))

      0 0
      • petebike  

        taky mi to tak prijde, viz debata o snobovy…atd

        0 0
      • zirecek  

        Jen, že letos to přichází dost brzy oproti loňskému roku. Navíc při tom množství sněhu, to bude ke konci hodně kruté, až budou zase flamy, lidé budou mazat nicky, odcházet, že už nikdy, nadávat… .

        0 0
    • Beeda  

      savo myslim ze tvoje problemy vyresi kartacek na zuby, dal uz no commnet.:-). B

      0 0
    • Peslezedirou  

      Proč žena namá ve společnosti stejné postavení jako muž a nepomůže jí emancipace? Za všechno může prvotní hřích který Eva provedla, za který teď žena musí po staletí pikat.

      To jsem se dočetl v jednom katolickém časopisu, ach jo miluju tyhle různé zájmové skupiny :o)

      P.S.

      Arabská jednotka dostala nového velitele. Starý mu předává mužstvo, zbraně, proviant a na konec starou velbloudici. „Tu máš, až si budeš potřebovat hrknout, bude ti dobrá.“ Po čase se touha dostavila a velitel vyhledal velbloudici. Za chvíli se vrátí celej pokopanej a ptá se sluhy: „Používal tvůj starý pán velbloudici, když dostal chuť na ženskou?“ „Ano, pane, jinak to nešlo.“ „A jak to prosím tě dělal?“ „No jednoduše. Viděl jste ty dva hrby? Mezi ně si sednul, kopnul jí pravou nohou, a ona už do bordelu trefila sama.“

      0 0
      • Peslezedirou  

        A ještě jeden trochu trapnej…

        Paní učitelka zadá dětem úkol aby složily básničky se slova jáma a rýč.Další den se nikdo nehlásí jenom Pepíček.Paní učitelka ho teda vyvolá.Pepíček říká:„Na zahradě máme jámu a v ní šuká táta mámu,a já stojím u rýče,***** to mám rodiče!!!!!“

        0 0
      • fousac  

        nekde sem zahlid emancipace je treba kdyz ona neumi varit

        0 0
    • MartinXC  

      (to je ale frekventovaný threadík – a samé holky :-) Sávo, tady asi moc neuspěješ, ale na www.rodina.cz možná ano. A když ne teď, tak se tam dozvíš spoustu zajímavých věcí ;-)

      0 0
    • Gatier  

      len k tej cene: dievcatam staci väcsinou, aby bike farebne ladil. Vlastne nielen bike, odskusane aj v inych sportovych odvetviach. V tom pripade cena nezaujima! 300 :)

      0 0
    • SavaH  

      ale ale, beres zpatecku, jo? Janco, na toho bacha ;o)

      0 0
    • SELMIRA  

      Čau bikerko, zkus napsat do ábíčka. Rubrika Bibi radí. :o))) Já můžu mluvit jenom za sebe. Že biky mam přesně takový, jaký jsem chtěla a chci. Když chci bikovat, tak bikuju. /To je No.1, chci to skoro pořád./ Když chci uklízet tak uklízím. (To je slabší, hehe, dělám to jen tehdy, když už se mi přestane zamlouvat stav mého příbytku.) Vařim docela často, páč skoro pořád mam na něco chuť. Spoďáry nosim, jaký chci, páč to je snad moje věc a mam lepší přednosti než krajkový prádlo. Hi.

      Druhá věc je ta, že jsem ještě nenalezla toho pravého chlápka, který by mě chtěl a zároveň s kterým bych mohla být šťastně sama sebou. :o) Často tedy vykřikuju, že chci ženicha, to víte, ale to spíš z legrace a trochu pro jistotu. Aby to bylo známo. :o)) Ovšem happy jsem i bez NĚHO. Myslím totiž, že vztah je hodně o kompromisech. Takže… Čék zkrátka nemůže mít vše. Ochočenej biker je asi nesmysl. Já bych se tim holka netrápila. Užívej života. :o))) Sally Šelmíra

      0 0
    • jecnak  

      Tak jaky je vyvoj?

      0 0
    • Hejdik  

      Celý to číst nebudu…si najdi nějakou ženskou…

      0 0
    • Attila  

      Nepodpantoflovat!!! Pod pantoflem chřadne, chřadne až uplně uchřadne :-)

      0 0
    • luci liu  

      jak já s tebou soucítím :-) ten můj dokud hrál volejbal mluvil pořád jen o volejbale, jak kde vyskočil, jak koho zablokoval, co všechno vybral, … pak si škaredě zlomil kotník přešel na kolo, postavil si horské a už to začlo jaká přehazka, jaké kliky co náboje,…kam se pojede co musíme vyjet…ted ho tady na BF naočkovali že chce 29" a je to to samý v bledě modrym…a kdo bude předělávat bydlení? obkládat koupelnu já snad?! modlim se aby pršelo a chumelilo celej rok to jezdí jen na válcích a je aspon doma :-) taky si ráda vyjedu ty 2–3tisíce ročně dám ale prostě nejsem udělaná do každýho kopce v okolí a moje acera mi taky stačí i když mi prý chce dát aspon deore SAMOZŘEJMĚ až po té co si postaví 29" ach jo… chlapi :-D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.