Kvalitni evropske e-shopy...znate nejaky?

54 nepřečtených
  • moratii

    Ja znam www.hibike.com/ …)

    0 0
    • vratan  

      ja mam dobru skusenost s www.bikestore.cc

      0 0
    • enjoy  

      zeptam se tady. nevite nekdo co je pravdy na tom,ze abych mohl uskutecnit platbu kartou tak musim mit na uctu minimalne 20000,–?tvrdili to v cesky sporitelne. diky moc za vysvetleni!

      0 0
      • gobike  

        To je blbost,ne?

        0 0
      • blue  

        a neni v tom jeste neco jinyho? protoze jinak to je fakt blbost

        0 0
        • enjoy  

          njn,nevim to uplne presne,protoze jsem se v ty cesky neptal ja,tak nevim v cem je ten hacek,bohuzel:-/.

          0 0
      • McBlacky  

        a ty nemáš jo? :) nechce se mi věřit…

        0 0
      • grafik  

        je to blbost, omezeni tusim neni zadne – 20 000 je fakt kravina

        0 0
      • MartinXC  

        A nepleteš si to třeba s limitem karty ? (denní nebo týdení) tj. že ti zaplatí max to co máš v limitu..

        0 0
      • mab  

        rekl bych ze tech 20000 je podminka pro vydani VISA karty kterou lze platit pres net (neplest s VISAelektron kterou to nejde)

        0 0
    • Bully  

      Vetsinou nakupuju pres ebay.de, divam se na reference o prodejci, abych nenalatel nejakymu podvodnikovi. Zatim vsechno naprosto bez problemu prislo a za dobry ceny. Prodavaji tam nakonec i ti zde citovani on-line prodejci.

      0 0
    • RapMan  

      no ted jsem hledal kde maji za dobrou cenu schwalbe racing ralph a nobby, a stejne nejlip mi to vychazi v ceskym e-shopu.

      0 0
      • miki  

        stejnou zkušenost mám taky, nakupuji na Ebay ale ralph a nobby vychází levněji v česku

        0 0
        • Bully  

          nežiju v ČR, takže vlastně ani nevím, za kolik to jde koupit tam. Konkrétně Racing Ralph 2.25 jsem odtud kdysi měl ve dvou kusech i s poštovným pod 50 €.

          0 0
    • Vrci  

      www.bike-palast.com/ jako jedni z mála zasílají do ČR na dobírku Kupoval jsem zatím jen jednou, ale vše bez problému.

      0 0
      • Veeteck  

        A kolik bylo postovny?

        0 0
        • Vrci  

          25 EUR – šlo o zapletená kola a kliky

          0 0
        • J.A.V.  

          Ja sem tam bral zapletený kola, šaltr a nějaký pláště a jak to bylo nad 400 euro tak sem měl poštovný dokonce zdarma. UPS mi to přivezlo druhej den dokonce až do práce (přestože adresa byla domů), platit jsem mohl v korunách. Zkušenost jednoznačně pozitivní – snad jen výběr by mohli mít pestřejší (ale na stránkách píšou že schválně a taky proč nemají).

          0 0
          • Vrci  

            Kdys tam nakupoval?

            Vyhovuje mi i možnost komunikace v angličtině, rychlé dodání, zaslání čísla balíku pro jeho sledování na webu UPS, platba v Kč v rozumným kursu (to je spíš pochvala UPS). Co se týče sortimentu – je sice užší, ale ceny to vyváží.

            0 0
            • J.A.V.  

              Vloni, asi v listopadu, přesně už si to nepamatuju.

              0 0
              • Vrci  

                Tak to máš čerstvější data.

                0 0
                • J.A.V.  

                  Tak jsem se ještě díval, co není v hlavě bylo naštěstí na papíře :) Bylo to 2.11.05 a celková cena objednávky nebyla ani těch 400 euro ale jen 380.

                  Takhle vypadá potvzující mail od objednávky:

                  Items: EUR 327,59 Shipping costs: EUR 0,00

                  plus VAT (16%): EUR 52,41
                  Total sum (gross): EUR 380,00
                  0 0
                  • Vrci  

                    Zkus najít přímo účet zaslaný od bikepalastu v balíku. Tohle generuje automat, který počítá poštovné pro Německo

                    0 0
      • Meesha  

        to se mi fakt libi! Na dobirku jako, ze jsi to objednal a platil tady na poste nebo nejakymu kuryrovi?

        0 0
        • Vrci  

          Jo, UPS v korunách při převzetí, před dodáním zavolají, předání z ruky do ruky.

          0 0
          • Meesha  

            dik! tak ted este nekde splasit nejaky chchtaky :-/

            0 0
            • blue  

              prej se valej vsade na zemi a staci je jen sebrat… jen nevim, kudy ty lidi, co to tvrdi, chodi :-)))

              0 0
          • Meesha  

            Nevíš prosím jaký mají kurz na Euro? Dik

            0 0
            • Vrci  

              v podstatě odpovídá bankovním kurzům, koukni níž tam jsem to popisoval

              0 0
      • enjoy  

        tak jsem si ten shop celej projel a prijde mi ze tam maji jenom veci,u kterych se nemusi bat prilis reklamaci.mozna proto maji takovouhle obzlast chabou nabidku.ale je to celkem bezstarostny.

        0 0
        • Radek Broz  

          Me prijde, ze tam nemaji temer nic… Jinak vyjimecne souhlasim;-)

          0 0
          • Vrci  

            Je to obchod pro žiletky a chrty.

            To víš, v Německu už pochopili, že kolo neznamená náklad pro lanovky v létě :-)

            0 0
            • wotkka  

              A jak počítaj kurs?

              0 0
              • Vrci  

                Nevim metodiku, ale datum odeslání 6. května 2005 kurz ČNB 29,90 CZK/EUR, doručeno 10. května 2005 kurz ČNB 30,035 CZK/EUR, kurz přepočtu dle UPS 30,350 CZK/EUR.

                0 0
                • wotkka  

                  A šlo by to platit v EURech?

                  0 0
                  • Vrci  

                    V Čechách? Obecně příjmanou měnou je tu dle vyhlášky ČNB o platebním styku CZK.

                    Musel bys vznést dotaz na UPS, jestli umožňují platbu v EUR, ale pochybuju, to neni hypermarket.

                    0 0
                    • wotkka  

                      Dost mě ten krám oslovil, dokonce natolik, že tam budu objednávat za 500euro… nevíš, jestli ještě platí poštovný nad 400euro grátis?Jak je to s clem? To se doufám nic neplatí, když je to po evropě…

                      0 0
                      • Vrci  

                        Clo a DPH samozřejmě – pokud nejsi podnikatel a neobjednáváš na svoje DIČ – neplatíš. Já tehdy objednával za 675 a platil jsem těch 25. J.A.V. objednával později a neplatil poštovné žádné, tak jim napiš a uvidíš. V dopoledních hodinách odpovídají okamžitě, komunikují samozřejmě německy a anglicky.

                        0 0
            • Radek Broz  

              Kdyz myslis:o) Vis houby.

              0 0
    • gobike  

      Musim se tu zeptat… Nevite nekdo o nejakym paradnim bike shopu ve Vidni? V patek tam jedu a chtel bys si necim udelat radost. Diky moc:)

      0 0
    • martt  

      po mojej poslednej skusenosti by som dal ruky prec od www.nubuk-bikes.de/

      0 0
      • Bigi  

        Čekáme !!! =))

        0 0
        • martt  

          Ak cakas na tu skusenost, tak takto: Objednaval som 24.4.2006, dva dni na to som im volal, potvrdili, ze vsetko tam je a hned ako pridu peniaze to poslu. Peniaze som hned previedol, na ich konte boli asi 3.5.

          Potom zacalo mnozstvo diskusii cez telefon a mail. Nakoniec som im kazdy tyzden poslal vyhrazny fax. Asi 20.6. zasielka prisla. Polovica veci bola inych nez som objednal a uplne zabudli strcit do skatule Racing Ralphy. Po urgencii ich poslali, prisli mi 4.7. ale deti odchadzali uz 3.7. na preteky (majstrovstva sveta) kam tie gumy boli planovane. Nastastie neprsalo, takze Michelin XC light, ktore mali so sebou bola lepsia volba.

          Pokial by som im nevolal, by imho na nejaku dodavku uplne vykaslali. Na telefone pritom zneli kooperativne, vzdy vsetko slubili atd. Len skutek utek.

          Inac ceny maju dobre a nakoniec som aj dostal protihodnotu mojich penazi, len cele to bolo prilis akcne.

          Pomerne dost veci kupujem cez internet a toto bola dost zla skusenost, inac to vzdy bolo OK.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.