• kralovek

    Nemate nekdo na prodej adapter pro namontovani brzdy HAYES na vidli s International Standard uchycenim?

    predni, 6"

    diky

    Na webu jsem to nasel jen v usa … doprava cca $50 … to fakt ne. Snazim se najit nejaky evropsky e-shop, kde by ho meli. Kdybyste o nejakem vedeli, reknete. Nasel jsem tento: rspshop.nexen­services.com/ca­talog/index.php?ma­nufacturers_id=62, ale tady vyzaduji platbu sekem … coz nemohu, protoze nemam bankovni konto ve francii. Po evrope je cena fedexu kolem 11€ do druheho dne.

    Uz mam pekne sedreny podrazky, tak bych se rad vratil k normalnimu brzdeni :o)

    0 0
    • hanz  

      cykloprofi.cz…napiš jim a za tři dny to máš doma cena okolo 300kč včetně poštovného http://www.cykloprofi.cz/…daptery.html

      0 0
    • goofy  

      nevim jestli sem to dobre pochopil, ale pokud myslish IS2000, tak tech je po netu mraky… http://www.cykloprofi.cz/…daptery.html

      0 0
      • kralovek  

        hernajs tech tam je … ktery je ten muj? (na rock shox)

        0 0
        • hanz  

          jim na piš na jakou vidli a na jakou brzdu a na jakej kotouč a oni ti pošlou správnej…bude to lepčí než se seknout.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Boze to je pripad. Jsem zvedavej kolik to bude jeste threadu nez tu brzdu namontuje :))

            0 0
            • kralovek  

              ja jsem zase zvedavej kolik to bude thredu nez se tenhle debil prestane chovat jako debil. (a protozes to jako debil nemohl pochopit … tak tim debilem jsem myslel tebe)

              0 0
        • goofy  

          ISPM-160–100

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Asi bys mel upresnovat svoje dotazy nebo se tu utlucu :)) Jinac za sebe teda nevim, ale prijde mi to jako bezny zbozi. Dokonce v kdejakym servisu se jim toho musi spousta valet (kdyz nekomu davaj vetsi kotouc atd.)

      0 0
      • kralovek  

        co se ti nezda tentokrat? Hele a maj vubec kanoe brzdy? ;o)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Pocitam, ze ho chces koupit nejlip ve Francii (jeste lip v Nice dnes odpoledne) a dostavas rady na cesky shopy… nekde asi bude chyba.

          0 0
          • kralovek  

            presne tak … protoze tady je to PRDEL SVETA Ale predpokladam ze i ten cesky bike shop mi to muze poslat postou. Byt v praze tak uz ho mam davno

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Kdyz stojis o takovyhle rady, tak tady mas! http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… At uz te aspon ten adapter nestoji majlant, kdyz postovny atd te prijde na novou brzdu (skoro:) A nebyl bych na me tak zlej. Mohl bych treba psat co si myslim a to neni hezky cteni :-D

              0 0
              • kovar  

                ono ani není třeba psát, co si kdo o kom myslí, jednak by se kleslo na jejich úroveň a jednak oni se tihle spros?áci dostatecně znemožňují sami svými výplody.

                0 0
              • kralovek  

                no aspon z tebe vypadlo neco konkretniho … diky :o)

                … a propos … prece nemuzu porad kazdymu vnucovat jak je tady porad hezky kdyz vy se topite v zavejich :o)

                0 0
                • Tomcat  

                  …kdyz vy se topite v zavejich… !!!??? Kdo to napráskal že mi klimatizace rozfoukala , hromadu peněz. :-P

                  0 0
                  • kralovek  

                    co by ne .. snih je taky voda :o) a jestli jsou moje zpravy cerstve … tak snehu je tam vsechno, jenom ne nedostatek :o)

                    0 0
                    • cabbage  

                      nahodou v Praze postradam tak 1m snehu aby byla poradna kalamita:)

                      0 0
    • kralovek  

      Diky
      … zeptam se jich vsech, snad mi to sem poslou :o)

      0 0
    • Tomcat  

      Krámy: Vokolek ,Komersia , Dookie, 901…

      Eshopy: www.koloshop.cz, www.akcebike.cz, www.komersia.cz

      0 0
    • PePu  

      Ciste technicka (jestli jsem pochopil spravne dotaz): Chces dat brzdu s 74mm postmount na vidlici s IS? Jestli ano, pak by mohla nastat situace s nutnosti dat vetsi kotouc (viz adapter a2z AD-PMF). Nevim, jak je na tom ten padlistuv adapter z trinnity, ale mne rikal mechanik, ze to bez vetsiho kotouce nepujde.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To mluvis o opacnem pripadu. IS prase na PM vidlici.

        0 0
        • Tomcat  

          No jak kdy . Doma v případě nejasností můžu demostrovat na různých vidlích a brzdách.

          0 0
      • Tomcat  

        Pšššt… Neříkejmu to , kdy? si to na B-F moch nají bylo to tady už móckrát tak a? si to užije.

        0 0
    • PePu  

      Nj, ja vim, ze uz to tu bylo, ale nebyl jsem schopny rychle najit, jake uchyceni ma Reba, tak jsem tipnul na IS. BTW nevis nahodou konkretni adapter pri prechodu z MXR (Hope C2 IS) na Blacka bez nutnosti vetsiho kotouce?

      0 0
      • PePu  

        Sakris, ted jsem to blbe umistil. To bylo na Tomcata.

        0 0
      • hanz  

        asi jedině se 180-kou, jinak to asi nepude.

        0 0
        • PePu  

          :) Tu jsem mel doted (i kdyz nevim, zda to neni 185). Takze asi nezbyva, nez dat na XC bike pizzu – rozhodne to bude vypadat zajimave.

          0 0
          • hanz  

            185 bude taky ok..dáš podložku pod adapter a je to

            0 0
            • PePu  

              Ja jen, ze treba u adapteru a2z AD-PMF (nevim, zda je vhodny) nebo PMF-203 na www.cykloprofi.cz/…daptery.html pise bud zvetseni kotouce nebo rovnou 203. A kdyz jsem doted vozil 185 na IS, tak by asi musel prijit kotouc >200.

              0 0
              • hanz  

                vlastně máš pravdu protože hope mona jsou rovnou na 180, jestli je to tak i u C2 tak to fakt budeš muset dát 200mm…tož to sorry za matení.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse