• ondra

    Zdravim vsechny. Tak sem pred 2 dny nainstaloval tento cyklo kompjutr na kolo a .....funguje tak na 50%. Je to na palici.Kdyz ho dam do drzaku tak treba prestane po 1 minute prijimat, vyndam ho za jizdy z drazaku(nkedy ho musim priblizit k vysilaci) a zacne.pak ho tam zase dam a prestane pak ho vyndam a nefunguje pak mu v menu preprogramuju signal funguje 1 minutu a zase prestane pak prejedu hrbol a zacne fungovat pak zase prestane pak do nej klepnu zase zacne (nekdy taky NE).Tak asi tak bych popsal zavadu – proste na nic konkretniho to nevypada. Vubec si nevim rady. Dal jsem i novy baterie a porad to sami.Preprogramoval sem to snad 20×. Vzdalenost magnetu od senzoru v pohode (slysim i tikani snimace). Vysilac by mel taky vysilat – kontrolni LED blika. Myslel sem ze by to mohl rusit Sporttester ale dela to i bez nej. Pak sem si myslel ze to snad rusej riditka:) …Jestli mate podobnou zkusenost tak napiste. Diky predem vsem. Ondra

    0 0
    • Meesha  

      reklamaceeee! :-)

      0 0
    • mars  

      ahoj, mal som kedysi velmi podobny problem s VDO MC1.0+. tiez som vyskusal vsetko, vymenil som baterie, buchal som po nom, …, ale aj tak sa mi pocas jazdy stavalo, ze zrazu vypadol a uz nenabehol (najma, ak bolo chaldno). pricna bola prozaicka – prilis velka vzdialenost medzi vysielacom a tachometrom. posunul som vysielac vyssie na vidlici a bol problem vyrieseny :) dufam, ze Ti to pomoze.

      0 0
      • enjoy  

        jak se ti povedlo docilit vetsi vzdalenosti nez 70cm?nebo VDO udava min?

        0 0
        • zac  

          tam se pise o minimalni! :)

          0 0
        • mars  

          netusim, aku vzdialenost udava VDO, ale ked bola ta sonda daleko, bolo to menej ako 70 cm. Iste je, z prvy krat som to dal na rozhranie vzdialenosti, kedy to este fungovalo, ale stacilo, aby sa znizila teplota a tym napatie v baterii vo vysielaci, nasledne vysielaci vykon a tachak potom prestal prijimat (zjavne mu SNR vtedy kleslo pod akceptovatelnu hodnotu :)). Inak, zisit, ci je to spodobene tymto je jednoduche – staci vytiahnut tachak z patice a priblizit ho za jazdy k sonde. ak sa chyti, je to vzdialenostou.

          0 0
      • ondra  

        zdar, tak od vysilace k computeru je to presne 350mm. Asi to bude fakt tou teplotou. Doma to funguje. O vikendu to prubnu znovu venku a uvidim. Napisu jak to dopadlo.Dik za rady.

        0 0
    • -jon-  

      VDO DS C4 – stejný problém, byl jsem z toho až šílený, nechal jsem si poslat presny postup jak postupovat pri nastaveni jednotlivych vysilacu na dvou kolech primo z nemeckeho supportu – postupoval jsem krok za krokem a zas nespolehlivost. Spolehal jsem na udávanou vzdálenost vysílač x přijímač. Posunul jsem ho nahoru, dal na vidlici ze předu a je po problému …

      0 0
      • AC  

        přesně tak já ho vozím zepředu vidle co nejvíc nahoře, ale jak klesne teplota pod 0 tak je signál zase v pr.

        0 0
    • Beeda  

      Takze aktualita. Vcera jsem ho reklamoval v Progressu. Velmi ochotne jednali, i presto ze jsem ztratil zarucak, ale pamatovali si me. Ted to hlavni: VDO DSx se vybec nepovedlo a vracej to soudruhum do NDR. Fakt skoda, protoze bezdrat kadence nikdo nedela krom polaru od x tisic…

      B

      0 0
    • dříč  

      Měl jsem stejný problém tak jsem se informoval zde jsou poznatky výborně chodí pouze na carbonu na hliníku je problém s rušením už na tom pracujou když ho budeš reklamovat vrátěj Ti ochotně prachy aspoň já mám tu zkušenost.

      0 0
    • cova  

      Ruce pryč od toho krámu, mám ho na kole asi týden a vůbec se s ním nemůžu domluvit… Jdu to reklamovat :-(( Jaký jiný bezdrát byste doporučili? Měl jsem Sigmu 1200, na ní mi vadilo neustálé vypínání po každém krátkém zastavení…

      0 0
      • cova  

        Reklamováno. Okamžitě vysázeli na pult peníze, aniž bych cokoli popisoval… Dovozce z toho prý má hlavu v pejru, snaží se nabízet bleskovou výměnu, ale skoro nikdo na tuto nabídku nereaguje. Důvěra se i u takové věhlasné značky obnovuje těžko, na druhé straně všechna čest, že se aspoň postavil k zákazníkům čelem.

        0 0
        • enjoy  

          ja ho mam a porad zadnej problem.. lae nerikam ze tam neco na nich nesedi..asi mam stesti:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.