• -jon-

    VDO C3 DS – viděli jste už někdo tento komp. na krámě?

    0 0
    • ananas  

      czus, taky na něj čekám, údajně ještě není vůbec v ČR !!??

      0 0
    • BH  

      snad budou v obchodech koncem tohoto tydne.skutecne CC VDO nebyly ani na sklade dovozce, alepon se vytvorila poptavka, ne?

      0 0
    • -jon-  

      Pořád nic?

      0 0
      • ananas  

        u Progresscycle se ptal brácha a ani nevěděli kdy je budou mít, já to prubnul na koloshop.cz a říkal že snad příští pondělí, tak jsem zvědav ......)))))), akorát nevím jestli si to na koloshopu dovážejí sami nebo to berou od progressu !!??

        0 0
        • Meesha  

          Ja sem od nich bral VDO a byli na nem nemecky nalepky, ale nevim, jestli to s nima neprodava i Progresscycle…

          0 0
        • -jon-  

          úspěch?

          0 0
          • hydrant  

            můj maloprodejce dnes: v ČR stále nic :-( už zvažuju Cateye

            0 0
            • zac  

              mam Cateye micro wireless a nemuzu si stezovat! Prenos je bez problemu, instalace taky a blbosti mi jeste neukazoval…

              0 0
              • hydrant  

                chtěl bych, aaby měřil celkové 1 a 2, on to ale sype dohromady, že ?

                Jinak jsem asi 13 let spokojeným uživatelem Cateye Mity 2, samo s kabelem, a naprostá spokojenost, jen chci teď prostě změnu. VDO ale dělá vše proto, abych zůstal u Japonců…

                0 0
                • zac  

                  jj, sype…

                  0 0
                  • hydrant  

                    to bych chtěl zvláš? a pak ještě dohromady, ten VDO to myslím umí, buď C3 nebo C4 zkusím ještě vydržet, ale dochází mi trpělivost

                    0 0
                • munro  

                  Tak tuhle změnu jsem prodělal tam a zpátky. Měl jsem asi 8 let Mity 2, pak jsem v podstatě bezdůvodně přešel na drátové VDO (C08) a ztratil jsem na ní dost peněz (třikrát přerušená kabeláž) a nervů (při velké rychlosti z kopce ukazoval pičoviny). Před měsícem jsem ze svého cyklosmetí vyhrabal zpátky Mity 2 a s láskou znovu nainstaloval na řídítka.

                  0 0
          • -jon-  

            Už jste to někdo sehnali?

            0 0
            • ananas  

              .. tak tohle mně dnes přišlo z koloshop.cz : Dobrý den,

              omlouváme se vám za zdržení vaší objednávky, zboží bylo již vyprodáno a další zásilku od našeho dodavatele čekáme zítra. Po té vše ihned odešleme. … tak tomu nějak přestávám rozumět !!??

              0 0
              • -jon-  

                Porad nic?

                0 0
                • ananas  

                  ..tak stále čekám, ještě prubnu progresscycle !!??

                  0 0
                  • -jon-  

                    Dej vedet, prosim, uz si pripadam jako trapka, jak ta furt pisu … Diky

                    0 0
                    • -jon-  

                      Tak a problem vyresen. Odkaz www.progresscycle.cz nepristupny.

                      0 0
                      • ananas  

                        .. brácha volal do progressu a že prej až začátkem června, takže uvažuju o změně značky !!??

                        0 0
                        • hydrant  

                          tak mi dnes můj prodejce řekl, že prý VDO dle progrescyklů budou snad až v 28. týdnu, tzn. až za 2 měsíce !!! To a? jdou do řiti, už měsíc a půl čekám, teď už koupím něco jinýho

                          0 0
                          • -jon-  

                            No to si snad děláš prdel?!

                            0 0
                            • hydrant  

                              taky mě to šoklo jsem teď nastydlej, nevyjedu ani o tomto předpovězeném krásném víkendu a budu surfovat a listovat v katalozích a zoufale hledat ještě něco nového

                              0 0
                              • -jon-  

                                a není to problém výrobce? jak jsou na tom zahraniční shopy?

                                0 0
                                • hydrant  

                                  to nevím, moje english a deutsch má prachbídnou úroveň :-(

                                  0 0
                                  • ananas  

                                    .. zrovna čučím na nějaké skopčácké bike shopy a bezdrátové modely VDO zatím nikde, asi to fakt vypadá na problém s výrobcem !!??

                                    0 0
                                    • hydrant  

                                      Dnes mi můj prodejce znovu potvrdil ten 28. týden. Obratem jsem tedy čekání na VDÓčko vyřešil nákupem Cateye Micro bezdrátu. A? si Němci trhnou, a? žije Japonec !

                                      0 0
    • -jon-  

      furt nic?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.