Brno 17.11.05 - vyjížďka po trase Muldy 1992

14 nepřečtených
  • zbartos

    Trochu jste mne v příspěvku cca „Brno 19.-20.11.05“ předběhli, ale dodatečně navrhuji na čtvrtek 17.11.05 opakovaní loňské vyjíždky po trase Muldy 1992 – www.czex.cz/…historie.htm . Na 90% udělanou mapu trasy „Mulda 92“ najdete na www.czex.cz/…a92_pul1.jpg. KDYŽ BUDE SLUŠNĚ, mohli bychom jet místo trasy Mulda 1992 trasu s cca !!90%!! podílem jízdy mimo veřejné komunikace (cca 75 km s možností prodloužení/stou­pání cca +1700 m). Jde o okruh Lesná – Soběšice – Útěchov – Adamov – Babice (Alexandrovka) – Josefovské údolí – Máchův pomník – Olomučany – údolí Punkvy – hájenka Žižlavice – Obůrka – Blansko – Dolní Lhota – u Jedle (u Hořic) – Šebrov – U Jelínka – Vranov – lesní cesta Kroucená či po modré zn. či po trase Merida 2000 – Útěchov (a dle zbývajících sil buď opět Soběšice – Lesná, nebo rybníčky pod Útěchovem – ranč u Ořešína – Rakovec – Mokrá Hora – Střelnice – (kousek po Muldě) – Lesná.

    0 0
    • zbartos  

      Opravdu swe nikomu nechce do předpokládaného špatného počasí ani na cca 2,5 hodiny čisté jízdy ?

      0 0
      • Roman  

        Ale jo, chce, i se pojede. Pokud nebude vyloženě padat voda, tak blato mi rozhodně neva, ale čas ještě nevím, spíš se pokusím přidat…

        0 0
      • rock  

        Chce, akorát to zatím ještě pořád nejsem schopen slíbit … mrholení a zima mi nevadí, déš? už asi jo …

        0 0
      • Lišák  

        V kolik a kde je sraz?

        0 0
      • Paja  

        Momentalne to vypada, ze ve ctvrtek budu mit cas, pokud nebude uplne hnusne, tak bych jel. Misto a cas srazu?

        0 0
      • Karaya  

        I ja bych jel, tak napiš ten sraz…

        0 0
        • zbartos  

          Vzhledem k předpovědi na www.chmi.cz, déš? se sněhem, max. denní teploty 3 stupně C), navrhuji sraz v 10:00 na Křižíkově ulici naproti hlavní bráně do areálu Královopolské strojírny.

          0 0
          • zbartos  

            Koukám, že předpověď vás odradila. Já tam každopádně v těch 10:00 přijedu, počkam tak 10 minut a pak pojedu buď domů, nebo se pojedu projet sám.

            0 0
    • Roman  

      I přes absenci jakékoliv zmíňky o polívce tam budu, bo musím nějak vyhnat zbytky chřipky z těla ven :o)

      0 0
    • rock  

      Myslím, že to byla dosti vyvedená akce; jo a díky, to auto jsem našel na první pokus :-) …

      0 0
    • Paja  

      Poslal jsem vsem 3 fotky, ale melo to skoro 10MB, taxe ozvete, jestli to k vam proslo

      0 0
    • zbartos  

      Omlouvám se za pozdní pozvání, ale dlouhop jsem nevěděl, co budu zítra dělat a dnes nám nejel v práci Internet…

      Takže opět po čtyřech letech zvu příp. zájemce o bahenní lázeň na vyjížďku po trase Muldy 1992. Mapka a gpx soubor je na http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?… .

      Sraz v 10:00 na Křižíkově ulici naproti hlavní bráně do areálu bývalé Královopolské strojírny. Můj mobil 723018497.

      P.S.

      Předpokládaná doba jízdy s přestávkami 3,5 hodiny, tak si raději vezměte s sebou něco na jídlo i na pití…

      0 0
      • zbartos  

        Ještě jsem zapomněl zdůraznit, že se jedná o zítřek, tedy o St 28.10.09 !!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.