• davevi

    zdarec, sraz můžem dát u restaurace na Klajdovce.Trasa asi tak po hřebeni po žluté nad Ochoz,odtud dále myslim žlutá do Bílovic (super sjezdík) z Bílovic do¡Útěchova okolo nohejbalovejch kurtů dozadu až na žlutou do Adamova ale budem pokračovat k Vranovu a objedem ho zadem a pak po červené dolů k silnici na Blansko.K řece a TZ (nevím jaká) od řeky nahoru k hradu dále Máchův památník a sjet na silnici meyi Olomoučany a Josefova hu? a pokračovat Klostermanova studánka Rudice Jedovnice tam pivo polívka a po Meridě se vracet směr na Brno. Je plno možností jak to upravit operativně podle počasí a dalších… věcí. No asi tak Sraz v 10:00. Bu´d sobota nebo neděle.

    0 0
    • davevi  

      víkend 23. a 24.10

      0 0
    • mastihuba  

      Konečně někdo navrhne co by mi sedělo a jak na potvoru sem zas nemocnej :(((

      0 0
      • davevi  

        však není všem dnům konec, jasně tempo bude rozumný přece je jen už zima a za druhé je potřeba začít nabírat vytrvalost.

        0 0
        • mastihuba  

          Ve středu kolem 16hod. možná pojedem na pivko do Bukovinky tak se mužeš přidat. Sraz by měl být na točně v údolí. Podle zdravotního stavu uvidím co bude. Zatim to vypadá blbě.

          0 0
    • JohnLee  

      sakra,v tuto dobu jsem na Slovensku,tak snad priste…:o(

      0 0
    • Karaya  

      PLS buď v sobotu, nebo v neděli až okolo 11té… Jinak je to pro mě v pytli…

      0 0
    • rock  

      Je to za dva týdny a to je relativně daleko. Ale udělám si poznámečku v kalendáři a pokud budo OK, jel bych také. Akorát nevím, jestli moje výletnické tempo bude stačit na ostatní, přinejhorším se odpoutám :-) …

      0 0
      • radek z BF  

        Jsem pro eliminaci handicapu: mladi chrti si vylosujou vozejky s „detma“ jako pridavnou zatez :-) …Davam do „tomboly“ Padlistu s dvoukolakem obutym na 26 × 2,5" podhusteny obuti :-)))))

        0 0
    • Bobisak  

      v sobotu se teprve vracim z ostravy, v nedeli bych jel, jestli zdravi dovoli … :-)

      0 0
      • Bobisak  

        aaa…blbe jsem si precet datum … za 14 dni bych dle vseho moh i v sobotu

        0 0
    • RomanH  

      Jel bych moc rad, ale vikend 23–24 urcite nemuzu. Snad priste.

      0 0
    • davevi  

      Pozor pozor :-)))sraz bude teda v 11:00 na Klajdovce a vyděl bych to na neděli.Ju :-))

      0 0
      • Roman  

        Se v neděli na 90% přidám. A ta středa, to jako zítra?

        0 0
        • mastihuba  

          jo, ale vzhledem k tomu že kašlu jak tuberák tak to vidim zle.

          0 0
        • sis  

          A nechce se nekomu uz dneska? kdyz uz mam s sebou to kolo, tak bych se dneska trochu projej. jenom vubec nevim, kdee se tady da jezdit na biku

          0 0
          • radek z BF  

            Kdekoliv :-)) Na konci každé cesty je hospa :-)

            0 0
            • JohnLee  

              :)

              0 0
            • sis  

              Toz mate to tu pekne! Jenom na tu hospu jsem nenarazil, ale nevim jestli by byla k necemu pac mi nesednul obed…

              0 0
              • radek z BF  

                No, asi jsi zvolil „necestu“… Psal jse, ze hospa je na konci kazde CESTY :-))))

                0 0
                • mastihuba  

                  a nebo všecky cesty vedou do hospody?

                  0 0
                  • radek z BF  

                    tak :-))) ostatne, zkuseny biker vi :-)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      tak a já myslel že zkušení bajkeři znají jenom kofolu a voni jezdí i po hospodách. Teďkom jsi se provalil. :)

                      0 0
                      • JohnLee  

                        Ono je to tak,vsichni vi,ze bajkeri chlastaji,ale kazdej dela ze o tom nevi…:))

                        0 0
                        • rock  

                          Nejsem si tak úplně jistý. Tys někdy viděl chlastajícího bikera ? Všichni, které jsem viděl já, pouze

                          • doplňovali energii
                          • zahřívali se
                          • stimulovali se k dalším heroickým výkonům

                          Ani jeden nechlastal :-) …

                          0 0
                          • JohnLee  

                            Uffff,tak to jsem zvolil tezce nevhodna slova,velice se vsem omlouvam,sobe take…ja tusil ze nedelam nic spatnyho…:))

                            0 0
      • Karaya  

        Budu tam, doufám, že to do té doby nezapomenu :-)

        0 0
      • Máca  

        Možná se taky přidám, je to ještě daleko(ženiny služby, počasí, zdrav. stav atd.).

        0 0
    • davevi  

      Tak jo neděle 24.10 v 11:00. Konečné rozhodnutí :-)))))

      Trasa zůstává.

      0 0
      • Bobisak  

        hergot tak to abych zacal aspon trochu jezdit … a i tak budu brzda – posledni dobou vic maluju nez jezdim :-/

        0 0
    • malko  

      Hele, asi bych se pridal taky…na kolik km to tak vychazi ???

      0 0
      • davevi  

        co já vím, naplánuju trasu a kolik to bude tolik to bude. Nikdy to nepočítám :-)))) Ale asi tak 70 km.

        0 0
    • RomanH  

      A co tento vikend (16–17) ? Jeste to nevim jiste, ale mozna zustanu v Brne.

      0 0
      • davevi  

        tento nemužu :-(

        0 0
      • Paja  

        Tento vikend mozna v nedeli, domlouvat se budem asi az v sobotu telefenama, kdyz mi hodis cislo na emajl, poslu ti SSMku;)

        0 0
      • MartinXC  

        Tenhle víkend je žena ve škole a já hlídám malého, takže asi nic nebo až později odpoledne (po 16h).

        0 0
        • RomanH  

          Hmmm, to uz bude za chvili tma – to je pro me jak ve vsedni den. Uvidime, co pocasi, uz mi po jezdeni s vozikem chybi poradne dlouhej svih.

          0 0
    • JohnLee  

      Pak dejte borci vedet jak vyjizdka dopadla…nejsem ale jeden z tech chrtu,jsem spis na pohodovej lesik s nejakym tim pohodovym sjezdem,tak doufam ze pristi vyjizdku budu moct s vama a ze po ceste neumru…:)

      0 0
    • Bobisak  

      tak ja to vidim blede, jelikoz stale jeste nejsme kompletne prestehovani a o vikendu se ma prestehovat i Zata, takze asi budem stehovat. kdyby neco tak se ozvu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.