• Paja

    Ahoj, jestli mate nekdo podobny stedrodenni zvyk;) jako ja, sraz 10:45 Sobesice konecna, odjezd 11:00. Navrat cca 14:00. Trasa Utechov-Vranov-Adamov-(ev.smerem na Krtiny)-Babice-Bilovice, trasa kratka, doufejme, ze zustane v terenu zamrzlo a pripadne kvuli atmosfere napadne aspon trochu snehu, se zastavkou na svaracek a polifku se samozrejme pocita:o)

    0 0
    • radek z BF  

      nemam ten zvyk, ale uvazuju o tom, ze bych ho zaved… :-)

      0 0
    • Excel  

      Zní to dobře…asi mě doma exkomunikují, ale pokusím se to prosadit…:-) Mám dotaz. Budou někde na Štědrý den vůbec vařit polífku? Tedy kromě Armády spásy…na druhou stranu, vezmu velociped po dědovi, va?ák a beranici…a..mám to zadarmo :-))

      0 0
      • Paja  

        Jo tak to nevim jestli budou hospody otevreny, kdyztak se stavime nekde u krmelce:-D

        0 0
    • Roman  

      Pár skleněných ozdob do kejmlu se taky vleze – ty pak pověsíme na jolku a chvíli kolem ni potancujem :-) Samozřejmě až po polífffce.

      0 0
      • Excel  

        tak si tam strč aj bandas s polívkou, páč jinak budeš fakt jen olizovat sůl u krmelce

        0 0
        • Roman  

          to není až tak od věci. Když jsem měl zdrátovanou hubu, tak jsem sosal hadičkou polívku z mixéru a to by camelem šlo snadno imitovat – to bude teprv jon?ák

          0 0
          • Excel  

            jo a já si do bidonu narvu horkej kuřecí vývar, ke konci švihu z něj bude solidní želé karbošnek :-)

            0 0
            • Roman  

              co choroba, už je dopryč?

              0 0
              • Excel  

                v poho jen…sedla na mě jarní únava, asi se blížej velikonoce a v koleně mně pořád nějak křópe…chce to vymrazit

                0 0
    • rock  

      Roním slzy jako hrách, ale 24. se do Brna pravděpodobně nedostanu … ven sice snad vyjedu, ale asi sólo … spíš to vidím reálněji na Nový rok, ale to je ještě daleko …

      0 0
    • JohnLee  

      Rad bych se pripojil,ale nez bych dojel do Sobesic tak bych vypustil dusi…fyzicka se mi nekam ztratila…:)

      0 0
      • mastihuba  

        v tom případě pro nás pomalejší navrhuju sraz v Mariánském údolí a zajet jen pod Hádek a zpět.

        0 0
        • JohnLee  

          To by nebylo spatny,ale bohuzel jdu do 7:00 do prace a asi jen tak nevstanu…spis planuju maly vylet 28.12. do Zamilce,kouknout na nejakou tu prirodu a skoky a pomalu se odhodlavat…:)

          0 0
    • RomanH  

      Na Stedry den jsem sice obcas jezdival, ale letos budem delat se svagrama „tekuteho kaprika“. Nejel by jste nekdo ted ve stredu 22.12. ?

      0 0
    • FunTom  

      Bude-li na to počasí (aspoň pár stupínků pod nulou), tak bych se rád projel. Skusím to nadhodit v rodinné radě a snad mě neukamenujou.

      0 0
    • MartinXC  

      Perspektivně bych se připojil – ale ne do blata ani na led. Toho jsem si užil včera a dnes dost a dost (právě v uvedených končinách). Ponávací znamení – bílá baňka dopředu, červená dozadu, santovskou „přílbu“ a zlatý zvoneček dopředu pod sedlo :-)

      0 0
      • Paja  

        Po shlednuti predpovedi pocasi to se zamrzlym terenem nevidim prilis optimisticky, v uvahu pripada silnicni varianta trasy sobesice-utechov-adamov-byci skala-krtiny-babice-bilovice.

        0 0
        • MartinXC  

          Tož se zase nezůčastním – včera jsem se byl projet (Javůrek, V.Bíteš) v blátě :-( a dneska mi něco sedí v krku… Takže si to (bláto) užijte (taky).

          0 0
    • Otto  

      Zvyk mám již 5 let stejný, ale su ze Zlína.Musel bych vyrazit poněkud brzy…

      0 0
    • Roman  

      Ráno bylo krásně promrzlo, ale teď odpoledne je cca 5°C nad nulou a to bude asi blatíčko. Zítra vyrážím v 7.30 pokud bude pod 0 na 2 hoďky – ale to se asi nikdo nepřidá co? :o)

      0 0
    • Siddha  

      Dneska bylo krasne, na zimaku jsme jeli s kamosem, teda on na biku bez blatniku, byl super zasr.. teda zablacenej, trasa Zidenice, Bilovice, Kanice Ochoz Zidenice s nejakejma zajizdkama pohoda… krasnej vyletm, fotil sem si. Zdar!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.