rozebíráte kolo, když nejezdí?

66 nepřečtených
  • CZiko

    Tak si taky udělám malý průzkum… Zrovna mám nepojízdné kolo, protože jsem zrušil přehazku:-P , takže čekám na novou… Jenže mi to nedá… Šel jsem do garáže a rozebral jsem celé kolo. Pak jsem všechny ty komponeny dva dny čistli (řetěz byla chu?ovka:) a teď jsem to zase naskládal na sebe. Jenže mi to zase nedalo, sundal jsem všechno z ródel a zkoušel x-upy. No a po patnácni minutách jsem si nabil prdel, potažmo kulky… Jezdit bez řetězu je nezvyk:-D

    Máte podobnou uchylku jako já?

    0 0
    • McBlacky  

      ne… máš buď hodně času nebo jsi cyklofetišista :)

      0 0
      • CZiko  

        no je fakt, že mám sedlo s dírou… ale kolo mě nějak fyzicky/sexuálně opravdu nepřitahuje:-D

        0 0
      • Mamutt  

        Hele.. si představ, že třeba já jsem zvyklý mít díly odfocené na váze… a rozhodně nejsem sám.. no a to si tak postavíš kolo a najednou si vzpomeneš, že nemáš zváženou osu… a to si piš, že ti to nedá :oP

        0 0
    • Smazaný účet  

      porid si zenskou, nebo si pujc nejakou obrazkovou knizku, medvidek Pu je treba peknej :-))))

      0 0
      • CZiko  

        zdá se že v oblíbené literatuře se spolu neshodnem… až zase půjdeš do knihovny, tak tam není pouze dětské oddělení, i když chápu, že zvyk je železná košile :-D

        0 0
        • Smazaný účet  

          :-)) ve zdejsi knihovne v detskem oddeleni dela strasne krasna slecna :-)))

          0 0
          • CZiko  

            no bacha na to… ty si tam chodíš každý den pro dětské knížky a ona si teď myslí že jsi retard:-D

            0 0
            • Smazaný účet  

              ano, kez by na me nekdy pomyslela ;-))))) haha, delam si prdel ofcourse, ani nevim kde to detsky oddeleni je, a knizky navic ctu pouze f el. podobe :-)

              0 0
              • CZiko  

                jo jasně… nevíš jak bys z toho vycouval, tohle je pouhý projev zoufalství:-))))))))))))))))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  na kole se spatne couva :)

                  0 0
                  • CZiko  

                    nevím co s tím couváním všichni maj… dycky dyž takhle couvám, tak všechny děcka začnou tvrdit, že tam mám převod na jízdu dozadu. A když jim vysvětlím, proč při couvání šlapu, tak to všechny začnou zkoušet:-)))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      jaky decka ? :-)

                      0 0
                      • CZiko  

                        děcka co se seběhnou aby se podívaly(jsem z vesnice:-) Pak si připadám jak pan učitel, přitom umím prd:-) Už to pomalu vzdávám, člověk si nemůže jít zajezdit, aby se ho nějaký harant neptal, kolik stálo to kolo. (neboj nepřebírám ti kamarády z knihovny:-))))))))))))

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          a co tva obsedantni potreba rozebirani, neni uz cas ? mel bys asi jit do garaze :-)))))))))))

                          0 0
                          • CZiko  

                            neboj, několik komponent mi tady ještě leží při ruce:-) Ale momentálně nemám choutky se v něčem hrabat, jelikož už nevím, co bych mohl vyladit, sladit, nebo jen tak rozšroubovat a složit… No vlastně řazení:-) Mimochodem, jestli někdo potřebujete náhradní díly do přehazky, tak se ozvěte, mám jich plnou krabičku:-) ani bych nečekal, že pružina se z přehazky vyndává tak těžce… už jste někdo řezali XT přehazovačku pilkou na železo? :-D

                            0 0
                    •  

                      hele ty umis jet na kole pozadu, teda couvat ??? jak to delas :) bych to chtel umet, ale nejako se mi nedari ;)

                      0 0
                      • goofy  

                        To je jedna z MNOHA veci, ktere taky neumim, a chtel bych umet… :o)

                        0 0
                      • CZiko  

                        no až budeš připojený, tak mi napiš na icq… ale spíš nevím, jak ti to půjde na XC, navíc když je ověšené blatníkama:-)

                        0 0
                        •  

                          blatniky sou oddelavaci ;) ted je zrovna nevozim, ale zase zacnu,komp mam tedka ve stadyju rozpadu, (instaloval sem linux, po*ral se mi disk s win) ale az to bude stabilni tak se ozvu, dik ;)

                          0 0
          • dieegoo  

            http://im.super.cz/…97-hovna.jpg u nas mame taky detskou knihovku -

            0 0
            • Smazaný účet  

              to je ta z mirovyho nahoru na floru ne ? nevim jak se ta ulice menuje, naproti vodarne, v praglu :))) sem tam kolem sel a presne todle me pobavilo ;-) ten zakryt :))))))))))

              0 0
              • dieegoo  

                nevim, ja sem z Hradce :D tohle sem nasel dneska na netu

                0 0
                • Smazaný účet  

                  z hradce vede cesta hladce :-) co tam delate dyz nemate zadny kopce ? ;-)))))))))

                  0 0
                  • dieegoo  

                    jezdime po rovince :) a kdyz chce nekdo kopec, tak si vyslapne Rozarku…

                    0 0
                  • CZiko  

                    a vy tam v ústí něco máte?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      slysels nekdy o pohori sopecneho puvodu zvanem: CESKE STREDOHORI ? :))))) usti je priblizne uprostred tohoto raje :))))) a komu to nestaci, kousek za humny cni krusnohorsky zlom :-)

                      0 0
                      • CZiko  

                        no teď tady čumím do mapy a fakt nekecáš:-D

                        0 0
                        • gobike  

                          No vy se máte, ale kde mám do kopce jezdit já:-((

                          0 0
                          • CZiko  

                            sežeň dlouhou desku… podepři ji špalkem, a přejížděj jí dokud se neunavíš:-)

                            0 0
                            • gobike  

                              No tak to by šlo, ale ještě by to chtělo zpěv ptáků a vůni lesa.. Máš nato nějakej fígl? :-)

                              0 0
                    • -b-n-x-  

                      ty woe, nevis o cem mluvis. Ja si taky dlouho myslel, ze skoro jedine za neco stojici hory mame u nas (Beskydy). Nedavno jsem ovsem travil nejakou dobu v Usti a Liberci a musim konstatovat, ze to tam je moc pekna krajinka. Na bika super

                      0 0
    • tomPY  

      Ano,inak by som sa neprinútil vymeni? lanká a bowdeny a podobné úkony.Samozrejme ma to aj baví.

      0 0
    • wlk  

      pokud je vše funkční, tak na to nesahám, čistím vše dle potřeby, taky mě to baví, ale nemám čas několikrát do roka rozebírat bajk a ani by se mi do toho moc nechtělo.Teď skládám kolo mladé, tak se realizuju na něm, ve svým sem se teď navrtal ažaž.

      0 0
      • CZiko  

        no pokud jezdím a vše je ok, tak do toho taky nevrtám… ale jakmile jezdit nemůžu, tak začnu hrát puzzle

        0 0
    • chupas  

      ne, tezko se da rozebrat kolo sikovkama a uniImbusem :)). davam prednost zlepsovani svych dovednosti v jinych koniccich. ale jednou se k tomu odhodlam. ale kdyz to funguje tak proc to rozebirat. stejne to pak v krabici donesu do servisu at to zase slozej.

      0 0
    • Lister  

      dokud se nic neposere tak na to našahám. Je to ozkoušená strategie, bahno konzervuje :o)

      0 0
    • tjuren  

      Já mám úchylku úplně jinou, když mě nejezdí kolo tak ho nechám za trest špinavý. No a až se vyvzteká tak ho opravím a umeju.

      0 0
      • motylek  

        Já ho dávám dohromady o vanocich.To mám čas,klid a můžů se tomu s laskou věnovat.A pod stromečkem najdu něco noveho pro meho miláčka.

        0 0
        • CZiko  

          jednou rukou hněteš těsto na cukroví a druhou montuješ kolo? :-D

          0 0
    • Tomcat  

      Jo a ne, pokud se nedá jezdit. (nemocnej ,sních, podělanej komponet) a čekám na zprovoznění tak z nudy generálku občas udělám. Ty X-upy „nasucho“ ne.

      0 0
      • CZiko  

        až teď čtu že jsem napsal x-upy… myslel jsem barspiny – ono totiž, když je na každé straně ródel brzda + řazení, tak to kvůli lankům neprotočím , takže byla mimořádná šance:-) mimochodem, nevíš jak to ti mtb freestylisti dělaj ty barspiny, dyž tam nemají twistery? mají tak dlouhé lanka, nebo co?

        0 0
        • Tomcat  

          X-up nasucho možná horší než pokus o barspin :-)

          1. dluhý bovdený (nebo hadičky) Max 1 až 2 otáčky
          2. dlouhej bovden (nebo hadice) dozádu a vedení na přední brzdu sloupkem vidle
          3. pokud má lakovou brzdu šel by na MTB i twister použít
          0 0
          • CZiko  

            ale půjde mi protáhnout přední brzda sloupkem vidle dyž je to hydra? ta hadička se mi asi neprotočí co?

            0 0
            • Tomcat  

              Používá se ježek do představce s dutým šroubem velkýho průměru. Nebo provrtaná zátka.

              Hadička nebo bovden to je jedno skřípnou se může oboje.

              0 0
              • CZiko  

                jo to je fakt, ale hadička hydrauliky je přece na koncích utěsněna, nemůže to třeba začít téct? nebo se rovnou utrhnout?

                0 0
                •  

                  ale kdyz protahnes hadicku skrz sloupek vidle tak se hadicka nebude vubec pohybovat ne,tak co by se ji melo stat

                  0 0
    • gobike  

      Jo mám:-D

      0 0
    • slou  

      No to teda ne. Žádné rozebírání. Mě když odešel rám na HT, je pravda že přehazka je něco jiného, :) tak sem tak čekal…čekal (reklamačka) až jsem si kupil Full :) No a potom došel novej rám na HT a to se pak člověk neubrání a „když potká sob soba mají radost oba, když s potkaj tři…“ třetího noooo ;)

      0 0
    • boboman  

      ja bike rozoberam iba v nudzovych pripadoch a to pre nedostatok casu a preto ze som doma iba cez vikendy, co je ktatky cas na to, aby sa nasiel cas na rozoberanie a okrem toho na nom cely vikend jazdim :) takze minule som na nom napriklad nasiel styry druhy blata a dvojake ihlicie :D mazat mazem, umyvat neumyvam, rozoberat nerozoberam.. asi tak

      0 0
    • golem  

      ne nemam na to cas maximalne klasika udrzba – jinak sup do servisu …

      0 0
    • cabbage  

      ne, me se rozebira kolo za jizdy a pak teprve nejezdi:/

      0 0
    • Eila  

      ja bych rada, ale mam blacka a ten mi to zakazal:-)

      0 0
    • JFB  

      no na takovy skopiciny me fakt neuzije:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.