• bajaja

    navrhuju smazat sorry ale kdyz se tim jeste nekdo pochlubi, to neberu

    http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?…

    0 0
    • chupas  

      sem pro

      0 0
    • Bleda tvar  

      co to bylo?

      0 0
      • chupas  

        gt avalanche 04 s hydroveckama, co melo v popisu ze je to corka z polska nebo tak nejak

        0 0
    • PPPPAAAAVVVVEEEELLLL  

      Jsem nepsal ře moje gt je čorka.coje to za výmysl!!!!

      0 0
      • bajaja  

        pod fotkou toho samyho kola byly tyhle nazory http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?… v poznamce si psal ze to je lopka z polska a ze za ty prachy to nekoupit by bylo hloupi nebo tak nejak myslim ze nejsem sam kdo to stihnul precist

        0 0
        • PPPPAAAAVVVVEEEELLLL  

          To je nějaká blbost,poprvíjsem dám své kolo a takováhle kravina,to nechápu

          0 0
        • PPPPAAAAVVVVEEEELLLL  

          v poznámce jsem psal,že moje ráfky mach 210 jsou bláto,nic víc.faktnevim

          0 0
        •  

          ja myslim jestli to neni jinej user, ale zase datum registrace sedi, tak nevim

          0 0
          • PPPPAAAAVVVVEEEELLLL  

            Na moje kolo tam bylajenom samá chvála, pak se mi to všecko smazalo,když jsem si to prohlížel ,jestli jsem si kliknul na smazat!? Fakt nevím.tak jsem si to tam dal znova,no ateď tuto že čorka s Polska nebo co .nechápu

            0 0
            • mar_tin1  

              dal si to tam ako guest, nebyl jsi prihlasen. zrejme to tam nekdo sikovnej dopsal. verim, ze to byl skutecne vymysl…

              0 0
        • Pinocio  

          já mám taky pocit, že tam byla jen poznámka k ráfkům…

          0 0
        • mar_tin1  

          to kolo tam bylo vlozeno guestem. tak je mozny, ze tam nekdo tu poznamku o corce dopsal. protoze se pamatuju, ze tam driv nabyla, az pak, kdyz se objevil tenhle thread. to ale neznamena, ze se zastavam pppaaaavvveeellla, a uz vubec ne corkaru a lopataru. jak jsem uz napsal v galerii.

          0 0
          • bajaja  

            vim jiste co bylo v poznamce to bych tam nenapsal ten komentar, pokud to tam dodal "ze srandy"nekdo jinej tak se omlouvam ale nezda se mi to ,po te co sem tam ten komentar dal to hodne rychle zmizelo aby se to dnes znovu objevilo s necim jinym

            0 0
            • mar_tin1  

              vzdyt ja se ho nezastavam. jestli je corkar, tak do… s nim. ale kdyz kolo vlozi nekdo jako guest, tak ho taky muze jakykoliv jiny guest editovat. a toto kolo tam bylo vlozeno jako guest. a ta poznamka tam predtim opravdu nebyla. mozna by stalo zato pozadat admina o upravu, aby guest nemohl vkladat kola. jdu zalozit thread.

              0 0
              • PPPPAAAAVVVVEEEELLLL  

                bylo tam quest. nechtěně jsem to tam asi takhle vložil. nevěděl jsem že to může editovat někdo jinej,asi proto se to tak posralo.a pak to někdo smazal .samozřejmně je to dobře .teď už to mam v poho

                0 0
    • mspalek  

      Přiznám se, že původní fotku jsem viděl, ale v poznámce si na nic o Polsku nepamatuju. Spíš si vybavuju to, že ty ráfky jsou bláto. Takže ne že bych se uživatele PPPPAAAAVVVVLLLLA­AAA (horší nick už nešel vymyslet:-)?) nějak zastával, ale nemohl to být nějaký vtipálek? Není to tak dávno, co se někdo (myslím že gobike) čílil, že má změněné údaje v profilu.

      0 0
    • moratii  

      Co Ty se do toho SERES…je Ti po tom hovno jestli je to corka nebo NE…Tak dej pokoj…!!!!!!

      0 0
      • Nodar  

        tomuhle nerozumím … :-)

        • osobně fandím všem, kteří se do čorkářů budou navážet, nebudou jim takové případy lhostejné a nedaj si pokoj … tož tak, kdo si prohlídl moje fota, chápe
        0 0
      • zapet  

        Koukám,že tě sere,když spoustě lidí vadí,když má někdo kradené kolo.Taky by mě to sralo,kdybych měl kolo neznámého původu,koupené bez orig.dokladů a za pochybně slušnou cenu jako ty.Ale jak se říká,na každou svini se vaří voda.Viď

        0 0
        • PPPPAAAAVVVVEEEELLLL  

          to kolo neni kradené , normálně jsem si ho pořídil, a postavil.jenom jsem si to sem blbě vložil jako quest. jak tam jiní psali že si pak může každy připsat co chce pak se to smazalo.teď už to mám vložené v pohodě .čus

          0 0
    • zapet  

      Špatně se to zařadilo,to bylo pro moratii.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Zaradilo se to dobre. Kam bys to lip zaradil?

        0 0
      • moratii  

        Co se do me navazis ze jsem svine?…Vaz slova!!! Nemuselo by se Ti to vyplatit…Jinak pro info doklady od toho kola mam…!!!

        0 0
        • zapet  

          Doklady máš,ale ty se skládají z ůčtenky z bazaru.Nedělej tu machry a hlavně nevyhrožuj,nikdy nevíš s kým se bavíš.Jak jsem již psal pod fotku toho kola,tak jsem v tom bazaru byl,a na to kolo se informoval,tak si tady nedělej alibi,že máš orig.papíry.Nebo si opravdu tak naivní,a myslíš si,že cizinci jezdí prodávat svoje kola do bazarů v Čechách???A­propo,a pokud vím,tak jsem nikde neuvedl že jsi svině.

          0 0
          • zapet  

            Btw,a pokud jsi si vztáhl na sebe,že na každou svini se vaří voda,tak asi tak ůplně čisté svědomí nemáš.

            0 0
    • Jogador  

      Jo, a Lempl tu prodával svůj rám, ikdyž o tom chudák ani nevěděl, dějou se tu zvláštní věci, už tu straší:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.