• pegas

    Nemate nekdo schovany tady tyhle uchvatny a uchylny clanky ze staryho bikefora jako je to curani za jizdy,kradeni kol..atd…dik..

    0 0
    • Air  

      to zrovna nemam, ale taky bych se chtel dostat k tem tematum na starem BF. Jestli se nekdo zna s adminem toho stareho BF, tak by nebylo odveci dat sem na nej kontakt. Mohl by to palnout na cedecko. Bylo tam spoustu zajimavych diskusi.

      0 0
    • JohnLee  

      To by me taky zajimalo…hlavne to curani za jizdy…:))

      0 0
    • peg  

      Normálně zastavíš a vychčiješ se :) Viděl jsem to na Tour de France. Ten co jel první něco zamlel, nevím co panž jsem mu nerozuměl. Všichni zastavili u kraje vychcali se a pokračovali vesele dál :) Opravdu je to tak.

      0 0
      • J.A.V.  

        Tak vono u profíků někdy vidíš i to, že skutečně jede a za jízdy ho vystrčí z nohavice a udělá to bez zastávky, akorát mu někdo musí podržet… řidítka :) Ale když je čas, tak to i profíci řešej zastávkou, tudíž mě nenapadá situace, proč by to měl kdokoliv ze zdejších diskutérů nacvičovat (leda by měl nějakou lehčí úchylku :) ).

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nevim jestli lehci, ale ja to uz nekolikrat delal. Ted uz si k tomu zastavim nebo to vydrzim, ale v dobe experimentu jsem to zkousel. Proste pri jizde z dlouheho mirneho kopce prehodim nohu pres zadni kolo a riditka drzim jednou rukou a pak uz postupujes jako normalne, akorat pozor na potize s prostatou, hrozi reznuti ramu :)

          0 0
          • J.A.V.  

            Horší je, když jedeš v balíku a fouká vítr :) To pak získáš přezdívku kropičák…

            0 0
          • -b-n-x-  

            uz jsem si myslel, ze nam sdelis sve zkusenosti s DH , nebo 4X :-)))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.