• Badynka

    Nazdarek, všimla jsem si, že snad všichni chlapi, když čůrají, stojí s rozkročenýma nohama. Tak mě zajímá, jestli se někdo může vyjádřit, proč tohle děláte…

    0 0
    • rb  

      Nudíš se moc?

      0 0
      • Badynka  

        To není nudou, ale zvědavostí

        0 0
        • Blondak24  

          Ženský když si přisednou a čůrají, tak nemají nohy úplně u sebe. Tak proč by to chlapi měli dělat jinak? Navíc, když se dočůrává, tak by to dotýkalo a odkapalo na boty.

          0 0
    • Axazel  

      Nato že je to tvůj první příspěvek tak dobrý :)

      0 0
    • duk  

      Aby jsme si nepočůrali tretry… :-)

      0 0
      • Badynka  

        Ty si přece můžete počůrat i tak, ne?

        0 0
        • rb  

          By ses divila :o)

          0 0
          • Badynka  

            čůráte snad před sebe a ne pod sebe…

            0 0
            • gobike  

              No jo, ale když čůráme v terénu do kopce, tak to přece stíká z kopce dolů a eventuelně by to do těch treter mohlo natýct.:-)

              0 0
              • kubajs mtb  

                tak to potom jo, to abych si dával pozor, aby mi ta kyselina nerozežrala kufry :)

                0 0
                • gobike  

                  Náhodou, moč je sterilní,(u zdra­výho člověka), tak se nemáš čeho bát! Já si tim vyplachuju lahev, a ředím Isostar:-)))

                  0 0
                  • kubajs mtb  

                    jo to sem taky slyšel, že to funguje jako lék, ale tak zle mi eště nikdy nebylo abych dospěl až k tomu. Asi si tim vypláchnu přez noc camel aby už nesmrděl :)

                    0 0
                  • lempl  

                    sterilni jako ze tam nejsou bakterie(mozna) ale je tam hafo soli… takze se to vlastne chova jako kyselina(nejsem chemik… ) proste to koroduje kovy… take bat se o kufry je pravem na miste..navic , kterej cyklista je zdravej? na vyletu na jested se provalilo ze mi kdyt za to zaberu preskakuje:/

                    0 0
                    • duk  

                      Cože ti přeskakuje??

                      0 0
                      • hydrant  

                        jsem taky četl ten závěr asi desetkrát. Nebylo by od věci, aby si to každej před osesláním po sobě nejdřív přečetl… Já pak nevím, jestli přeskočilo mě, lemplovi, jeho řetězu nebo nám všem ?!

                        0 0
                      • enjoy  

                        ja asi vim:-).no proste mu preskakuje no:-).nevim jestli se v tom chce jeste vic pitvat:-)

                        0 0
            • admxx  

              njn…ale ke konci…by to ty tretry schytaly..

              0 0
        • kubajs mtb  

          to jen na betonu když to odstřkuje :)

          0 0
    • rb  

      Eště by nam zrezly kufry :o)

      0 0
    • Darkson  

      na to že je okurkový sezóny teprve začátek, to je dost slušný. jsem zvědavej na konec srpna :-)))

      0 0
    • widlicka  
      1. aby som sa neocural
      2. koli stabilite:)
      0 0
    • Enttee  

      A co ty? Umiš čurat ve stoje?

      0 0
    • Splinter  

      My sme totiž vyčuraní,víš? BTW to počasí mě pěkně žere..:(

      0 0
    • kubajs mtb  

      taky se s rozkročenýma nohama líp dostává ven z pěkně uvolňenýho těla. A navíc to vypadá dobře ne? :o)

      0 0
    • wraftler  

      a co uhol medzi trupom a nohami? ja mam ten medzi kolenami a bruchom zhruba takych 240stupnov:)

      0 0
      • jonti  

        to si nahnuty dopredu alebo dozadu. Ja to chapem dozadu, ale to mi celkom nesedi, ja ked mam nohavice s trakmi, tak sa musim dost zohnut. Mozno nejaka extra dlzka by pomohla :))

        0 0
        • widlicka  

          no ja ked mam gate s trakmi tak mam uhol medzi trupom a nohami skoro 90stupnov…a to so aj rozkroceny:)

          0 0
          • wraftler  

            to bacha aby si si nenastal do tvare:) ja preferujem poriadny zaklon, nech vsetci vidia:)

            0 0
    • zapi  

      A proč vy při tom nestojíte? To není nevědomost ale zvědavost. Mimochdem viděli jste bikerku která by si odskočila při závodě?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Holky jsou totiz vychcany ;) Btw. z historickeho hlediska jeste nedavno i zeny curaly ve stoje… a s pomuckami jako P-mate mozna zase budou.

        0 0
      • Meesha  

        bikerku ne, ale ta bezkyne-maratonkyne Tedsinevzpome­nunajmeno si odlehcila uprostred Londyna… :-))

        0 0
    • jihra  

      Ještě je třeba připomenout, že je velmi důležité před čuráním zjistit směr větru – taky hodně rizikový faktor.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      přece si nenach*iju na nohy. Jinak je docela problém když se špatně vystihne směr foukání větru a ještě je taky problém chlad, kterej za jízdy na orgán působím, a to i v létě.

      0 0
      • hydrant  

        chlad je sviňa, proto vozím gatě :-)

        0 0
        • Jenda  

          mozna by taky pomohla spicka sedla dostatecne nahoru aby byl za vetrem:-)

          0 0
        • Brouk_Pytlik  

          a to je právě ten problém občas, vyndat ho z gatí když tam vlastně skoro vůbec neni. To by právě mohlo naopak vyřešit právě ježdění bez gatí :-).

          0 0
    • Lance  

      at kroutis jak kroutis posledni kapka jde stejne do kalhot…

      0 0
    • Vladimír  

      a ty curas s nohama u sebe?

      0 0
    • pepino  

      Jééžiš, to jí nemůžete nikdo říct pravdu? Že máme tak velký šourky, že prostě stoj spatný nejde?:-)

      0 0
    • pepino  

      A taky nevim, proč ženský nečuraj vestoje. Ty by mohli mít klidně obě ruce v bok, nebo číst(mapu,bele­trii..).

      0 0
      • Luka  

        Herodotos tvrdil ve svych pojednani o starem Egypte, ze zeny tam curaji vstoje a chlapy v podrepu… tak sme si to s vama po par tisiciletich vymenily, aby vam to nebylo lito! :)

        0 0
        • pepino  

          Aha, to byl bratr Heroda, kerej nechal vyvraždit všechny pojiš?ováky, nebo tak nějak..Tak taková je pravda, jednou přijde Velká Výměna a budem zas čurat v podřepu:-)A zády ke stromu.

          0 0
        • pepino  

          No jo, ale co erekce? To abych si nesundaval brejle.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Pěkně se rozkročím, kochám se výhledem do kraje, čurám do dálky, jsem pán tvorstva, tak a? to každej ví!

      0 0
      • hydrant  

        jj :-)

        0 0
      • cabbage  

        jj:))

        0 0
      • jizby  

        Btw – jak se řešil Defens vers. cyklisti, tak si vybavuju, že Defens taky děsně nemá rád když někdo čůrá a je vidět. Napsal o tom tématu -a jak by to ON potíral – nějaký ty svý typický rádoby vtipný nenávistný sr*čky. Potkat „chčícího cyklouše“
        - to by mu asi jeblo:-)

        0 0
    • Vymi  

      uz si nekdy vydela chlapa aby se ulevil s nohama u sebe… :-)) za prve by to asi to uvolneni neustal a za druhe aby si nepomocil boty popr obleceni… :-))

      0 0
    • Martin  

      No a když máš elas?áky s vyšším předkem, naplňuješ zcela dokonale poznámku v žákovské knížce: MOČÍ DO VÝŠE OČÍ!!! :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        No, znám experta, kterej si pomočil mikinu na rameni. :o) (ano, soutěžili jsme kdo výš – vyhrál…)

        0 0
    • sann  

      no vidim, ze fakt tady resite vetsi a vetsi kraviny, radeji jezdete na kole. tohle mi uz pripada fakt totalne ujety a s kolem to nema nic spolecnyho. Kdyz se chcete bavit o tehle vecech, tak radeji navstevujte xchat nebo neco podobnyho a tam se projevujte

      0 0
      • hydrant  

        kdo nečůrá s náma, čůrá proti nám, tak si dej pozor, aby k tobě čůrající zákazníci nepřestali chodit :o)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Me se kolikrat chce i na vyjizdce… ja za to proste nemuzu :(

        0 0
    • wraftler  

      niekde som pocul ze jeden rekordman v curani precural autobus po sirke!:)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Je to kvůli stabilitě. Nikdo by si nechtěl ustlat v tom největším tlaku… to by pak nebyly pochcaný jenom tretry… :o)

      0 0
    • Trauber  

      Taky bych ti o tom mohl povídat ale někde jinde

      0 0
      • ˘Ö˘ Krab  

        Tumu říkám entrée!

        Jeden první post a rovnou taková archeologická perla, pečlivě ukrytá v hlubinách fóra před nenechavci a neznalými.

        0 0
        • nitraq  

          Zase na druhou stranu – zakladatelka vlákna Badynka se uvedla právě tímhle tématem, napsala čtyři příspěvky během půl hodiny a pak už nikdy víc. Mi to přijde takový sounáležijící, ti dva se k sobě vyloženě hodí. Jen škoda, že se o 14 let minuli.

          0 0
          • -b-n-x-  

            Ovsem byla tady pred 4 roky (skoro uz 5). Tak je nadeje, ze se zase zjevi, zkontroluje zde nove odpovedi, zkontaktuje Traubera, a pak si o tom mohou povidat.

            Trauber: jeste ji muzes napsat zpravu, a ji dojde upozorneni na e-mail. A toho by si jiz mohla vsimnout.

            0 0
      • Coural  

        Co musí člověk zadat do vyhledávání, aby mu to našlo takovou perlu? :-)

        0 0
        • kejda  

          Řekl bych ti to, ale už mám dvě varování od admina za hrubost:)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.