• MichalH

    Dneska se mi dostal do ruky soubor cyklistických map po okolí Ostravy. Je k dispozici zdarma v informačním centru(u elektry), tak si ho tam všichni běžte vyzvednout ;o)

    0 0
    • jihra  

      V pátek tam mrknu.

      0 0
    • raceman  

      tež tam skočim, a sou tam dobre trasy?

      0 0
      • slavekRM  

        Ne, jsou tam trasy na houby. Nic převratného a nic co by Ostravák neznal. Navíc je většina tras pro treking. kola.

        0 0
        • lysergine  

          Šak do Beskyd to mate pul hodiny autem, co fnukate, a v Beskydech je míst na ježdění jak cyp. :-)

          0 0
          • goofy  

            Pro me je treba to auto podstatny problem :-)

            0 0
            • lysergine  

              Se omlouvám, nedošlo mi, že každý nemůže jednoduše naložit kolo do auta a vypadnout dál. Já kvůli tomu, že v okolí mám samou rovinu a Hostýnky proježděné tak, že mě to už nebaví, jsem si teď objednal 4×4 combi abych nemusel kolo házet na střechu, ale prostě jen hodit do kabiny a tradá tam, kde je krajina zajímavá k ježdění. A proto, že mám málo času, tak potřebuju z roviny zmizet velmi rychle, abych z odpoledne ještě něco měl… Spíš mě štve, že se nedá podle zákona zajet vozem na lesní, či polní cestu: dříve to bylo tak, že tam co lesáci nebo zemědělci nechtěli přístup veřejnosti, tak dali zákazovou značku – dnes je zákaz vjezdu na všechny lesní a polní cesty. A parkovišť u cyklotras je obecně velmi málo.

              0 0
            • slavekRM  

              Řešení: Cyklobus, jede každý den v 7:50 od polikliniky v Hrabůvce.

              0 0
    • revish  

      ty mapy uz mi lezi doma dlouho, neni to spatne, zatim me to vsak na ostravu moc nelaka

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.