• peky

    Dnes sem se byl s kámošem projet na kole. Na konec sme se rozloučili naším oblíbeným „zdar bike“ a já odjel. Kámoš říkal, že se bude ještě chvíli kochat. Tak sem si ho vyfotil a jel. http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

    0 0
    • Meesha  

      uz to sem daval tusim Darkson. Ale je hustej :-)

      0 0
        • peky  

          Aha tak to jo…nevšiml jsem si. Nicméně mě dost pobavila tak sem se chtěl podělit.

          0 0
          •  

            no az na to ze to kazdej, sorry, skoro kazdej, videl uz aspon milionkrat, a tady to bylo snad pred pul rokem, ale jinak v poho :)

            0 0
            • Meesha  

              ale je to furt stejne pekny! :-) Potkat ho takhle, tak bych se asi bal.

              0 0
        • Mamutt  

          Co my víme, jak se kluci mezi sebou znají :o)

          0 0
          • peky  

            Sem říkal že je můj kamarád. Dokonce když vidím jakou tu má pověst a všichni ho znají, tak si myslím, že bych se k němu mohl hlásit i víc. Je můj VELMI DOBRÝ KAMARÁD. :)

            0 0
            • Gatier  

              Ty budes tak trochu srandista. Typ: Casto jezdim; Charakteristika: Na kole moc nejezdim. Spise mne bavi xcet…

              0 0
              • Meesha  

                myslis spis me nebavi Xchat? :-D

                0 0
                • Mamutt  

                  Jestli xcet není třeba zkratka od „chrčet“

                  0 0
                  • peky  

                    Abych vám to vysvětlil je to uplně jednoduchý…kápli ste na to voba. Nejlepčí je chrčet u xcetu…Co jinýho u četu dělat, když čtu ty dokonalý příspěvky. Ani to neni chrčení jako dávení se.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.