• jak dlouhy jezdite svihy ted v zime?

    0 0
    • blue  

      tak, abysme se nevraceli uz za uplny tmy… vzdalenost je dost zavisla na ucastnicich a trasa se planuje podle toho…

      0 0
    • kolombo  

      Nechci se vracet za tmy, takže se vracím okolo 15-té hodiny. A tím se řídí i délka …

      0 0
    • ravo  

      Porád stejně, naštěstí můžu jezdit přes den… Navíc tohle počasí moc na zimu nevypadá, jen ten den je opravdu krátký:-(

      0 0
    • Vojtíšek  

      9:30–12:00. Ve 12:10 nejpozději musí stát na stole 1. pivo

      0 0
    • Kolík  

      Pokud možno za světla řádově 50 km. Někdy to nevyjde, pokud mas blikacky tak to jde i potmě. Lidi a psi tě viděj a ty se modlíš že furt jedeš po cestě! :-)

      0 0
      • RUMcajs  

        Vono je někdy lepší absolvovat silniční tréning na sjezdovým kole. Přece jen ta škarpa pak tolik nedrncá :-)))

        0 0
        • Staenly  

          Hehe, tak to sem jeste nezral:) No ja zajizdim kolo, takze prvnich 100km jen tak lehce. V zime tedy jezdim okolo 20km, na vic bohuzel nemam cas…

          0 0
          • marhi  

            Každý pracovní den do práce a z práce. Po ránu nic moc odpoledne ledpší. Bohatě mi to stačí, čekám až se k nám slunce vrátí.

            0 0
    • karliner  

      Teď v zimě jsem líný a místo švihů zatím jezdím autem.

      0 0
      • nox159  

        proc to vlakno vytahujes? :D

        0 0
        • maajkee  

          Je ještě trochu nalitej ze včera, tak blbne :)

          0 0
          • nox159  

            a to mi uz po dvou dnech neni skoro blbe :D

            0 0
            • maajkee  

              No to já si to vyberu příští týden, v úterý jedem ke kámošovi na chalupu oslavovat silvestra a v neděli skončíme :D

              0 0
        • Rychlej turista  

          Vzpomínka na mládí :-D

          0 0
        • karliner  

          Protože jsem se řídil desaterem a nejdříve jsem hledal v historii, jestli tu nebylo podobné. Původně jsem zamýšlel, že se pojedu provětrat s kamarády po Praze, ale lenost mi naštěstí omluvil deštík :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.