• Tak co, kdopak ste dneska vyjeli ? Me premluvilo pekne ranni pocasi, ale to moc dlouho nevydrzelo, ale kdyz zacalo snezis tak sem mel radost, ale kdyz se poradne rozsnezilo tak uz ne.Mokry listi a na tom mokrej snih to je dost vo drzku, sem se tak petkrat valel po zemi na coz nejsem vubec zvyklej, cestou na Horakovu kaply sem prevodnikem rozryl zem a potkala me spousta dalsich neprijemnosti. Nejhorsi ale bylo kdyz zaclo misto snezeni prset a ja mel este 20 km domu pred sebou a z toho 15 po silnici :(. Tak se pochlubte jak ste dopadli vy.

    0 0
    • McBlacky  

      Líp :) 0 krys a jen lehce mokro…

      0 0
    • -b-n-x-  

      já si vytrhal 3 hrsti vlasů, když jsem se šel místo projížďky pouze projít. Na druhou stranu jsem ale zase našel zajímavý chodníček v lese, který bych patrně nikdy neobjevil. Zítra ho testnu na kole :-)

      0 0
    • Pebe  

      Taky jsem vyjel, že se při tak hezkym počasí pokochám cestou podél Botiče do Průhonic. No asi po půl hodině začlo sněžit, namokly kořeny a málem jsem se vyválel v potoce. Domů trochu i zasněžilo, no přijel jsem luxusně zmoklej a zmrzlej :-) Ale bylo to fajn odpoledne :-))

      0 0
      •  

        hehe, jak pres kopirak :D ale ja mel hlavne mokro v botach, jinak sem byl skoro suchej, kdyz nepocitam pot ;)

        0 0
    • gobike  

      mokro+zima+asi dva pady=dnesni vyjizdka:-(

      0 0
    • BH  

      jiho-vychodni morava (Chriby) dnes, sucho, skoro slunecno + 7 st.

      0 0
    • Bobo  

      Jo, jel jsem, ale sněžit začalo, až když jsem byl pod Lanšperkem, takže domů už jen 15 minutek. Ale stejně to bylo maso.

      0 0
    • Lance  

      bylo hnusne,nevyjiz­dim,neminim si zasvinit hadry

      0 0
    • lidumil  

      Já se měl báječně v posteli s čajíčkem, potil jsem se, abysem byl do konce týdne zdravej – jdu v neděli do práce:-(

      0 0
    • SELMIRA  

      vcera jsem strašila 4 hodiny po Brdech bylo to krásné, cestou ze Stožce do Kytína jsem myslela, že umřu zimou. :o) Ale jsem přežila a na Skalce mi už zas bylo teplo a navíc začlo krásně chumelit, takže se mi to nakonec i líbilo. :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.