• Pá-dlista1

    Nevíte náhodou kde mají momentalně na prodej klíč na střed Truvativ? Tenhle střed: http://www.sram.com/…peteamdh.jpg Lokalita Praha a okolí. A nerad bych za něj dal víc jak 300Kč :) Stačí, když vydrží troje vymontování středu..... a dvoje namontování.

    0 0
    • wroum  

      a do historie ses kouknul?

      0 0
    • lidumil  

      Já si ho vždycvky půjčil v servisu a bez problémů.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Potřebuju vlastní :(

        0 0
        • lidumil  

          No když je to na troje vymontování, tak snad nepotřebuješ vlastní, ne? Jinak zkus info u Žitnýho v Jablonci n.N. www.cyklozitny.cz Vozí Sram, pod kterej Truvativ patří.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Potrebuju, protoze nevim kdy to budu muset montovat ;) A to poprve bude co nejdriv :)

            0 0
            • lidumil  

              Tady máš čísla na sklad v Praze :-) Tel.: 283 880 508 Fax: 283 880 508 Mobil: 723 107 824. Třeba bys našel i jiný, ale já nejsem majitel, kterej potřebuje Truvativ servisovat :-))))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                A oni budou mit klic na ten stred, kdyz v manualu odkazuji na Parktool BBT-8 nebo ekvivalent?

                0 0
                • lidumil  

                  Ten, co jsem měl půjčenej, byl Truvativ. Ale třeba Ti poradí, kde se dá pořídit. Snad zásobují i servisy, ne? Ty, kterej máš vždycky tolik rad a nápadů, když potřebujou poradit jiný, si najednou nevíš rady? :-)))))))))))))))))

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Uznavam. Byla to chyba zakladat tenhle thread :) Mam tri varianty jak ho ziskat. Jen jsem chtel vedet, jestli nekdo nevi o lepsi/levnejsi.

                    0 0
                  • cabbage  

                    pa-dlista mel nekdy jinej napad nez se podivat do historie?:) nebo radi google a ted ho najednou neumi pouzit:-P

                    0 0
    • mar_tin1  

      nema to nahodou souvis s cvakajicimi truvativisty? :-)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Já sem ho na jaře kupoval u Šírera v Berouně a byl asi za 250,–. Jestli ho tam ale maji teď to netušim.

      0 0
    • figur  

      Klíč vyrábí www.kovys.cz.Mám ho od nich,je to kus železa,možná půl kg.V jeji netové nabídce jsem ho podle názvu nenašel,ale určitě ho dělají.Cena cca 400–500,–,já ho dostal.Díky němu jsem střed Truvativ mohl po vyčištění poprvé bez nebezpečí zmršení misek pořádně utáhnout a od té doby(ujeto cca 800km) ani cvak.Dá se asi běžně objednat přes prodejce nebo přímo.

      0 0
    • Radek Broz  

      Ja ho kupoval, myslim, u Cyklo Semik v Nejdku – muzes se tam v sobotu zeptat;-)

      0 0
    • corse1  

      o:)

      0 0
    • bajaja  

      zkus ebola bikes : 377448806

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.