• kralovek

    prosim vas poradte mi jak vypada klic na sundani stredu … nejaky link kde ho maj … az si ho pujdu koupit at nevypadam jako uplnej debil. Diky

    0 0
    • jecnak  

      Jakyho stredu? Je jich trochu vic…

      0 0
      • kralovek  

        diky … predpokladam, ze tohle je asi ono http://www.bike4u.cz/index.php?…

        0 0
        • davidak  

          myslim, ze jo, ale nejsem si jistej, mne kliky vzdycky sundaval servisman:) kazdopadne jak debil uz vypadt snad nebudes;)

          0 0
        • Daf  

          Jinak doporucuji koupit ten levnejsi nekaleny. Kaleny jsem mel a praska kdyz je stred zatuhlej. Ja ho takhle jednou ocesal a tim nekalenym to pak slo bez problemu.

          0 0
        • Vision  

          dam ti jednu radu kalenej si nekupuj ! sem jednou zabral a vylítaly všechny zuby teda až na jeden měli to nějaký překalený…

          0 0
    • Volf  

      Asi nějakej shimaňáckej s tisícihranem. ěl bys ho koupit v každým cyklosportu. Jo a až se budeš snažit tu misku byšroubovat, tak si sežeň velkou podložku aby zakryla tu díru be stahováku a přitáhni si ho šroubem z kliky tak aby ti tam zbyla vůle cca 2 mm. Tím docílíš toho, že se ti stahovák nevyvrátí a miska půjde povolit. jinak s povolováním misky musíš povolovat i ten šroub.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.