• Roman

    Prohledal jsem všechny internet šopy, kamenné obchody a nic – nevíte kde mají středové složení (osu)na kliky?:

    TruVativ Firex with 44–32–22 Alloy outer ring and ISIS drive.

    Jediný obchod (od Plzně po Břeclav) kde je měli, ale už nemají, byl v Brně na Veveří.

    0 0
    • onegear  

      Distributor:

      CZECH REPUBLIC: Ebola Bikes Jasanova 4 · 307 07 Plzen · Czech Republic Tel:420–19–7448806 · Fax:420–19–7448806

      0 0
      • Roman  

        Dikes !

        0 0
        • jack  

          můžeš tam dát i středovou osu od fsa má taky isis.

          0 0
          • wroum  

            to neni dobrej napad! isis je sice volnej standard ale to neznamena ze je to vzdy na 100 % stejny. kdyz isis tak kliky a osu od jednoho vyrobce. kombinovat vyrobce v tomto pripade muze tnamenat problemy (zvuky, padani ci povolovani klik). vyzkouseno

            0 0
            • Palo TT  

              Mne chodi ISIS osa FSA a kluky Truvativ bezproblemovo.

              0 0
              • wroum  

                asi mas kliku. kamosovi padala klika zcela pravidelne (kliky truvativ a osa fsa), znam lidi kterym to vydava zvuky a kilky se jim povoluji. nerikam ze to musi delat ale dela to dost casto. proste si myslim ze je lepsi si vybrat kliky a k nim koupit osu od stejneho vyrobce, to je bez problemu (vetsinou). nektery vyrobci jsou kompatabilni (CMP-truvativ treba), ale fsa a truvativ moc ne.

                0 0
    • Roman  

      Na tom kole asi musí být ten truvativ – z jedné strany je na ose přichycen přesmyk a z druhé strany je gumový O kroužek.

      Stavoval jsem se na Veveří v Brně a tam mi nabízeli jetý střed sundaný z kola, bez misky, se zničenou druhou miskou od dlátka, kterým to spolu s kladívkem sundávali a bez O kroužku a bez kovové podložky, která je na tomto středu místo přesmyku – za necelých 800,–kč a že mi nový neobjednají!

      Po té, co jsem opustil tuto prodejnu (zřejmě tam už asi ani nikdy nevkročím) mi volal na mobil jeden e-šop kvůli destičkám co jsem je objednával, zeptal jsem se na onen střed (v nabídce ho neměli) a ten chlapík hlásí: jo máme a několik druhů a že se klidně do 20.00 hod můžu pro něj zastavit na prodejně – a teď mám nový střed za oněch cca 800,–kč a jezdím.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.