• kolda

    zdar, mám možnost koupit kliky FSA VDrive za 3000 Kč a Truvativ Stylo za 3600. Oboje nové. můžete je prosím porovnat, co se týká váhy, tuhosti a výdrže převodníků? díval jsem se do historie, ale uspojivou odpověď jsem nedostal. dík.

    0 0
    • dada  

      stylo sou hnusný a V-drive se mi taky moc nelíběj. zkusil bych pokoukat jestli za tu cenu neseženeš EvolveXC a jinak si myslím že stejně skončíš na XT…už kvůli tomu že tě zajímá váha!

      0 0
      • Trojci  

        Styla že jsou hnusný???

        seš vadnej.. Styla jsou nejlepší :o))

        0 0
        • dada  

          sou hnusně snusný!

          0 0
          • dada  

            překlep…

            0 0
          • Trojci  

            Kua chlape! Jakou to myslíš variantu? Ta titanová je přece nepřekonatelná – to je disajn na úrovni XTR.. I ta varianta 2006 – s černejma klikama a leštěnejma stříbrnejma převodníkama je přeci hezká!

            0 0
            • dada  

              nemůžu za to…no dobrá ty černý můžu vidět ale jen zdálky!

              0 0
              • enjoy  

                prosimte odstran z fotek tvyho biku detail na kliky:-),ja se na tak z blizka nemuzu divat!:-)

                0 0
                • dada  

                  už mlčím! ale odstraňovat ale nic nebudu. a tvoje XTéčka sou v pohodě tak co se do toho vlastně motáš? …jo ty seš vlastně enjoy…

                  0 0
                • dada  

                  jinak chtěl sem napsat …co se do toho sereš… ale nenapsal sem-sem už skoro polepšenej viď?!

                  0 0
    • dada  

      dobrá cena ne? www.jensonusa.com/…R602A00-Race

      ikdyž za ty prachy už bych dal tohle…830g! www.jensonusa.com/…R611A01-Race

      jestli to umim přivýzt se mě neptej-neumim…je to jen taková provokace…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.