• Tommy

    Zajímaly by mě Vaše názory a spokojenost případně nepokojenost, a s čím s tepákem z Lidlu. Nezajímají mě pokácené stromy, to patří jinam. Sám ho totiž mám a mám i Sigmu PC1600 a celkem mi vychází zatím líp ten z Lidlu. Díky za názory.

    0 0
    • Lister  

      hledej v historii, je tam toho opravud hodně. Stačí zadat tepák a lidl a budeš se divit :-)

      Mám ho zatím krátce a až na to že se nadá při zastavení vypnout zvuková signalizace tak pohoda.

      0 0
      • Beeda  

        jedu TIMER a nepipa…nebo si dej mezni hodnoty pro tepovku…B.

        0 0
        • Lister  

          Jo jo, už jsem si taky nastavil mezní hodnoty tak, že tu horní mám na ANP a tu dolní hodně nízko, takže se pod ni nedostanu – tahle hranice mě fakt nezajímá, spíš jde o to, abych nejel moc dlouho za ANP, abych nevytuhnul :-)

          0 0
        • pavelr  

          Funkci TIMER, kde se čas odpočítává, jsem nějak nepochopil. Asi je jenom pro závodníky. Jezdím pro zábavu, nedokážu odhadnout dobu jízdy a ani nechci jezdit na nějakou dopředu stanovenou dobu. Ale rád se na displej podívám, pípání mám zatím vypnutý. Pro turisty mého ražení téměř nadstandardní věcička. Ale aspoň vím, jak jsem na tom špatně.

          0 0
          • Smazaný účet  

            To odpočítává rozjetí, ale jde to vynulovat.

            Měj se.

            0 0
            • Mamut  

              To je osobitne, nastavis si warm-up (default 5 min) a potom si DOPREDU nastavis dobu jazdy, ktoru ti potom cely cas odpocitava, takze cas klesa. Na konci a to zastavi. To je dobre tak akurat na trenazer.

              Takze aj jazdim CHRONO, co sa sice da nastavit na urcenu dobu, ale nemusi.

              0 0
          • Daf  

            To máš odpocitavac na intervaly. Ale opravdu se to spis hodi jen na trenazer.

            0 0
      • Lister  

        a abys neřekl že jsem zlej :o)

        http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

        A jeden o jiném, kde se ale i ten z Lidlu objevuje: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

        A taky tady je něco napsané: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

        0 0
    • DyEm  

      koupil jsem ho jako náhradu na týden za Polar, nesnáší se s bezdrátovejma snímačema od Polaru :), až jsem odklonil čidlo od magnetu, začlo to fungovat

      0 0
    • Siddha  

      koupil sem ho holcine. prijde me to jako lepsi nez moje PC 14… a snad i lip vypada.

      0 0
    • Santus  

      tak to tady mame znovu, jinak muzu doporucit, mam ho 2roky a dost ho pouzivam, zatim bez problemu. www.lidl.cz/…p.Pulsometr_

      0 0
      • Smazaný účet  

        špica, za tejden si dávám budíka na šestou a pudu voblejzat pražský lídly. :o)

        0 0
      • Toams  

        jj, ten mam … len v cervenej:-) obcas sice zblbne a hodi mi 240 tep (zrejem VN), ale inac funguje vcelku spolahlivo, vyskusane aj v tom hnusnom lejaku, co bol minuly piatok:-)

        0 0
      • Lister  

        doporučuju, mám, používám, za ty prachy skvělá věc :o)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Tak sem naběh do Lídlu v sedum… chudák pan pokladní a paní vedoucí, oni eště nový zboží neměli v pokladnim systému (jak jsem vyrozuměl, tam jim to zadávaj „shora“) tak sem spolu s paní, co kupovala skládací rejč, ztropil mírný zmatek. Eště sem to nezkouk celý, ale přijde mi o něco horší než tchibo, ovládání měl tchibák víc intuitivní, taky chybí světelná signalizace (není to taková pruda jako pípání), hrudní pás mi hůř sedí, ale to se snad přizpůsobí. Házel mi občas při horším kontaktu nesmyslný hodnoty (230), což znehodnocuje měření max. frekvence. To tchibák nedělal. No, snad si „sedne“. Jdu se podívat jak je to s tou zvukovou signalizací, jde ona vůbec při provozu zapínat/vypínat? Nebo se to musí předem? Esli nejde, tak další -. A design – červená není zrovna moje barva, no barva nejezdí. :o)

        0 0
        • Splinter  

          V poho, taky už ho mám:) a chyby nehází.. uvidím odpoledne až ho projedu:)

          0 0
        • Smazaný účet  

          jo, + je určitě držák na řidítka.

          0 0
        • Martula  

          :) už ho mám takýýý:)

          0 0
        • Smazaný účet  

          další + je paměť, to tchibo nemělo, zase u tchiba šlo u stopek zadávat jednotlivý kola (části jízdy), tady jedině po každym kole/úseku stopnout, vymazat a pustit znova. takže vlastně takový ±.

          0 0
        • jonys  

          Zvuk:vypíná se tuším tím tlačítkem vlevo hore(memory?) Barva:já mám šedej…jak říkáš-na lovení kočen to není,no :-)

          0 0
      • JJ  

        Ja koupil v Liberci v pul osmy jeden a jeste jich asi 10 meli, ale duchodci to brali po 2:)

        0 0
        • Martula  

          Já tam šla s bráchem raději na sedmou :o) viz fotogalerie:)

          0 0
        • vlk  

          K čemu jsou důchodcům tepáky, to jako aby věděli, že ještě žijí.

          0 0
          • Martula  

            Jednom budem taky…:(

            0 0
            • vlk  

              No tak to je jasný, ale asi pak nebudu shánět tepáky, ale přístroje na měření tlaku.I když vzhledem k tomu, že se důchodu nedožiji, a že už vlastně žádné nebudou, tak možná budu shánět spíše levné rohlíky :o(

              0 0
          • pos3k  

            to berou jako digitalky :-)

            0 0
            • Martula  

              Za 400Kč? To raději půjdou do Brna do „Myší díry“ nakupovat k šikmookým;)

              0 0
    • jonti  

      Uz ho mam tiez. Rano som bol ako spravny „Lidl nakupovac“ v lidli uz o 7:40, no nemali ho este v systeme. Tym ma riadne vytocili. Kupil som si aspon lacne hrozno a nektarinky. Hrozno bolo hnusne, ako sladka voda. No fuj. A teraz som si zasiel do bohnic po tepak, hodinky na ruke, fakt obrovske :(, asi vacsie ako Sigma, dufam, ze to bude kvalitnejsie ako vacsina veci z Lidlu.

      0 0
    • BikerM  

      Já ho mam a jsem s ním na 100% spokojenej.Ten hrudní pás jde i k tepáku Sigma..

      0 0
    • zdenek  

      Taky jsem neodolal a koupil. Proti mojí CP8 má podsvícení, hafo funkcí a stál sotva polovinu. Zatím jediná drobná vada je špatně čitelný displej při pohledu shora.

      0 0
      • JJ  

        A me jeste vadi male sipecky, ktere ukazuji, jestli ses pod nebo nad nastavenou zonou

        0 0
    • elbi  

      Tak jsem včera taky neodolal, říkám si že pokud by mě to přestalo bavit tak oželím 4 kila. Večer jsem nedočkav vyjel, testoval .. tepák pískal já se divil kam až to může lézt. Jen ten displej by mohl být lépe čitelný.

      0 0
      • elbi  

        Jo a ještě musím říci že jsem jako nezkušený frontový bojovník dorazil k Lidlu před 7, zařadil se mezi tlupu důchodců a čekal na start do dveří. Co jsem ovšem nečekal to byla fantastická startovní reakce našich seniorů, po otevření dveří se kolem mě a málem i po mých zádech přehnal peloton vozíků a já se propadl o několik příček dozadu. Naštěstí jsem byl jedinej zájemce o tepák, ale nezapomenu na pohled jak si babča vezla hůlky ve vozíku a vystartovala jak Alonso ze zadních pozic. Bravurním startovním manévrem se natlačila do šikany mezi dveřmi a i v prodejně skvěle akcelerovala. :))

        0 0
      • Smazaný účet  

        Jojo, občas se taky divim, jedu si na pohodu 140, přijde technická pasáž a hle, hned je tam 170… :o) A po městě jsem měl včera průměr 154… při průměrný rychlosti 17 km/h. :o)

        0 0
    • Frankie  

      Nevite nekdo, jestli ho maji v Lidlu u Vrsovickyho nadrazi, ze bych ho tam skocil pritulkyni koupit??

      FV

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tam se nebyl.. já byl na Hornoměcholupský. Asi ti nezbyde než to zkusit. BTW u Lidlu na Hornoměcholupský měl včera nějakej chlap infarkt… esli v tom nejni nějaká souvislost… :o)

        0 0
        • Frankie  

          Asi testoval pulsmetr a krapet to prehnal :)) Cernej humor :)) …

          FV

          0 0
          • luke777  

            taky ho mam vcera kupoval v prerove v 17h meli jich tam jeste 6 zkusenosti super akorat vecer nez sem vlezl do postele sem ho musel sundat, stale hledam vhodnou pozici hrudniho snimace uprostred hrudniku me to ukazuje 200 a vice:)) takze mam nalevo a ukazuje ok dnes cesta do prace tep 130 az 150: silny protivitr rychlsot 20 az 25km/h:) super vecicka

            0 0
          • jonti  

            Ja som si raz tiez, asi pred 10 rokmi, ked som bol v posilovni na rotopede povedal, ze to na 200 dam. Dal som, ale ten den som sa uz takmer nepohol a tom som okolo 14 rokov.

            0 0
    • Roma  

      Tak uz ho mam taky.Zatim jsem jiny nemel takze nemuzu srovnavat.Trochu mi vadi ze v klidu je celkem rozjety cca 10tepu.Dela vam to taky?Pri jizde je to ale OK.Schvalne jsem to sledoval a tep neustreluje jde pekne „pomalu“ nahoru i dolu.Zatim jsem ho zkousel pri 3 mensich vyjizdkach.Nikdy predtim jsem si neuvedomoval ty zmeny jake srdce dela s profilem trati a zatizenim na poprve je to zvlastni zazitek ta regulace.Dneska rano kdyz jsem bez rozehrati hrabnul do pedalu tak mi ukazal 207 myslite ze je to mozne?Mam to do prace 10,5km a abych mel prumer 30,5km/h (dva kopce, dve krizovatky)tak se musim snazit hned od zacatku.

      0 0
      • Martin  

        údaj o tepu se aktualizuje po 5 sekundách… a pokud nemáš pás na „správném místě“ tak to může ukazovat kraviny.

        já jsem s tím spokojený. za ty prachy dobrá věc. už jsem s ním i zmokl a funguje bezpro.

        0 0
        • Roma  

          Ja jsem taky velmi spokojeny.Ale v klidu i kdyz mam pas dobre tak mi tep ustreluje napr.68–72–77–79–74.Kdyz se rozjedu a tep se zvysi asi kolem 100 uz to ukazuje dobre.Samozrejme mi to nevadi mam to jezdeni.A ty ranni vystrely asi budou realne, protoze i druhy den jsem mel dokonce vyssi 220.Je to chvilkove nez se rozjedu a stabilizuju tak mi tep lita.Je to asi individuelni.

          0 0
      • ivaneck  

        To je mozny, mne to ukazalo na prvni vyjizdce i 240 ;o)

        0 0
    • macin  

      Ja ho sice nekoupil, ale zjistil jsem jednu vychytavku. Pokud ten tepak nevyprodali v cele CR, staci zavolat na zakaznickou linku, dovezou ho do zadane prodejny a pak ti jeste zavolaji, ze uz tam je. To je dost good a muzu se aspo poradne vyspat. :-)

      0 0
      • Martin  

        to je dobrej trik, to vyzkouším. díky!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.