• Sun

    Máte ho někdo?Stojí za to pětikilo?

    0 0
    • vlk  

      JA MÁM HO jÁ, METRONOM I DARJAN.zA TY PRACHY PROSTĚ SUPR.

      0 0
    • MartinX  

      Také ho mám a to, co potřebuju vědět tam je :-) … a je pravda, že od té doby, co ho používám mám přinejmenším pocit, že trénuju alespoň trošku efektivně a to přitom nejsem z kola hotovej (nepřetrénuju se). Takže doporučuju pro ty, komu se nechce vrážet min. dvojnásobek za stejně muziky. Dražší kousek s více funkcema, napojením na PC, výškoměrem atd. by se mě taky líbil, ale musím ještě investovat na kole do jiných věcí…

      0 0
      • PT  

        Myslím,že to by byl minimálně desetinásobek ceny:)

        0 0
    • boruvek  

      Hele a maji ho jeste porad v Lidlu?

      0 0
      • metronom  

        No ja nevim. V akci byl nekdy v lete. Musim potvrdit, ze za ty prachy je to gut kauf.

        0 0
      • jizby  

        nedávno napsal pádlista, že v Aldi ho mají pod těch 600kc. (v €) http://germany.aldi.com/…06cde5bb.jpg
        Odkaz stále funguje tak to asi nebude akce na tejden, jako v lidlu, ale normální stav. V lidlu už asi nebude k mání. Tam to funguje tak, že vždycky udělaj nějaké akční slevy, lidi sou nadšený a někdy jsou to fakt dobrý ceny. Bylo by ale naivní myslet si, že to dává pod cenou. Pouze to horentně nepředražuje, jak bývá zvykem jinde. Je třeba to chápat takto: Lidl nám tímto ukazuje, jaké ceny jsou normální v Ger.

        0 0
        • RomanH  

          V Nemecku ale neni normalni kacet stromy pred Lidlem…

          0 0
        • Pá-dlista1  

          V Aldi to funguje stejne jako v Lidlu. Tzn. kdyz pro to jdes odpoledne, uz to vetsinou nemaj. Ale ta „drazsi“ elektronika tam zbyva deel.

          0 0
    • mosquito  

      jo je fakt celkem prima, a za tu cenu je asi bezkonkurencni .. ale urcite ho uz nekoupis poku d zas nebude nejaka varka – byli pryc prakticky do dvou dnu nebo tak nejak

      0 0
    • Santus  

      Za ty haky fakt dobry, ale stal sest kol ne pet.

      0 0
    • Beeda  

      Chci se jen zeptat, je to ten co ma takovy, pro me na prvni pohled divny display, kdy ty carky jsou ruzne siroke?? Nevadi to? B.

      0 0
      • MartinX  

        Nevadí – alespoň ne mě… ale stejně nejspíš už se nedají jen tak sehnat. Já jsem ho koupil 14 dní po akci tak v půlce září a měli jen ty červený :-) V půlce prasince jdu na laktátovou křifku a otestuju – jestli správně měří tep.

        0 0
    • Sun  

      Sehnat se ještě daj,přišlo do doprodeje pár kousků,ale je jich málo a asi jak kde.

      0 0
    • la-da  

      Cau,zatim funguje bez problemu.Jen navod je takovej dost chaotickej.Co znamenaji ty procenta tuku mi doslo az asi po mesici pouzivani.

      0 0
      • Fido  

        …a co znamenaji???

        0 0
        • la-da  

          Jak je tam ta vypoctena spotreba v kaloriich tak tohle cislo je podil tuku v tech spotrebovanejch kaloriich – docela to i sedi – kdyz si clovek vic dava tak to ukaze mensi procento,protoze se spalujou vic cukry.Jak moc tyhle cisla odpovidaji realite vi buh ale trochu predstavu to dava.

          0 0
          • McBlacky  

            tohle bych ignoroval, tyhle měření kalorií a tuků jsou závislé na individuálním podmínkách (prahy a zóny AP a ANP) a pochybuju že by tahle mašinka z lídlu tohle uměla hodnotit :-)

            0 0
            • Jogador  

              Jo, tydle potvůrky jsou hrozně šikovný, přesně víš, jak dlouho musíš jet, aby jsi spotřeboval těch pět škvarků, co jsi měl k obědu:)

              0 0
            • la-da  

              No ty prahy se do toho merice zadavaji (vcetne vysky,vahy,ve­ku,atd.) takze se to z nich (a z doby kterou v tech pasmech stravis)asi pomoci nejakeho trivialniho vzorce pocita.Aspon me nenapada z ceho jineho by je jinak pocital.Ale pouzitelnost techhle udaju je jenom orientacni,to je jasny.

              0 0
            • vlk  

              no však ty hodnoty si na ap a anp si tam snad nastavíš, navíc nastavíš věk.

              0 0
          • Fido  

            …hmmmm, díky, taky jej mám a tento údaj jsem ignoroval, navíc mám jeden postřeh… jel jsem s kámošem, který má polara, toho cyklistického z „kola pro (o) život“ jak jej inzerují, má speciální cyklo funkce a čidlo na kolo – tedy km, průměrka atd. na vyjížďce neměl pás a já ano a když jsem jel vedle něj cca 20 cm od rodel, tak snímal můj puls, ale byl jiný než na mým tepáku z lidlu, lišilo se to cca o 7–10 pulsů, polar ukazoval více..... tak mě napadá, buď je to nekompatibilita a nebudu se tím vzrušovat, ale pokud princip je ten, že hrudní pás vydá impuls odpovídající četnosti TF a tepák jen znázorní bez nějakého převodu, nebo dopočítávání, nebo něčeho jiného, tak je ten lídlovej asi ukrutnej šmejd..... nezkoušel jej někdo objektivně přeměřit s něčím prokázaně důvěryhodným????

            0 0
            • K2  

              Tak si tep změř sám pomocí hodinek a uvidíš, jestli měří správně nebo ne.

              0 0
              • Fido  

                …no jo, to by šlo, v klidu v pohodě a při zátěži na chvilku pustím řidítka a půjde to taky…ale stejně, něco sofistikovanějšího by nebylo???? bylo by to tak jako noblesnější a s vědeckým puncem, i když ta doporučovaná „sedlácká“ metoda bude fungovat jistě…

                0 0
              • McBlacky  

                nechci rejpat, ale sám sobě si s přesností na ±5 tepů těžko změříš od 100 výš, leda že by jsi v tom měl už praxi…

                0 0
            • bikerGT  

              Testoval jsem presnost pomoci Ciclosportu CP10L a ukazovaly naprosto stejnou hodnotu po dobu cca 2 hod. Prumerny tep vysel tudiz stejne. Netvrdim jestli stejne dobrou nebo stejne spatnou, ale stejnou. Co se tyce mereni cal, tak CP10L ukazuje pravidelne o 30% vic nez Runtec a Sigma.

              0 0
              • Fido  

                to jsi měl jako 2 hrudní pásy a dvoje hodiny naráz?

                0 0
              • miťo  

                Myslím, že měření kalorií dost nepřesné a spíš orientační. Když používáš stejný tester, můžeš si porovnat, jak sis oproti loňsku hrábl třeba na Drásalovi. Ale s jiným testrem to nemá smysl. Třeba na Sigmě se nastavuje dost věcí: Pohlaví, druh zátěže, hmotnost. Leda by se na ostatních testrech zadávaly stejné parametry. A o tom pochybuju.

                0 0
                • Jarous1  

                  Ten z Lidlu to umí taky…

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Nevyrábí ho Sigma? :-)

                    0 0
                    • Jarous1  

                      Myslím, že asi ne…:-) Ten, co byl k sehnání někdy v létě, dělala firma RunTec. O tom novějším nic nevím.

                      http://www.runtec.info

                      Info jsem tam nenašel, jenom stažení manuálů.

                      V němčině: Pulsmessuhr 60206

                      V angličtině: Heart Rate Pulse Watch 60206

                      0 0
                      • Maky  

                        Zdravím,

                        vím, že už je to starý příspěvek, ale stejně. Marně sháním manuál k Lidl pulsmetru od RUNTEC. Na tomhle odkazu jsem je nenašla. Nemáte ho někdo náhodou?

                        Díky moc.

                        0 0
                        • zdenek  

                          Potřebuješ vědět něco konkrétního? Manuál sice nemá, ale tepák ano.

                          0 0
                          • Maky  

                            Spíš se s ním naučit pořádně pracovat. Pořád v tom mám zmatek..

                            0 0
                            • Medunka  

                              mám ho v tištěný verzi, ale nemám možnost to naskenovat

                              0 0
            • metronom  

              Ja to srovnaval s mericem co je ve veslovacim trenazeru a ukazovalo to prakticky stejne. U toho trenazeru se normalne pouzivaji POLAR pasy. Takze ja bych se toho nebal. Jen by me zajimaly postrehy majitelu jinych znacek: Ovlivnuje vas zelezne steny, auta, zbradli? Jednou mi to pri sjezdu ukazovalo 220, ale to bylo tema odrazama.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja kdyz se spatne odrazim, tak ve me hrkne a tepu se nemuzu dopocitat :)

                0 0
              • vlk  

                nebo tak adrenalinový sjezd-kde to bylo

                0 0
                • metronom  

                  Z Kopecka po silnici. Su dobrej co

                  0 0
                  • vlk  

                    to by mě zajímalo od čeho se to tam odráželo.Tam svodidla nejsou.Jedině v té zatáčce.i když ta je v rychlosti okolo 50 na kole taky adrenalinová.Jednou už mě tam po pádu propleskávali.Ale to už je dávno.Kolikátkou jsi ji jen já mám rekord dolů na kole asi 50–52 a autem nahoru 110.Ale v obou případech jsem najížděl do protisměru.

                    0 0
                    • metronom  

                      Ne byla to ta dalsi u zrcadla. Je tam takovy kovovy zabradli. Rekordy sem jaksi jeste neresil. Stejne kdyz jedu z Kopecka sam tak vetsinou sem byl predti u kamosky v hospe a dolu sem mel co delat abych to vubec ustal. Ale tenkrat to byla vyjimka – to si pamatuju

                      0 0
                      • vlk  

                        předpokládám ,že hospa je hospoda.A že se nepohlubíš, že máš kámošku z hospody.To je dcera majitele?Tož to bychom mohli mít nějakou tu slevu na bečicu ne. :o))

                        0 0
                    • mosquito  

                      dolu sem dal i pres 60 – staci to rozslapat az od toho zrcadla a verit ze auta budou stat na STOPce, jinak v ty velky zatacce jezdim pravidelne v protismeru ale uz s velkym respektem k rychlosti a naklonu – prede dvema lety tam byl pisek ci co a bylo to au au au – smazene stehynko s kecupem :))

                      0 0
                      • vlk  

                        My se bavíme o sjezdu po silnici ze Sv Kopečka do Samotišek a bavíme se o té vrchní dá se říci 180 stupňové ratáčce, jak je v ní zastávka autobusu a asi v polovině pod ní most.To ti nějak nevěřím, že to dáš v 60 na kole.A žádný zrdcadlo v této zatáčce není.tam na tom kopci se dá jet na horáku maximálně těch 60.Takže to by znamenalo, že vlastně do zatáčky vůbec nezbrzdíš.Já tam letěl na jaže ještě tam zůstal kousek ledu na němž mi ujelo přrdní kolo.Zastavil mě plotek té zahrady jak se tam teď staví ten velký dům.Buchlá přilba.Ale jen jakovy zmáčklá.nerozpadla se -nekřupla jen se ten poristién slisoval.A já chvíli v bezvědomí.Ji­nak OK

                        0 0
                      • vlk  

                        jinak co prosím Tě používáš za pneumatiky.že ti to drží tak dobře v náklonu.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Na to bych pouzival Maxxis Hookworm.

                          0 0
                        • mosquito  

                          aha ja myslel ty dalsi zatacky .. ne tu horni se zastavkou :)) tam nahore bych to fakt nedal

                          0 0
                          • mosquito  

                            kua tak ted sem to popletl uplne (ted jsem pro zmenu mel namysli tu horni pod kostelem),

                            tak znova .. tech >60 jsem bral od te zatacky o ktere ted mluvis – u toho zrcadla pak clovek musi brzdit aby to mohl hned dal zas rozslapat

                            jinak v ty zatacce 180stup kde ti to ustrelilo, tak o te jsem psal vys tohleto :)) …jezdim pravidelne v protismeru ale uz s velkym respektem k rychlosti a naklonu – prede dvema lety tam byl pisek ci co a bylo to au au au – smazene stehynko s kecupem :))

                            0 0
                  • mosquito  

                    ja se doskrabu na 178 kdyz dru jak debil cestou navrch (zkousel jsem jen tak co to da, kdyz se do toho opru fyzicky :)) a stejny hodnoty mam pri ceste lesem od „Ovcacky“ na Velkou Byndu … a tady se opru do sve psychiky (zejmena nez jsem koupil 3barev BBB spalky a prakticky jsem nebyl schopnej zabrzdit na min nez 50metrech … to byl tep)

                    0 0
    • máša1  

      to víte že ne nemá cenu o tom ani přemýšlet.

      0 0
    • Beeda  

      nevali se nekomu doma, jsem se ozral a nekde nechal..za 400 a do patka..

      0 0
      • makak  

        Jestli nejses porad ozralej a skutecne chces lidl pulsak, tak se mi doma jeden rekreačně jetý (moc jsem ho nepřetáčel ;-) válí.

        0 0
    • poiko  

      nemáte někdo zkušenost s tepákem z Hervisu? TEdko je tam maj za 600, nebo 700.

      0 0
      • poiko  

        chtěl bych ho na běh

        0 0
        • miki  

          za ty prachy bych raději vzal Sigmu.

          0 0
        • Cerberos  

          Musim souhlasit s mikim … teď se po nich taky koukám … a třeba taková sigma pc15 se dá sehnat už okolo 900 … což si myslim že neni co řsšit .. asi do ní taky pujdu …

          0 0
    • Ferdyš  

      Hoj,trocha oživím tohle vlákno.Tohle jsem objevil při dnešní návštěvě Outletu ve Štěrboholech.Cena 450,za ty peníze …

      0 0
    • m4rkus  

      Kdo by měl zájem, tak v bazaru. Zakoupen v létě 2O10.

      0 0
    • BigKarel2  

      Já mam z Lídlu za kilo brejle, a sem max. spokojenej :D Takže co by né…nějakej metr… :)

      0 0
      • bochov  

        Ja mam z Lidlu meteo stanici vercajk na kolo a montazni stojan a nemam k tomu oripominek.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.