• ivaneck

    Tak jsem ho dneska taky pořídil. Fachá, až na to, že zvukové signály jsou strašně potichu, takřka neslyšitelné. Máte někdo podobný problém? Asi to půjdu zítra vyměnit, jestli jim tam pořád ještě jeden zbyl ;o)

    0 0
    • pos3k  

      to bud rad ze to nerve, stejne to vsici vypinaj :-)

      0 0
      • ivaneck  

        No, já bych rád, kdybych aspoñ měl tu možnost, aby to řvalo ;o) Třeba u takovýho alarmu je to docela nutný …

        0 0
      • gobike  

        Muj tepak z Penny docela rve a kdyz jedu kolem nejakych civilistu, tak se otacej:)

        0 0
    • ivaneck  

      Aktuální info: V Lidlu v Plzni-Košutce ho neměli, ale v Doudlevcích mi ho vyměnili, takže už pípá ;o)

      0 0
    • Gorgov  

      he ty sis koupil tepovku u Nýdla? je teda hodně divný že nefunguje musim říct:D

      0 0
      • ivaneck  

        No, nevim, na co narazis, poridil jsem ho na zaklade dobreho ohlasu na B-F. A myslim, ze to nebude zadnej smejd, made in Germany ;o)

        0 0
    • grafik  

      ja koupil v patek uplne posledni kus :) s tim, ze ho vezmu na rusavskou 50ku, a bohuzel neprijma signal z pasu, doufam ze to bude jen vybita baterka … :/

      0 0
      • MichalH  

        Já koupil predevčírem v Ostravě na Jugoslávské taky poslední, nějaká ženská si ho tam přede mnou prohlížela, naštěstí se ji nějak nezamlouval, tak jsem po něm hned skočil. Zatím spokojenost, akorát jednou mi ustřelil tep na 213 při brutálním sprintu, jinak maximum při běhu 184, na kole 182. Takže myslím, že 400kč je solidní cena na to abych zjistil jestli mi tepák něco přinese.

        0 0
      • ivaneck  

        No, jestli máš ten pás správně nasazenej a přepnuto na TIMER nebo CHRONO (a nedržíš ho 2 metry od sebe ;o) ), tak to snad bude baterkou ..

        0 0
        • grafik  

          :) mel sem pas na hrudi – zkousel sem ho i ruzne posouvat, tepak byl v rezimu chrono a drzel sem ho v ruce pred sebou, srdce se zobrazi, ale netepe …

          0 0
      • mosquito  

        me funguje tak max 120cm mozna ani ne coz je akorat, jestli ses moc chlupatej tak oholit nebo trosku namocit hrudnik :) a konkretne 2 roky starej model z lidlu ukazuje jen pokud mam ten pas jednim smerem – vzhuru nohama je skoro v pytli

        0 0
        • MichalH  

          V návodu píšou dosah 62,5cm :o) můj ma dosah kolem 1,5 metru bych řekl.

          0 0
          • vlk  

            Tak já má ten co prodávali předloni a ten má dosah 2 metry.A dokonce se s kamošovými nerušíme, což se divím.

            0 0
    • kryspin  

      ja mam jiny problem (ne ze by me to u tepaku z tohoto obchodu nejak moc prekvapovalo:-) – tepak dost casto ukazeje divny cisla. Maximalni tepovku jsem mel 238. Caso se tomu stane, ze tepovka hodne kolisa (o 30–50 tepu zcela bezne v ramci nekolika vterin). tak nevim, jeslti to je nejaka zvlastnost zrovna toho mojeho kousku…

      0 0
      • kafac  

        To dela porad nebo jen kdyz ses v blizkosti treba vysokyho napeti?

        0 0
        • kryspin  

          preve ze porad, puvodne jsem myslel, ze to je telefonem, vysokym napetim, trafem a nebo cimkoliv jinym, co muze neco vyzarovat nebo mit aspon maly pole, ale tohle se mi delo i v lese, daleko od cehokoliv (v okoli prorozene zadny jiny tepak…)

          0 0
          • Splinter  

            Máš pořádně usazenej ten pás? Já už sem s ním najel 300km a bez problému..

            0 0
            • kryspin  

              uz jsem zkousel i jine pasy (ciclosport 10) a delalo to totez, naopak jsem zkusil pas od lidlu se tim CP10 a ten byl uplne ok, tak se mi to jevi jako ze to je v tech hodinkach. nebo nevim… uz me nic nenapada, tak ze to asi budu muset reklamovat (pokud se neco takovyho v lidlu da). kazopadne me to stve, protoze je to docela nabusena vecicka a dost se mi libi.

              0 0
              • Mamut  

                Skus nove baterky. Mam ten tepak z Lidlu cca 1 rok a je super, ale chce 2–3 baterky do roka. Je celkom zravy. Ked ma slabe baterky, tak ukazuje obcas divne veci. Svetlo ti funguje? Ak ti svetlo nesvieti, tak baterka pomaly odchadza, pokial ti pri tom odbere aj zhasne display, tak uz je po nej.

                0 0
              • zdenek  

                To je zvláštní. Taky jsem zkusil pás z Lidlu s CP8 a nefungovalo to. :-(

                0 0
      • Smazaný účet  

        se mi taky stává, ale jen když má špatnej kontakt na hrudníku. chce to ho pořádně usadit, popř. namáznout kontakty vodivym gelem.

        0 0
    • jonys  

      Tak hoši,už je to tady.Po 1 použití se nechytá-nekomunikuje měřič s hodinkama-nebliká srdíčko a neukazuje tep.Krásná práce,dneska jim to jdu hodit na hlavu. :-(((

      0 0
      • grafik  

        zkus vymenit baterky

        0 0
        • jonys  

          Vyzkoušeno jako první,samozřejmě.

          0 0
          • vojta  

            No, ono neni nova baterka, jako nova baterka. Taky mi prestal tepak fungovat, koupil jsem novou baterku do hrudnaku a vysledek byl stejny. Kamarad si ho ted v LIDLu koupil take, tak jsem cvicne zkusil, co bude delat muj tepak a jeho pas. A ono to fungovalo. Prehodil jsem baterku z jeho do meho pasu a tepak se rozjel jako drak…

            0 0
      • Santus  

        muj starej tepak z Lidlu mi taky nekdy dela takovou drobnejsi neplechu a projevuje se to tak, ze jedu na kole a tepu, vsechno dobry, potom na chvilu zastavim vzdalim se od kola a kdyz znovu nasednu, tak tepak nesnima i kdyz srdicko sviti.
        Reseni je jednoduchy, staci projet-protocit menu tlacitkem
        MODE a srdicko okamzite zacna blikat, zkus to kdyby nahodou.

        0 0
        • vlk  

          Jo ten můj z lidlu(koupeno před 2 lety-je to jiný typ než letošní) má tu funkci, že když se vzdálím na více jak asi 2 min, tak se přepne na hodiny.Což mě docela štve, Já si vždy zaponmenu ho přepnout zase na tepy.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.