• zdenek

    Koukal jsem večer, že je důchodci ještě neskoupili. Koupil jste ho někdo? Má s ním někdo zkušenosti? Za 399 to asi žádná špička nebude, ale třeba by byl lepší než současná CP8, která odmítá měřit klidové tepy pod 60. Jo a taky jsem tam zahlíd computer s výškoměrem za „symbolických“ 299.

    0 0
    • Tomcat_1  

      Ja jsem si ho koupil. Nic moc, ale za ty penize… Co bys chtel vedet?

      0 0
      • zdenek  

        Nejvíc mě zajímá jestli měří nízké (klidové) tepy. Návod jsem přelouskl, ale tam nejsou žádné limity. A jaká je realita, jestli to neskáče +/- 10 tepů.

        Pak jestli měří čas strávený v nastavené zóně, pod a nad.

        0 0
      • Traction  

        Dneska jsem tam byl v koši měli jen krabici s tím,že zboží je u vedoucí.Asi kvůli čorkařů(taky jezdí na kole :-))Tak až ho pořádně vyzkoušíš tak dej vědět.Dík

        0 0
    • kafac  

      A ten cyklocomputer s tim vyskomerem nekdo ma?

      0 0
      • jocky  

        Jo, koupil jsem si ho. Je s dalkovym prenosem signalu. Meri vsechny normalni fce jako je rychlost, cas, km atd. Meri aktualni vysku, % stoupani a teplotu vzduchu. Jednou jsem ho projel a je OK. Ma auto sleep rezim pokud se 5 min nepouziva. Sam se ale nerozsviti, musi se zmacknout tlacitko, aby se display aktivoval. Tlacitka mohli trochu lepe propracovat, ale fungujou.

        0 0
    • Thorn  

      Toto je tiež pred Penny marketom www.dusky.sk/halbot/?… Asi si išla po tepák

      0 0
    • Max  

      Proč do toho taháš důchodce? Spíš je vykoupěj vlašimští bikeři. Co řešíš? Vytáhni 4 kila a kup. Když bude fungovat, buď rád, máš kliku, když ne, vyhodil jsi 4 stovky.

      0 0
      • kubad  

        Pokud v Penny něco koupíš a nefunguje – bez řeči vrátíš a dostaneš prachy. Žádný problém s reklamací. To je výhodA

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.