• sonyx

    Ahoj. Našel jsem v letáku penny marketu zajímavou nabídku na 3 cyklo hadříky. Co jsi o aktuální nabídce myslíte, vyplatí se něco koupit? Nabídka v přiložené foto..

    0 0
    • tiru  

      já myslel, že tam prodávají potraviny… :)

      0 0
    • De.Fly  

      mozna ta bunda by do podzimniho blata sla,za ty prachy,ale jakej je to matros a za druhe-boj s duchodci:))

      0 0
      • Milenius  

        Proc delaji tu bundu cernou? Ze by to navrhoval nejakej nepritel cyklistu?

        0 0
        • De.Fly  

          coz ta cerna jeste ujde ale vsude jsou ruzovy lemy, ruzovy detail by clovek jeste zvladnul,ale takhle to je spis model pro zensky

          0 0
    • Jogador  

      Tak já taky o ničem přemýšlím, ale když vám to řeknu, tak tam všichni vtrhnete, a už to tam na mě nezbyde…

      0 0
      • ufonek  

        Neblbni, vždyť na tom letáku píšou že na každé prodejně mají minimálně 3 kusy :P

        0 0
      • tiru  

        … nějaké to farari  že ano:))

        0 0
    • Vašur  

      To jako že s těma kalhotama pojedeš dvojnásobnou rychlostí? To musí být v tý vložce pepř :-)

      0 0
    • Vozataj  

      Tak jsem si pořídil ten dres s dlouhým rukávem. Stojí 299,–. Materiál příjemný. Na visačce byla kartička CoolMAXu a pak ještě kartička CoolMAXu proti UV:-) Jsem zvědav jak se s nim bude jezdit. Majte sa

      0 0
    • Skalamander  

      Mi taky zvědavost nedala a zašel jsem se tam podívat. Překvapilo mě, že tam toho mají hodně, velký výběr velikostí i barev. Potěšil mě i materiál a střih všech tří věcí. Nakonec jsem koupil přítelkyni bundu. Modro-černé provedení, reflexní prvky vepředu i vzadu, na visačkách je napsáno, že je potažena teflonem. Byli jsme ji vyzkoušet a osvědčila se výborně, neprofoukla ani při rychlém sjezdu. Teď ještě jak si poradí s vodou, ale za ty peníze…

      0 0
    • Jogador  

      Já jsem taky neodpolal dresu, na zimu do bahna bude dobrej:) jen si všimněte obrázku na balení, to kolo má vypadlý bovden od brzd:)

      0 0
      • zichis  

        jj, taky mě to bacilo do očička, zřejmě se klučina z plakátu chystá jet sehr schnel :-D Nejspíš aby si větrem ochladil koule, ty zateplený kaťata na dnešní počasí už moc vhodný nejsou.

        0 0
    • m4rkus  

      Tak a máme tu opět nabídku cyklověciček na týden 27.3 – 2.4. 2009

       

      Odkaz na pdf s nabídkou: ZDE

      0 0
      • Smazaný účet  

        ty dlouhé rukavice asi půjdu vyzkoušet.

        0 0
        • Flegmatik  

          Vyhodíš akorát prachy.

          0 0
          • Smazaný účet  

            už jsi je viděl? mě by možná na to moje ježdění za chladnějších dní mohly stačit.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Mám takový pocit že se tu jednou tydle rukavice penny/lídl řešily – někdo je roztrh a zjistil že vevnitř je supr membrána – obyčejnej igelit… ale ty byly možná silnější…

              0 0
              • Blacks  

                Jako igelit jsem měl i v lyžařských rukavících, za ne úplně malý peníze (tedy jen na straně od dlaně), ale je pravda, že cyklistický rukavice, by měly být schopny dýchat, takže jestli je v nich igelit, tak to neni úplně OK

                0 0
                • Smazaný účet  

                  tak jsem se na ně byl podívat a nejsou špatné, jsou z celkem slušného neoprenu, dost dlouhé přes zápěstí, za ty prachy dobrá koupě.

                  0 0
      • jIrI___  

        Půjdu omrknout bundu, je to jedna z podstatných částí oblečení na kolo, co mi chybí. Za ty prachy… kdyby klidně vydržela jen rok :)

        0 0
        • horvas  

          zdravim…ta bunda vydrží asi i déle…koupil jsem ji tam před rokem a dobrý…

          0 0
      • Kubiczech  

        Ty pláště asi pojedou… (:

        0 0
      • Dumbíček  

        A co ta pumpa s manometrem, viděl jste jí někdo na živo, vydrží občasné použití na 6–8 atmosfér?

        0 0
    • Kubas.1  

      Může mi někdo vysvětlit, jak se liší normální spacák, a „cyklistický spací pytel“ ??? :-D

      0 0
    • McBlacky  

      ty kalhoty někdo má? Jsou zateplený nebo ne?

      0 0
    • dieegoo  

      Neviděl jste někdo na vlastní oči ten nosič na kouli?

      0 0
      • Pijer  

        Viděl jsem ho na vlastní oči i ruce a už je i s rozšířením o jedno kolo u mě v autě :-) Čekal jsem větší fórovku a byl jsem mile překvapený. Jenom je potřeba dokoupit redukci z 13 pólové zásuvky na 7 pólovou

        0 0
        • dieegoo  

          Mmm, to zní docela nadějně. Cena by totiž napovídala tomu, že se to rozpadne ještě před vybalením z krabice :) Dávat 10 peněz za Thule se mi moc nechce… Z obrázku to není moc poznat – jak jsou prosim tě řešené pásky kolem ráfku a ten upínací mechanismus na rám? Je na kloubu a nebo aspoň otočný? Mám rám s velkým slopingem, tak aby tam šlo kolo případně vůbec přichytit. Penny u nás bohužel není, tak vyzvídám takhle, ať nemusim do perníkova zbytečně.

          0 0
          • Pijer  

            pásků jsem si nevšiml, přišlo mi to jako detail, který případně vyřeším jinak. Uchycení na základním nosiči je jedno kolo (to mezi obloukem a karosérií) přichyceno pomocí pásků k oblouku, druhé kolo pomocí o svěracího držáku na tyčce a u té rozšiřující sady je to taky svěrací držák na delší tačce.

            0 0
            • dieegoo  

              Jestil to dobře chápu.. oblouk je uprostřed nosiče, z každé strany přijde jedno kolo. To blíže k auto se k oblouku přidělá stylem „zašmodrchám pásek kolem rámu“ a to druhé se chytí do těch kleští?

              0 0
              • Pijer  

                Tak jsem Ti to byl nafotit, z toho by se to už dalo lépe poznat

                0 0
                • Dumbíček  

                  A co ta pumpa, koukal jsi na ní? Vydrží aspoň chvíli?

                  0 0
                  • Pijer  

                    Mám nějakou z Lídlu asi 2 roky, byla za zhruba 200,– a drží. Tuhle bych za stovku zkusil, nechal si paragon a máš 2 roky záruku – když vydrží celou záruku, tak bych to za ty peníze viděl jako dobrý kup :-)

                    0 0
                    • Dumbíček  

                      Na tom něco bude. Stavím se pro ní, pokud bude, vezmu jí, máš pravdu, nic neriskuju. :-)

                      0 0
                • dieegoo  

                  Dík :) Posle produktového čísla jsem si našel další fotky a nevypadá to uplně zle za ten peníz. Jinde ho nabízí za ± 130 euro.

                  Jestli dobře koukám, tak nosič se posadí na kouli a pak klíčem utahuješ šroub, který se opře o plošku na kouli a tím se nosič zafixuje.  Jen mi teda pořád není moc jasný, jestli to první kolo blíž k auto, skutečně ve stojanu jen opřeš o oblouk a přivážeš nebo jak to je.

                  0 0
                  • Pijer  

                    Jo jo je to jak píšeš, asi by na to první kolo šla dodělat nějaká příchytka – například ze starého střešního držáku na kola

                    0 0
                  • >vodouch<1  

                    Je to tak – jedno kolo jen opřeš o ten oblouk a přišmodrcháš páskama. Připadá mi to dost uhozený – nechápu, proč tam ta přidržovací ramena nemůžou být dvě(?) Nicméně jsem koupil a celej aparátek působí až překvapivě bytelně. Redukci na zásuvku jsem sehnal jetou za 250, nová prej přes 400:( Chtěl bych se taky zeptat všech ostatních uživatelů, jak u podobných nosičů řešíte SPZ?

                    0 0
                    • Pijer  

                      Udělám si na nosič ještě jednu SPZku a tu tam nechám napořád

                      0 0
                      • BlickM  

                        no to se poslední dobou policajtům moc nelíbí, nebo mam smůlu

                        0 0
                        • Pijer  

                          A co to obnáší, že se jim to „moc nelíbí“?

                          0 0
                          • BlickM  

                            mno zatim naštěstí stačilo, že jsem vyndal zadní SPZ a přehodil jí na držák, ale třeba jen to že mě kvůli tomu zastavili …

                            přitom přehození z rámečku do rámečku je otázka 20sec. :-)

                            0 0
                            • Pijer  

                              Tak to jde ještě takhle

                              0 0
                              • BlickM  

                                to je právě to co se jim nelíbilo, nevim co to blekotali … něco jako že nesmíš mít kopii SPZ

                                jinak sem se moc nedohadoval, páč ten držák nemá homologaci pro evropu, sice tam jsou štítky s nějakejma atestama, atd, ale homologace nee, takže honem zadní SPZ a šup pryč, zkus až někde uvidíš policajty se prostě zeptat, ale asi to bude co policajt to názor

                                0 0
                                • Pijer  

                                  Tak začnu nějakou míň „profi“ kopií a pak uvidíme :-)

                                  0 0
                                  • BlickM  

                                    ale jo, jak sem psal, zatim se to vyřešilo po dobrém :-) přehodil jsem plechovou ze zadních dveří za vytištěnou a bylo…

                                    já tedy mam „3.SPZ“ vytištěnou na lesklém papíru a zalaminovanou (font a velikost naprosto stejná).

                                    0 0
                            • Smazaný účet  

                              no jo přehození SPZ, ale jak ta spz bude vypadt po pár přehozeních? Mi máme vyrobenou klasickou SPZ jako samolepku (font je teda trochu odlišný :) zatím teda bezproblému, i v rakousku jsem s tím byli.

                              0 0
                              • BlickM  

                                no, kolega se mi směje co pořád rešim, on SPZ přehazuje dost často a rámeček v pohodě

                                0 0
                                • drtyc  

                                  no ja teda SPZ neprehazuju, ale ten plastovy ramecek uz ma upadlou jednu packu co ma drzet SPZ… zadny trvanlivy plast to teda neni… To jenom zacvakavam, kdyz si vsimnu, ze mi nekdo nacouval do predni kouli pri parkovani.

                                  0 0
                    • Svět videa  

                      redukce

                      0 0
                      • >vodouch<1  

                        Hmm, ten autoelektrikář, co mi prodal jetou za 250, je evidentně dobrák od kosti…

                        0 0
                        • Svět videa  

                          já demontoval původní zástrčku a dal tam rovnou sedmipolovou, za prvé je to lacinější řešení a za druhé to líp vypadá než redukce mezi tím… a kdybych náhoudou stojak reklamoval, tak zásuvky zase přehodím…

                          0 0
        • valouch  

          mám ho taky a mohu doporučit. redukci jsem si předělal sám a taky funguje:-) zvažuji koupi držáku na třetí kolo.

          0 0
    • horvas  

      ahoj…některé věci se vyplatí…dres a bunda v pohodě…jen kalhoty mají slabší vložku…koupil jsem tam na podzim zimní a až na tu vložku dobrý…poměr cena a kvalita si myslím více než dobrý…

      0 0
      • ludvajus92  

        Nekupoval jste někdo náhodou tu pumpu?? Já že u nás jich je stále tucet tak jestli by ji ještě nemělo smysl vzít

        0 0
    • Kubas.1  

      Sháním nějakou bundu, tak sem se byl podivat, ale ženskou v barvě růžovo-černá fakt nechcu, a velikost XXL taky nemám :-)  …nechápu že toho neobjednají víc, když tuší že bude takovej odběr…

      0 0
      • Dumbíček  

        Tak jsem koupil manželce ty rukavice, žádný super zázrak, ale myslím že na občasné použití bohatě stačí. Pumpa uniká kolem redukce na galuskový ventylek, ale použil jsem svojí redukci a dá se. Za ty peníze na občasné použití bohatě stačí, tlak 8 atmosfér udělá.

        0 0
    • drtyc  

      btw. kde jsem se stavoval, tak ani jedna panska cyklo bunda. Ani jedno damske cyklotriko. Zkusil jsem 3 mista co jsem mel v patek odpoledne cestou…

      0 0
      • BlickM  

        já byl teď v PLUS a měli tam úplně stejnej cyklosortiment jako v PENNY, trika a kraťasy ještě měli

        asi to tak neprezentovali a déčka to nevybrali

        0 0
        • drtyc  

          ja to bral podle mapy pobocek. tam jsou plusy uz vedeny jako peny… jeden takovej plus z tech tri obchodu jsem taky prohrabal

          0 0
          • BlickM  

            aha, tak oni to zkoupili, mno každopádně důchodci to asi ještě neví

            0 0
    • jIrI___  

      V Brně je Penny jen v Židenicích nebo ještě někde jinde? Našlo mi to na netu právě jen ten jeden a nějak se mi to nezdá.

      0 0
      • pepek  

        Jeden je na křižovatce na Slatinu a druhej na sídlišti Vinohrady (naproti Hondy)

        0 0
        • jIrI___  

          Kurňa všechno dost z ruky, ale díky :)

          0 0
        • drtyc  

          dohromady ctyri u pryglu je plus co je ted peny ne?

          0 0
          • mejla  

            Já jsem vyrazil v patek , hned po praci a měli u nás vše. Koupil jsem bundu, dres, kalhoty, rukavice… Hned v sobotu jsem to vse vyzkousel. Za ty prachy je to OK.

            0 0
      • jIrI___  

        Ještě jedna otázka. Nevíte to vypadá s dostupností bund v brněnských Penny? Nemám celý den volno, abych mohl objíždět pomocí DPMB všechny obchody a nakonec houby koupil :)

        0 0
        • drtyc  

          v brne jsem jeste nehledal.

          0 0
          • jIrI___  

            Dneska jsem jel kolem Penny u priglu na kole, ale neměl jsem odvahu ho nechat stát nezamčené venku a jít se mrknout dovnitř. Neměl jsem s sebou zámek :-(

            0 0
            • zichis  

              A díky jednomu zapomenutýmu zámku má Zichis kaťata s laclem :-P Jen jsem na rozpacích, zda jsem neprošvih nějaký lepší, na letáčku je prezentují za 4sta, v regále to vypadalo stejně, smrdělo stejně, ale stálo jen 3 %-) Bundice byly, přehrabaný jak od divokejch slepic, tak je možný že zůstaly jen v XTRvelikostech. Mno, kdyby se ti nezadařilo tentokrát, nezoufal bych. Příval madeinchinovýho textilu pro korunousmrdící socky je nezastavitelný, určitě se tam zase něco objeví.

               
              0 0
              • jIrI___  

                Kaťata bych ti nevyfoukl, šel bych na jistotu pro bundu. Ale jak píšeš, že to bylo přebrané, tak by stejně už v eLku s největší pravděpodobností nebyla :)

                0 0
                • drtyc  

                  no ja zvazuju jestli se vubec jeste obtezovat… hadam to v 2×l ani nenatahnu na ruku a 3×l pokud by byl bude exoskeleton a nebudu v tom moct asi dychat. o to vtipnejsi je, ze z ameru si vozim 2× a 1× hadry a tady nevim proc asi sijou na trpajzliky.

                  0 0
                • drtyc  

                  L 52/54 je posledni ze vsech velikosti v hustopecich u brna u najezdu na dalnici, tak upaluj, at to stihnes ;-)

                  0 0
                  • zichis  

                    s touhle velikostí opatrně, zkoušel jsem jeden kousek co se válel na hromadě vybalenej – záda jsou na eLko dlouhý správně, rukávy jsou o centimetr delší než mají být, ale v ramenách je to úzký!

                    0 0
              • Smazaný účet  

                dobře  jsi to napsal :)

                 
                0 0
        • Krocan  

          zrovna po cestě od doktorky sem dneska jel přes Vinohrady (mrknout co novýho maj v cykloshopu) a jel sem kolem Penny, ale kdybych si já blbec vzpomněl že:-(

          0 0
    • RomanH  

      Tak ja koupil ten computer na zimaka. Bezdrat za 199 Kc, v cene dve baterie, vsechny funkce, scan, a mimo jine i teplota.

      0 0
      • zskal  

        Já jsem ten comp taky koupil manželce na treka…ale teda moc tomu nevěřím…Mám to zatím před sebou na stole a nastavuju na tom co se dá, ale už teď je mi divné že mi občas začne na stole ukazovat nesmyslné rychlosti…Už jste jej někdo zkoušel v provozu?

        0 0
        • Smazaný účet  

          esli je to stejný jako tchibo bezdrátový solární kompjůtrjůtrtrjů­trtr tak se připrav na kosmické rychlosti… 200 v hodině ani nemrkneš.

          ale jinak teploměr je gut. ;-)

          0 0
          • RomanH  

            Dveste nee, maji to maximalne do 99.9 :)

            A taky to neni nic pro chrty, protoze ODO je jen 9999.

            Uvidime, mam razitko a pokud to nebude fungovat, vratim jej. Podle displeje ale vypava hodne podobny nejakemu Kellysu.

            0 0
            • Paja  

              To by Maňas mit nemohl, delali bysme si z nej srandu, ze ma pretocenej tachometr:D

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.