• Ondra2

    Predstavuju si krosove kolo tak do 18000,–. Ale nemam zadne zkusenosti s vyrobci. Na prvni pohled se mi libi nejvic Author ZENITH, Merida CROSSWAY 8700 a Wheeler 4600 ZX.Poradte prosim, jake z nich popripade i od jineho vyrobce, je v teto cenove relaci asi nejlepsi. Najedu kazdy rok okolo 1000 km,vazim 90 kg,merim 190 a chci ,aby to kolo neco vydrzelo. Taky si nejsem jisty velikosti ramu. Diky

    0 0
    • Honzis  

      Jé, tak tobě už jsem psal na Velu. Tak si to přečti tam …, ale volil bych asi 21, resp. 22". Nejlepší bude, když si posez vyzkouší u prodejce. Kousek projet tě určitě nechá. Možná bude fakt lepší investovat míň do kola a víc do výbavy – oblečení, tachák, světla atd. Ale je to můj názor. Jo a ještě poznámka – když jsem kupoval Wheelera, tak mi říkali, že Author používá trubky jak z lešení, u Authora ti to řeknou obráceně a u Meridy ti vysvětlí, že nic lepšího neexistuje a pak si vyber :-)

      0 0
    • preacher  

      Bež do Meridy 8800, katalogová cena je 19900, ale da se sehnat za 18000. V Brně u Širera Ti hned nabídnou 1000 slevu,a možná i jinde a víc…

      0 0
      • fousac  

        100% souhlas… a koukni i na lonsky modely, ty budou jeste lacinejsi…

        0 0
        • Honzis  

          A nestačil by model 8700, když to chce pro 1.000km/rok – tohle kolo musí držet i při 10.000km/rok řadu let a to je celkem zbytečné, ne? Je fakt, že třeba postupem času bude jezdit víc, ale stejně si myslím, že to je luxus.

          0 0
    • JM  

      Návrh velikosti rámu je k doklikání např. na http://www.wrenchscience.com/WS1/default.asp – vpravo. Sice jen pro MTB nebo silničku, ale je to aspoň něco. A stran kola – pokud na to moc nespěcháš , zvaž i Spyder – www.spyder.cz.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.