• pawouk

    Nazdar, konecne jsem snizil muj vyber na 5 kol, ktery jsou priblizne stejne vybaveny…Ktery by jste si vzali a proc? Jsou to: RockMachine Blizzard el 2006, Gray Fisher Hoo Koo E Koo Disc 2006, GT Avalanche Pro 2006, Trek 6700 a nebo posledni varianta by byl Spyder LX v B s HFX9 s Columbus Zonal ramem… Dik

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Spyder, kvůli výběru designu, kvalitě rámu a brzdám. To je snad jasný ;-)

      0 0
    • pavel321  

      Ja sem taky pro Spyder, taky jednoho jezdim;)

      0 0
      • pawouk  

        taky si rikam ze bych ho asi vzal a hlavne to bude original… jaky jsou ty jejich ramy? myslim na posez-clovek je vzprimenejsi nebo spis lezi?

        0 0
    • JMT  

      hfx9 so sice bidny, ale spyder si poskladas sam, sem pro spyder

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Ty HFX9 poslední generace sou náhodou dobrý, jinak bys možná měl pravdu.

        0 0
        • JMT  

          to je mozny, kamos ma naky snad predlonsky a porad naky problemy

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Tyhlety problémy nyní přebrala nižší řada Hayes Sole.

            0 0
            • pawouk  

              taky si myslim… ja jsem na ty novy slysel jen chvalu

              0 0
              • hanz  

                no oni aj ty starý byli super první pulrok, pak se to začlo teprve sr.t. Takže ještě brzo soudit.

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Já na tom lítám skoro každej den už 5 měsíců, tak nemaluj čerta na zeď ;-) BTW: ty problémy s imbusem by se už musely projevit.

                  0 0
    • pawouk  

      nevite jestli se da u spyderu objednat RS Tora 318 … v nabidce na netu ji nemaj ale docela se mi zamlouva a Suntour vidle me moc nelakaj…

      0 0
    • pawouk  

      tak jsem ten vyber poskrtal a vylezlo mi ze Rock Machine Blizzard elite 2006 – nevite za kolik je nejlevnejc k mani a kde? – nebo slozit Spydera a to my vychazi asi na 35k ale nejradsi bych tam dal RS Toru 318 s remote lockoutem ale tu nemaj v nabidce…asi jim napisu…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.