• sousedovicmalymirek

    Můžete poradit ubytování v Cortině pro 8–10 lidí s bikama. Dík

    0 0
    • default  

      Mrkni sem – http://www.campingolympiacortina.it/…a/prezzi.htm Btw – kdy jedete? My jsme chteli tenhle tyden, ale pocasi je na h… Tak snad mozna ten pristi, nebo ten potom.

      0 0
      • sousedovicmalymirek  

        To zrovna znám, byli jsme tam loni, hledáme něco jinýho, spíš nějakej penzionek, chceme jet začátkem září…

        0 0
      • Ivann  

        Na pocasi u nas moc nedej, vcera jsme se vratili z Dolomit (3 dny Misurina, 4 dny oblast Val di Fassa) a pocasi bylo perfektni. V noci obcas sprchlo, ale pres den O.K., nosy mame spalene uplne vsichni :-)

        0 0
        • default  

          Tak to gratuluju, my asi pojedem tuhle sobotu… Btw – nevite nekdo, zda je v tom kempu Olympia k placu i eletrika? Z toho jejich webu to neni moc jasne. Thx… :-)

          0 0
          • default  

            Hola, hola… Nedelejte, ze jste tam nikdy nebyli! ;-) Thx… :-)

            0 0
            • blue  

              byli, ale o elektriku se se stanama a chatou nezajimali :-) ale kdyz tam jsou placy pro karavany, tak by snad nemel byt problem si tu elektriku zaplatit

              0 0
              • default  

                Thnxx. Dnes jsem se vratil, takze mohu potvrdit… Jinak super, je to neco jinyho nez Garda, ve sjezdech a panoramatech snad jeste lepci! ;-)

                0 0
    • sousedovicmalymirek  

      To mi chcete říct, že všichni jezdíte jen na Gardu a v Cortině ještě nikdo nebyl?

      0 0
      • blue  

        byl… v olympii :-)

        0 0
      • vrazdit  

        my sme spali na parkaci co je od kempu pres reku… uplne v pohode, koupacka v rece…brrrr…

        0 0
      • biker007  

        Byl.. kemp Rochetta.. na jiznim konci cortiny a reky. sem tam byl 2× a vzdy spokojenost.

        0 0
        • sousedovicmalymirek  

          No jo, jsem se zeptal blbě. Měl jsem na mysli, jestli někdo bydlel v penzionu…pohodlí je pohodlí a když se pachtim po těch děsnejch krpálech, tak si to moje starý kosti zaslouží.

          0 0
    • BH  

      loni na podzim jsem byl ubytovany primo v centru Cortiny v takovem prijemnem hotylku.S koly nebyl problem, ovsem cena jedna noc 1 osoba kolem 33 eur.kontakt Ristorante Meubel Astoria, tel. 04362525,0436­863828, fax:04362760 (predcisli Italie)ponekud komlikovane bylo parkovani , maji rezervevana nejaka mista na parkovisti cca 50 m od hotelu( pro ubytovane bezplatne). Je to holt centrum.

      0 0
    • 0702  

      Pokud bys netrval na Cortině a chtěl jet přes Falzarego (případně Ghiau) do dalšího údolí, tak jsem byl letos s partou podobných starců a dětiček v Alleghe. Možnost bikovačky i chození perfektní. Ubytování v aprtmán. zařízeném přes jejich zdejší cestovku klaplo perfektně – so-so 336 euro (ložnice, pokoj, kuchyně TV, 2 WC, 2× sprcha – – 9–16.7 možno 6-ti nebo 4 lůž.pokoje. Kauce 110 E, úklid 45 E. 50 m bikový obchod, nad tebou Civetta. Mapy mám taky. Přeci jen Cortina je trochu mastňácká… čau

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.