• madar1

    máte někdo nějaký dobrý tip na ubytování v cortině.jde my o nějaký apartmán nebo chatu.našel jsem supr ubytování v canazei,ale zas nevím jak je to tam s bajkováním.znate to tam někdo?

    0 0
    • Vladimír  

      jedu letos do Arabby, coz je pres kopec z Canazei, to same s Cortinou. Byl jsem tam mockrat na silnicce a na turistice, bike budu letos zkouset poprve, cerpal jsem z techto stranek: www.ambike.com/?… www.czex.cz/…dolmtbcl.htm modrej.info/os­tatni/cortina05­.html www.filabel.cz/…/dolom00.htm muj plan je:

      1. okruh kolem Selly
      2. Porat Vescovo
      3. Tre Cime
      4. Tofana a udoli Val Travennzes

      dalsi se planuje

      0 0
      • climber  

        Údolí Val Travenanzes je pro biky uzavřeno (nebo aspoň bylo, když jsem tam byl před dvěma lety).

        0 0
        • tonda  

          Škoda. V údolí Val Travenanzes jsem propadnul definitivně biku.

          0 0
    • MARIN  

      Nechce se mi to psat znovu. Loni jsem byl v Canazei, takze

      www.bike-forum.cz/…1/forum.html#… www.bike-forum.cz/…0/forum.html#…

      Vecer kdyz si vzpomenu a najdu odkaz na par dalsich tras v okoli Canazei hodim to sem

      0 0
      • madar1  

        dik za info,jestli jeste neco dodas budu moc rad.asi to vypada,ze dam prednost canazei po tom cos napsal.v cortine nejde sehnat ubytovani za slusny peniz.sama snobarna

        0 0
        • blue  

          kemp s chatkama nebo karavanama ti nestaci?

          0 0
          • madar1  

            chatky bez problemu,ale na stan uz nemam.posli kontakt na chatku..dik.

            0 0
        • MARIN  

          Z Canazei stoji zato si dat i nejaky silnicni vyjezd (Sella,Pordoi,Fe­daia). Doporucuju hlavne Pordoi ale z druhe strany z Arabby nadherny serpentiny.

          0 0
          • climber  

            Když stoupáš na Pordoi tak je dobrý odpočit do leva a vyjet na Belveder (super výhled na Marmoladu). Potom se dá v podstatě pokračovat směrem zpět do údolí. Je to docela dobrej sjezd. Detaily už si bohužel nepamatuji je to už nějaký pátek co jsem se tam pohyboval.

            0 0
            • Vladimír  

              presne toto chci jet, ale naopak, doporucujes tvoji variantu? je ten sjezd, pro me vyslap, hodne prudky?

              0 0
              • climber  

                Varuji před jízdou opačným směrem. Jeli jsme to z toho města pod Passo Pordoi (je to myslím Arabba). Po silnici jsme stoupali v pohodě (ale je to opravdu krpál). Na Belveder dojedeš z odbočky ze silnice dobře, je to dobrá šotolinová cesta, poslední cca 0,5 km se tlačí. Nneodbočuje to až nahoře v sedle, ale už ve stoupání na sedlo, takže dávat bacha aby se to nepřejelo. Sjezd z Belvederu nás dovedl až hluboko pod Arabbu a vraceli jsme se zase po silnici (opět krpál do kopce). Jinak ten sjezd byl takový, že dlouhé úseky byly tak strmé, že nahoru by se to muselo tlačit. Nevím jestli existuje nějaká jiná varianta cesty terénem, (třeba by to někudy šlo vyjet), ale to co jsme sjížděli my bych tedy nahoru rozhodně jet nechtěl.

                0 0
          • tjuren  

            Letos jede GIRO dItalia pres Passo Pordoi. Byl jsem tam loni a nemelo to chybu, doporučuju.

            0 0
        • MARIN  

          Pro predstavu muzu poslat foto mapy VAL DI FASSA 1:50000 rozdelenou na 4kousky. Jedna fotka ma ale kolem 2,5MB. Kdyz to zmensim abych to mohl hodit sem tak uz ta mapa neni k precteni.

          0 0
      • MARIN  

        vcera jsem se doma k PC vubec nedostal tak snad to vyhrabu dneska

        0 0
    • Martin  

      Jedem do Cortiny na bike 1. týden v červenci. Uvidím se tam s někým odsud?

      0 0
      • Vladimír  

        jedeme na bike 1. týden v červenci do Salesei, to je mezi prusmykem Falzarego a Arabbou

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.