Cortina dAmpezzo - trasy silniční

7 nepřečtených
  • DyEm

    zdarec, jedu za pár dní (8??) do Cortiny dAmpezzo, mám tam naplánovaných pár tras, ale kdo tam byl, třeba poradí něco dalšího: Falzarego-Pordoi-Sella-Gardena-Valparola-Falzarego – to jsem jel loni, super ?Cortina-Giau-Fedaia-Cortina + zajet si rychlostní rekord :) Cortina?(Falzarego)-Erbe-Cortina(Falzarego)? ?-passo Valles + San Pellegrino- ? Možná si zajedeme na Zoncolan :) trochu z ruky, ale stojí za to a oddychové kolečko Cortina – Misurina – Cortina Díky a zdar

    0 0
    • DyEm  

      nikdo nic neporadí? :)

      0 0
      • Martin  

        Z Misuriny k Čimám asi taky nějak dojedeš na silničce

        0 0
      • tjuren  

        No když dojedete až na Sellu, tak byste mohli jet víc na východ a tam je Zoldo Alto a nad ním pěknej průsmyk Passo Stelvia. Loni jsem jel na Passo Duran a Valle.Passo st.Pelegrino je taky dobrej krpál, ale z opačné strany než z Moeny, už si nepamatuju jak se menovalo to městečko dole.
        Je to všechno dál, ale kluci co jezdí Giro d Italia to zmáknou v jednom dni:-)

        0 0
        • DyEm  

          jo, prozkoumávám to na mapě :) a něco jsem našel. Akorát nevím to pso.Stelvia?? Stelvio znám :). Díky za typ. PS zatím rekord mám šest dvoutisícovek právě v Cortině a pak kolem Stelvia (cca 180km)

          0 0
          • tjuren  

            Asi to neni passo, je to zkrátka nad Zoldo Alto. Nejakych asi 1800 m.n.m. Me se to ale moc libilo.

            0 0
    • MARIN  

      no neco dalsiho tezko kdyz jsi vypsal to nejlepsi z okoli na silnici

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.