• Volf

    Možná je to blbost, ale už mě nebavilo se patlat tunama repelentu proti komárům.Při každým zastavení v lese jsem si připadal jako závodní jídelna. Minulý týden jsem v jedný elektře narazil tady na tu blbost a koupil ji. Od tý doby mě štípl jeden jedinej asi hluchej komár. Třeba se vám to může taky hodit.

    http://www.conrad.cz/detailPage.asp?…

    0 0
    • MattsSpeed  

      nosis to so sebou aj na bajk?

      0 0
      • Volf  

        Normálně to hodím do dresu, protože je to dost malý.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Při každým zastavení v lese jsem si připadal jako závodní jídelna. Nenosi. Pracuje jako pojizdna kantyna Ceskych lesu s.p.

        0 0
    • RS  

      Bomba, teď jsme přijeli z Balatonu a mít todle … Večer nám ani repelenty nepomáhaly, kolik bylo komárů. Zajímala by mne účinnost.

      0 0
    • Vladimír  

      funguje to jen na komary nebo i na muchy?

      0 0
    • vlk  

      Sem o tom již před nějakou dobou sem psal.mam to taky od nich už tak 4 roky, akorát v jiném balení-já mám malou bílou krabičku. Akorát to pískání slyším i já, a vím, že některým lidem to jde i na nervy.

      0 0
      • Volf  

        To pískání slyším taky, ale není to tak zlý. Je fakt, že když jsem poprvé zastavil u oblíbený hospůdky, tak někteří zmámí mrčeli, že to slyší taky, ale jak zjistili, že je nežerou komáři, tak byl klid.

        0 0
        • RomanH  

          A jak dlouho Ti vydrzi baterky ? A co ty muchy a muchnicky a ovadi ?

          0 0
          • Volf  

            Na baterky se zeptej vlka, protože píše, že už to má dlouho. V návodu píšou, že na jednu tužku vydrží rok. S těma ovádama to zatím nemám vyzkoušený.

            0 0
            • RomanH  

              Tak to je dobry. Ja myslel, ze to je tak 1 vyjizdka = 1 baterka. Za ty penize to stoji za vyzkouseni (teda jestli snesu ten zvuk). Diky za tip.

              0 0
          • vlk  

            no já mám model na takovou tu palcatou velkou baterku-jak bývá do budíků, podobné ale větší než je v hodinkách moc to nezapínám-většinou to stejně zapomenu doma.-no a zatím je tam stále původní.Ale jak říkám je to zapnuto jen pár dní v roce,když jsou zropvna období hodně komárů.myslím, že ty malé mušky to neodradí.

            0 0
            • dalimil  

              tak to je v pytli.Ty svině muchničky mi celkem pěkně otrávily dovolenou.

              0 0
              • vlk  

                ny ty mušky se zeptej raději Romana.Já s tím dlouho nejel, tak přesně nevím.A většinou mi stejně nestačí, mají malou letovou rychlost.

                0 0
      • náčelník  

        Kdysi jsem takové zařízení zbastlil dle návodu v ABC. Neoficiálně se tomu říkalo „vyháněč návštěv“ :)

        0 0
    • Alex  

      Mam to a absolutne to nepomaha, piskanie pocujem ale komare kusu jak svine.

      0 0
    • zdenek  

      Tos měl asi neskutečné štěstí, že to funguje. Já jsem před pár lety koupil to samé a efekt byl nulový. Až jsem si říkal, jak jsem si pěkně naběhl. Komáři z toho měli asi legraci. Občas jsem tím některého zamáčkl. :-)

      0 0
    • Pekáček  

      V telce v dokumentu o komárech říkali, že komáří samičky jsou hluché jak poleno. Ony totiž některý rádia v zámoří vysílaly na noc „protikomáří frekvenci“ a bylo to úplně na nic. Tak nevím co si mám o podobných bzučidlech myslet.

      0 0
      • Smazaný účet  

        komary to odezene f tom vyrobce nelze, bohuzel uz neprozradil ze kref sajou komarice ktery sou hluchy ;-)))))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.