• fousac

    zdarec lidi.. po predbezne dohode s Darksonem sme si rekli ze by sme meli dat takovou „posledni zkousku“ pred Drticem, a to projet si trasu TransBrd (ale neni podminkou)…

    Srazy v 9:30 v braniku na stezce pod barandakem, 10:00 zbraslavske namesti..

    tak dorazte.. ;o)

    0 0
    • cabbage  

      tak ve zbraslavi, za predpokladu ze se vzbudim a bude se mi chtit slapat na Mandavu. obed predpokladam Halouny?

      0 0
    • goood  

      Sakra, to budu zrovna nekde v Zeleznejch horach… a to jsem si taky chtel ty Brdy projet pred tim nez vyrazim na Extrem Bike Brdy… No tak si to uzijte…:)

      0 0
    • Otaku  

      pokud je sance ze neuslysim zadny narazky na mne, tak bych jel.

      0 0
      • fousac  

        jasne ze pojed.. tempo bude vzhledem k moji momentalni forme velmi vyletni.. ;o)

        0 0
    • McBlacky  

      musím být do 15,00 back v Praze, takže bych to s váma švih na Skalku a pak hurá domů :) když dorazím na dorazím

      0 0
    • SNAIL  

      Dorazím pod Barranďák a domluvíme rovnou Drtiče

      0 0
    • SavaH  

      Padne-li vyjížďka s drahou polovičkou, tak taky dorazim ;o) (pod Baranďák)

      0 0
      • fousac  

        manzela vyzen nekam chrtit a pojed s nama na vylet.. ;)))

        0 0
    • Darkson  

      no já zase s obavami sleduju předpověď počasí. ale pokud nebude ráno vysloveně lejt, tak dorazím. ona troška deště v tomhle horku nevadí

      0 0
    • fousac  

      mimochodem.. hlavne nezapomente sebou spoustu piti a veliky svaciny… brdy sou docela zapadakov a moc se tam koupit neda..

      0 0
    • JirkaD  

      Ahoj, chtěl jsem taky jet s vámi do Brd, ale změna plánu – jedeme do Chrudimi na Manitůa. Přeju hezké poježdění.

      0 0
      • SNAIL  

        To jsi zklamal :-( , čekal jsem že pojedeš

        0 0
        • JirkaD  

          Stydím se. Abych to napravil byl jsem dneska v Brdech tak říkajíc v náhradním temínu :-)

          0 0
          • SNAIL  

            Měl jsi jet raději včera :-) Dali jsme Trans brdy s drobným bonusem a počasí bylo proti předpovědi senzační

            0 0
    • fousac  

      par fotecek je tady..

      http://fousac.wz.cz/…30072005.zip

      0 0
      • SNAIL  

        Na to, že to je focený telefonem, tak jsou ty fotky pěkný, díky

        0 0
      • JirkaD  

        Když těma fotkama listuju dostatečně rychle tak mám skoro pocit špatně natočeného filmu – biker se trhaně přibližuje, mává do kamery a po dalším cuknutí dosahuje vrcholu :-) To je fakt focený telefonem?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.