• SavaH

    Co takle pohodovou vyjížďku na biku v pátek? V 18:00 u fontány na Výstavišti aneb u vlezu do Stromovky? Trasa zatím neznámá do 60 km. Díky S

    0 0
    • Mirek1  

      To ja mam doufam lepsi program, v patek sice budu v aute, odvezu zbytek rodiny na navstevu, ale v sobotu tim padem vyrazim bikovat na Kokorinsko! Uz se mooooc tesim, jeste jsem se tam letos nedostal…

      0 0
    • SavaH  

      tam mělo bejt 29/7 a ne 8… jsem nějaká přepracovaná

      0 0
    • McBlacky  

      no snad to stihnu, kdyžtak vás budu lovit někde na trase :)

      0 0
    • cabbage  

      v patek!? tak to bych presunul misto srazu do fontanky:)
      nikam nejedu, zalezu na chate do sklepa a nevylezu driv nez po pulnoci.

      0 0
    • SavaH  

      Takže kromě Blackyho se nikdo nepřidá?

      0 0
      • Daf  

        Tak ja prijedu. Doufam ze me neuzenete bolej me nohy :)

        0 0
      • McBlacky  

        bacha kvůli mě to nedělejte, já to nestihnu na čas, v 18,00 budu vyjíždět z domova, takže pak zavolám až budu ve Stromovce a někde se přidám

        0 0
        • SavaH  

          Pojedem po cyklo podél vltavy do dolní šárky

          0 0
          • McBlacky  

            a potom z Podbaby? směr Jenerálka (vlevo udolím tiché šárky) nebo do kopce na Horoměřice (vpravo)?

            0 0
      • SNAIL  

        Dorazil jsem z práce včas tak dorazím taky

        0 0
        • McBlacky  

          kdyžtak na mě počkejte v Podbabě u podjezdu tratě. fakt paradox, že makám v Dejvicích a musím domů pro bika na Vinohrady a zpět do Dejvic :/

          0 0
    • JirkaD  

      Přijedu taky, doufám, že ještě máte místo :-)

      0 0
      • McBlacky  

        bohužel už není, ale můžeš příště :)))) teprve ted jdu z háku :/

        0 0
    • SNAIL  

      Tak to bylo moc prima poježdění, tuhle trasu jsem ještě vůbec neznal

      0 0
      • pos3k  

        super pojezdenicko, tempo akorat, defekty zadne :-) super sjezdik, jestli tam strefim sam tak si ho vychutnam znova :-) jinak jsem mel pocit ze jsme jeli furt z kopce

        vyjizdel jsem v pet z chodova, v sest jsem byl u vystaviste, v deset zaptky na koleji, uff, ke konci kdyz jsem jel uz sam, tak jsem docela tepal vysoko a ani jsem se netrapil, tacho ukazal 81 km a to se pocita :-)))

        dik za „vylet“

        zdar bajk

        0 0
        • pos3k  

          safra koukam na tepak a maximalka je tam 227, chyba systemu nekde, obycejne je 192 max 197

          0 0
          • SNAIL  

            Prosím tebe kde si nabral takový tepy?

            0 0
            • pos3k  

              no tech 192 mivam pravidelne, kdyz jezdim v Kunrataku, mam tam jeden vyjezd, kdyz jedu na kolej tak je to muj posledni kopec, tech 227? jsem to docela hnal kolem vltavy do branika, tam jsou ty troleje, vetsinou mi tam misty tepak spadne na nulu, 227..nechapu, chyba, to by mi vyskocilo srdce

              0 0
              • SNAIL  

                Už jsem se lekl žes těch 192 si měl po cestě s námi, protože tam žádnej větší kopec nebyl

                0 0
    • McBlacky  

      fakt pohodička, ikdyž dojezd na poslední chvíli mi dělal trochu potíže. Tepák jsem naštěstí neměl ale avg 40,1 po Praze (Nám Míru – konec Stromovky v Dejvicích) je už docela HC :)

      0 0
      • Rolei  

        avg40? nechápu, tos jel na motorce ne :-o

        0 0
        • blue  

          z míráku je to z kopce a když ti vyjdou semafory… :-)))

          0 0
          • McBlacky  

            ale od Vltavský je to po rovině a přes celou Stromovku taky :)

            0 0
            • blue  

              to uz si ale dostatecne z toho kopce rozjetej a je to kousek :-)))

              0 0
              • Pebe  

                No rozjetej možná, ale od Vltavy ke Stromovce je 5 semaforů, to se můžeš rozjíždět pořád :-)

                0 0
    • Daf  

      Jojo akcicka pohodova nekdy se zas pridam. Akorat docela HC byla zpatecni cesta do Kralup. Hlavne usek po pravem brehu z Reze. Totiz za tmy bez svetla a jeste bez kontaktnich cocek :) Ale vitr foukal do zad…

      0 0
    • JirkaD  

      Díky za vyjížďku, škoda že bylo tak málo času, dalo by se tam jezdit dýl. Pro mě překvapivě příjemný zakončení pracovního týdne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.