• JIRA

    Pokud jo – dejte vědět. Velkoobchodně se dá nakoupit pokud člověk kupuje 2 ks (jakékoliv modely) a proto hledám „druhý kus“.

    0 0
    • lu  

      ahoj,kolko je rozdiel medzi velkobchodom a maloobchodom?mala by som zaujem o POLAR 610

      0 0
      • JIRA  

        Nevím % ale kamarád takhle kupoval 520ku za o „něco víc než 5000“

        0 0
    • yanca  

      To bych možná docela i do toho šel…

      0 0
      • JIRA  

        Rád bych to do stredy uzavrel. Dalsi vec je, ze to asi plati hlavne pro lidi z okoli Prahy. Jinak by to bylo komplikovanejsi.

        0 0
        • JIRA  

          Tedy Prahy a okolí. :)

          0 0
          • yanca  

            To bych byl, případně to mohu vzít na firmu – aby se necukali to prodat osobě. Ale zajímá mě, jak velká je marže. Víš?

            0 0
            • JIRA  

              Zkusim to zjistit. Pokud mas lepsi zdroj, tak napis. Fyzicka osoba podle toho co vim neni problem ale musi to byt dva kusy. Na modelech nezalezi.

              0 0
    • adco  

      Ja planujem kupit S-725, keby si mal zaujem o ten isty model, isiel by som do toho. Cely buduci tyzden budem v Pardubiciach, nebol by problem skocit do Prahy, samozrejme sa mi to musi vyplatit. U nas bezna pultova cena je 14 500 Sk, (t.j. cca. 11 200 Kc).

      0 0
      • JIRA  

        Chci ten samy. Zjistim, napisu…

        0 0
      • zubus  

        A neuvazoval si niekedy nad Suunto T6??? Ze vraj vie vypocitavat EPOC, ci co, a vie vypocitat z nejakych parametrov aj VO2 ( spotrebu kyslika) a kontrolovat pretrenovanie. Videl som ho za 275 EUR.

        0 0
    • yanca  

      A propos: S725 Tour Edition (nevím, v čem se liší oproti normálu), se dá sehnat za 280 eur, tedy cca 8500 Kč. Samozřejmě včetně držáku na řídítka a snímače rychlosti. Myslíš, že ta marže bude taková, aby se censa dostala ještě níž?

      0 0
      • JIRA  

        To pochybuju. Za tu cenu je v Nemecku a tam to mam trochu z ruky. :)

        Podle mne je rozdil v designu pouzdra.

        0 0
        • yanca  

          Za tuhle cenu se vyplatí si to koupit i v tom Německu. Přece jen tady se to prodává za 10 500, takže dva litry rozdíl je docela dost. Navíc se to dá poslat. A když se jich pošle víc, tak se poštovné 30 euro už celkem i dá.

          0 0
          • JIRA  

            Cena bude doufám stejná plusminus malo , zaruka 100% a postovne O,– :)

            0 0
            • adco  

              Chcem sa spytat, ci bude z tej akcie nieco. Hovoril si, ze do stredy to chces uzavriet, ja som v Cechach do piatku, do Prahy by som mohol prist v stredu alebo stvrtok.

              0 0
              • JIRA  

                Zítra napísu – dnes jsem se tam nedovolal.

                0 0
                • adco  

                  OK

                  0 0
                • Dopitak  

                  zítra asi tak kolem 11 budu v Praze a jdu do Bikstore kupovat Polar, takže bych do toho snad šel, když mě to vyjde levnějc než sleva co mám slíbenou pokud chce někdo kupovat a hledá druhého „majitele“, tak si mě tam odchy?e, poznáte mě snadno, budu tam v cyklistickém

                  0 0
          • JIRA  

            Cenu a termín jsem Ti poslal na mail. Tour edition je prý loňský a tady se ani neprodával.

            0 0
    •  

      nemá někdo ozkoušenej novej Polar A 360 s měřením tepu na zápěstí ?

      https://www.alza.cz/…d3810370.htm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.