• emarco

    Premyslim nad koupi jednoho z jmenovanch polaru. Mate s nemi nejake zkusenosti? cennovy rozdil je asi 700, vyplati si priplatit? Pokud vim, tak S410 ma narozdil od S210 zaznamovy interval TF 120 automaticky a taky propojeni do kompu pres SonicLink… Je mezi nimi jeste jinej rozdil?! Dekuji za kazdou reakci, ktera bude k tematu…

    0 0
    • emarco  

      Zapomnel jsem napsat, k cemu bych ho vlastne vyuzival… Hlavne behani – rocne okolo 2000 km, castecne bych ho vyuzil i na bike – cca 4000 km/rok

      0 0
    • jecnak  

      Pripojeni ke kompu je velmi prijemna vec. Zvlast pro liny lidi jako jsem ja. Navic to mas rovnou jako takovy denicek kam si muzes k jednotlivym zaznamum psat jak se ti jelo, kde jsi byl, s kym, kde mas z toho fotky atd.

      0 0
    • MARIN  

      Vzal bych tu 410 kvuli propojeni s PC i kdyz tady bude vlastne jen TF a cas ale i tak.

      0 0
    • pavelsacha  

      Modely S210 a S410 jsou svými funkcemi stejné. Nabízí tedy stejně pestré nastavení v oblasti vedení tréninků. S410 má navíc v balení SW a poslední trénink lze tedy přtáhnout do PC. Pamě? S410 je jen na jeden, poslední trénink. Záznamový interval je 120 „položek“ jak uvádíš. Čím kratší je trénink, tím podrobnější je graf tepu závislý na čase. Při dlouhých trénincích je graf trošku zkreslený, právě díky počtu zaznamenaných údajů 120. Oba přístroje však umožňují měření jak bez TF limitů (např. pro případ závodu), tak pak naprogramování 5-ti různých tréninků – v katalogu je to tuším uvedeno jako 5 profilů zatížení. Prakticky to znamená možnost nastavení nějakého tréninku např. pro pondělí, středu, pátek, sobotu a neděli. Před tréninky pak není nutné nastavovat pokaždé znova a jinak TF limity, stačí jen vybrat příslušný profil respektive den. Využití až 3 TF limitů a navíc možnost sestavení intervalového tréninku složeného z fází zahřátí, intervalů a zklidnění umožňuje plné nastavení doporučeného plánu získaného třeba z laboratoře zátěžových testů. polarshop Pavel Šácha.

      0 0
    • pavelsacha  

      ..a ještě…pokud tě nezájímají grafy, je zbytečná S410. Pokud tě grafy zajímají a vedeš si tréninkový kalendář, pak je vhodnější S410, neb základ SW je právě tréninkový kaledář, který obsahuje veškerá data – ty se pak dají dál analyzovat.

      0 0
      • emarco  

        Diky za vycepravajici odpoved:-)

        0 0
      • kankrlicek  

        Můžu se taky zeptat? Chci si koupit nový Polar, ale nikde jsem nenarazil na info, kolik se do něj vejde hodin záznamu. Při 5vteřinovým intervalu jsem hodnotu našel, ale ne při 15 a 60. Díky. mk

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.