Polar RS 200 - máte osobní zkušenost?

9 nepřečtených
  • jaradal

    Poté co mi po letech chcípla SIGMA PC14 se chystám ke koupi nového pulsmetru. Měl jsem možnost vyzkoušet Polar F4, který jsem pořídil manželce k vánocům a byl jsem celkem mile překvapen. Proto jsem se rozhodl jít do Polaru. Z jejich nabídky se mi zdá být nejlepší v poměru Cena/výkon právě RS 200. Máte někdo osobní zkušenost s tímto modelem.

    Díky. J.

    0 0
    • jaradal  

      Vážně tu nikdo nemá RS200-ku?

      0 0
      • Hombre  

        Premyslim o koupi pulsmetru a chci jit do Polaru. RS200 je pro me celkem draha, na to ze neni kodovana, a ma plno zbytecnych funkci, kdyz nechci behat. Nechapu, proc RS100 kodovana je a je cca o tisic levnejsi. Ta by se mi i libila (RS100), ale opet bych nevyuzil vsechny funkce. Pulsmetr chci hlavne na spinning a vzal bych ho i na vyjizdku, ale jelikoz nejezdim nijak zavodne, tak spis jen pro orientaci, jak na tom jsem. Proto se spis koukam po levnejsich modelech a celkem me zaujal Polar F5, nebo kodovany F6, mezi temito dvema se rozmyslim. Laka me mit vic nabuseny pulsmetr, ale k cemu to, kdyz plno funkci nevyuziju? Kdyby mel nekdo F5ku nebo F6ku, uvitam nejake poznatky, diky.

        0 0
        • jaradal  

          Jo, máš pravdu RS 200 má některý fce, které asi nakonec nikdy nevyužiju (rozhodně nehodlám kupovat krokoměr!), ale RS100 zase neumí jiný věci. Osobně bych šel do Polar S120, ale nemá podsvětlený displej a taky vodotěsnost a funkce hodinek stojí za bačkoru. Rád bych ten pulsmetr nosil i místo digitálek…

          Zkoušel jsem manželčinu F4. Myslím, že to v podstatě bude hodně podobné (stejná série). CO bys chtěl vědět? J.

          0 0
          • Hombre  

            Ja jsem to vsechno jeste zvazoval, zkoumal funkce a premyslel. Nakonec je vsechno jinak a zrejme budu brat tu RS100. Nejenom ze je kodovana, ale i vzhledem se mi vic libi nez ty fitnes modely. Nejaka ta funkce navic nevadi. Takze asi tak:-)

            0 0
            • jaradal  

              Kde to budeš kupovat?

              0 0
              • Hombre  

                Bud si to necham dovezt od Polarshopu, po Praze maji rozvoz zdarma, nebo zajdu do kamenne prodejny a vyberu ho tam, jeste nevim. www.polarshop.cz www.allsystem.cz

                0 0
                • pavelsacha  

                  RS200 a RS100 jsou oba kódované. U RS200 je navíc využití 3TF limitů, tzv. sportovní zóny a možnost nastavení TF limitů pro různé dny nebo různé aktivity. Polar S120 je něco mezi RS100 a RS200 – má 3TF limity, nemá však podsvětlený displej a nemá kódovaný signál. Dále u RS200 je použit jiný typ hrudního pásu, WearLink, kde elektrody jsou tvořeny síťovinou všitou do elastického popruhu

                  0 0
                  • jaradal  

                    Právě ten pás mi připadá jako potenciální zdroj problémů. Nevíš, jestli by se dal vyměnit v rámci koupě za ten klasický plastový? J.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.