• Mám problém, XT Véčka mě roztahovaly zadní stavbu, dal jsem podkovu a nový trojbarevný špalky BBB a při brzdění je páka hodně houbovitá.Lanko mám obyč nerez.Co s tím?Dík.Ahoj.

    0 0
    • lubos  

      Podkova tomu zas tak moc nepomuze. A otazka je jestli se neroztahuje i ta podkova. A co bowdeny ?

      0 0
    • jiříček  

      Jo tak to mě taky štve. Bowden ( jagwrie ) jsem natáhl v jednom kuse, aby se neprohýbal chytil jsem ho na několika místech páskou a zkrátil na minimálně nezbytnou délku. Vzadu je nasazena podkova a stejně to je jako houba. Možná to je ještě pákama – deore – ty hodlám co nejdříve vyhodit. Ale při jízdě se to až tolik nepozná, spíš by mi to vadilo u předku.( rám Modus, brzdy LX ´02 )

      0 0
      • McBlacky  

        jo deore páky mi to taky dělaly, předek Ok (avid), zadek houba (deore) A nemůže to být moc dlouhým bovdenem u zadní brzdy – že se prohýbá do S?

        0 0
      • jihra  

        Natahovat bovden v jednom kuse je blbost. Cim delsi bovden, tim vic pruzi. Doporucuji pro vedeni lanka pouzit normalne navarky na ramu a bovden samozrejme co nejkratsi. Problem muze byt i v materialu V-braku – koukni se, zda se pri brzdeni prohybaji ramenka vecek, nebo jen ram a podkova. Co se hybe vice, to vymenit. Brzdove paky na riditkach by mely byt v pohode. Kdyz jsou celokovove, tak se nehnou.

        0 0
        • McBlacky  

          boden k zadní v jednom kuse :-) to tak leda sdelano v CCCP!

          0 0
          • TinkTink  

            Taky pekna blbost – poradny bahnity zavod, ti udela s delenym bovdenem psi kusy…je to nejlepsi moznost jak se vyvarovat zaneseni bovdenu. – na zimu vozim celej bovden i k prehazce i k presmyku…na druhym bajku mam bovden k prehazce nedelenej celej rok a vubec se o tu prehazku nestaram a radi to :) (sram 5.0…)

            0 0
            • McBlacky  

              tak tohle je pro mě novinka, ale nikdy není pozdě se něco přiučit :-) na těch fullech bych to ještě pochopil ale na HT.

              0 0
          • Gatier  

            A este na Scottoch fulloch. Moze to zapricinovat aj zle odcvaknuty bowden al. zle nastavene brzdove gumicky.

            0 0
            • Gatier  

              Mal som na mysli na Scottoch sa to robi v jednom kuse a Nokon al. Gore su tiez bez prerusenia…

              0 0
          • lubos  

            Ja takovy mam a nestezuji si. Spis naopak. Ale nejvic problemu zpusobuje sajrajt uvnitr vodici trubicky uz u brzdy v tom kolene.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.