• jakub

    normálne sem dneska koukal, jak se mi pri zadnim brzdenim jako svina roztahuje zadni vidlice, mam RB CRX, vecka XT, uplne sem fakt cumel…ale jako fakt hodne az jsem se lekl ze mam neco kruplyho…

    0 0
    • Pekáček  

      To je v pohodě, dělá to i nezeslabovanej Duratec Vagrant, taky jsem na to čučel. Starej ocelovej Anlen (Tange DB) na to tak citlivej nebyl. Při síle stisku páky aby se to roztahovalo stejně smykuješ i na betonu.

      0 0
      • jakub  

        jojo to mas pravdu, jenom jsem si toho asi nigdy nevsiml, tak jsem na to cumel jak puk

        0 0
        • Bleda tvar  

          si tam dej podkovu nebo kotouc

          0 0
          • hydrant  

            jo, kotouč ti roztáhne akorát peněženku, vidle se ani nehne

            0 0
          • jakub  

            podkovu tam praveze mam ale jenom takovou – spis na okrasu karbonovou bych rekl…, jako bz¨rzdi to normalne, jen jsem se s Vami chtel podelit o zjisteni…

            0 0
            • vlk  

              koukám, není to ta acor podkova?Ta se dala ještě napružit těmi červíky po stranách-tu sem používal na tom Klein HT.

              0 0
              • jakub  

                jojo je to ona, vcara jsem ji pritahnul, je to lepsi, ale porad se to roztahuje…(((-:

                0 0
    • vlk  

      no mě se to na RM ani nehne.Ale na starém Klein to bylo pozorovatelné a zdálo se mi, že se to časem zhoršuje-tak jsem tam tenkrát dal podkovu a vpohodě.Bych řek, že to bude více patrné na starších rámech.Ale u CRX ,to se divím, od toho bych to nečekal.

      0 0
      •  

        Tenhle problém jsem taky řešil na svým fullu RAVO XC Marathon, kde mi „V“ XT roztahovaly zadní stavbu a vyřešil jsem to kompozitovou podkovou ACOR, no sice se to o dost zlepšilo, ale stejně se to trošku hejbe. Ničemu to zatím nevadí, brzdí to taky dobře, tak dál nic neřeším. Ahoj

        0 0
    • náčelník  

      To se ti neroztahuje „zadní vidlice“, ale „vzpěry zadní vidlice.“ Formuluj přesně :)

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.