• Daf

    Tak co jedete nekdo? Nic moc o tom zavode nevim jen ze je to nejspis bude pekna rovina a ze tam bude snad celej Bike Ranch :)

    0 0
    • jecnak  

      Jestli se mi neozve nekdo z poradatelu te 24, taky na ni pecu a pojedu tu Houstku. Mam to kousek, tak prijedu po svych.

      Jet 24 kdyz organizator neni schopen komunikovat se zavodniky pred zavodem povazuju celkem za hazard, protoze jaka je pak zaruka, ze to stejne nebude i behem zavodu.

      0 0
      • Daf  

        Mohl bys udelat s Lemplem a Jencou tym…

        0 0
        • jecnak  

          Lemp ma 24 uz zaplacenou, ja cekam az se mi ozve poradatel. Pokud to neudela, jeho smula.

          Ale team bysme udelat mohli.

          0 0
    • Mirek1  

      Tu trasu, kde se to jede, jezdim snad kazdej druhej vikend, sem otamtud, tak si to bez vycitek necham ujit, jedu do hor, to bude lepsi :-) Trasa je to lehce zvlnena, kopecky jsou kratky, trasa hodne rychla, v podstate bez technickejch pasazi.

      0 0
      • Daf  

        Ja to dam jako trenink. S Buldou a brachou mame tym. Hlavne at neprsi a je teplo. Nerad bych aby se to nejak moc podobalo Hradci :)

        0 0
    • Beeda  

      Ja ne, jedu na casovku a pak se mrknu na 24hr s fotakem, ale Pete tam bude.. prijede taky po ose. B

      0 0
      • Daf  

        Jsem zvedavej na Lempla a 24h a hlavne jak se mu pak pojede v Upici pristi tyden :)

        0 0
    • pavlicek  

      Jak se vam jelo?

      0 0
      • czertd  

        Super orien?ák s průměrnou rychlostí nad 30km/h.

        0 0
      • Daf  

        Docela to slo. Jel jsem to spis jako trenink, takze jsem tam dojel z Kralup na kole. Trasa sice nic moc, ale precijen zabavnejsi nez v Hradci. Startoval jsem pomerne zepredu, takze jsem si vyzkousel jake to je jet na spici. Kazdou chvili nekdo nastupoval aby se to trochu roztrhalo. Kopcu tam mnoho nebylo a tech par co tam bylo mi daly docela zabrat. Nastesti jsem na vrcholku vzdy stacil skupinku dojet. Asi v polovine zavodu se nam utrh Milan Spolc jeste s pozdejsim vitezem, ale nepamatuji si jeho jmeno. Pokracoval jsem ve skupince s Matejem Prokopem ktery nam asi 10km pred cilem poodjel a skupinka co jsem tahnul zrovna moc dobre nespolupracovala. Matej jel dobre a tak jsem ho nesnazil dojet. Spurt mi tradicne nevysel bylo z toho 6. místo, 4. v kategorii. Navic mam pocit ze me prespurtoval nekdo kdo na trati zabloudil, zkratil si ji a pripojil se k nasi skupince :( Zabloudila pomerne dost velka slopinka. Jeli jsme za motorkama a najednou v protismeru asi 20 lidi. Domu jsem to pak mel 37km proti vetru :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.