• riku

    V kolika letech jste jeli svůj první maratón?

    0 0
    • Vojtíšek  

      23 let – Manitou Železné Hory 98

      nebyl jsem měkkej a z voleje jsem dal hned 115 km :-)) ale cestou jsem byl pak taky pěkně tvrdej :-)

      Pořád to je ale můj nejlepší výsledek na maratonu vůbec.

      0 0
      • McBlacky  

        tam jsem se letos taky pěkně dojebal, nakonec 83. ale druhá půlka závodu po přepálených prvních dvou hodinách jen o silné vůli…

        0 0
        • Vojtíšek  

          1991–1994 jsem měl ještě éru XC, na který bych se dneska mohl jít tak možná dívat. No ani tenkrát to nebyla žádná sláva :-)

          0 0
    • biker007  

      17 let – kratkej bajkovej Kral. boze to uz sem tak starej?:)) asi jo.. pripada me to jako vcera..

      0 0
      • pitelboy  

        V 13 letech Krkonošák 40km, Simplon tour – 70km

        0 0
        • pitelboy  

          Kecam Krkonošák sem jel až ve 14 r. Ale ve 13 sem jel ten SIMPLON TOUR 70km

          0 0
    • quassar  

      v 18 silnicni kral sumavy 96… a jel jsem dlouhou (245 km)

      0 0
    • manzesman  

      24 let, karpatsky bikemaraton. Koukam, ze jsem zacinal pekne pozde oproti ostatnim.

      0 0
      • fousek  

        Ja jeste ani nezacal

        0 0
        • Brzdič  

          Taky zatím váhám. Až mi bude 60 tak začnu :-) Mám pocit, že nejsem dostatečně připravenej, pořád se najdou šílenci co najedou víc kilometrů a rychlejc, dojedou dál, a ke všemu jim to na stupních vítězů sluší. Doufám, že moje chvíle teprve příjde! Když ne teď, tak v nějakým příštím životě :-))

          0 0
    • gargamel  

      Myslim, že ve 25-ti maraton Českým středohořím.

      0 0
      • P.B.  

        Ja taky ale bylo mi o rok vic. Tvrdak hned na dlouhou a v roce 2000 bylo brutalni vedro. Do cile jsem se nejak dostal, ale zkratil jsem si to o posledni smycku do kopce asi o 8 km, takze jsem cilem ani neprojel, jen jsem rekl poradateli, ze jsem v pohode, at me nehledaj Potrati, ale oni stejne nikoho nehledali. Na pevnym biku s pevnou vidli.

        0 0
    • riku  

      Takže samí mlaďoši… Já jen, že bych to taky zkusil, ale už mi táhne na 29…

      0 0
      • dave lister  

        já jel taky první ve 30, loni krátkýho krále. a od tý doby už asi deset dalších;-)

        0 0
    • Meesha  

      16 – Tri vrchy vysociny

      Den predtim sem nic poradnyho nejed, aby mi pak nebylo spatne a ten den sem nejed vubec nic… Pak sem taky vyrazil na 55km s pullitrovou flastickou. Hladak jako svine + zizen. V cili sem malem umrel…

      0 0
    • MirkoCarver  

      V 41 letech, Krkonošský maraton 40km. Koukám, že jsem začínal jako nejstarší.

      0 0
      • adco  

        Prvý maratón rok 2001 v 43-rokoch (Banská Štiavnica, posledný vo svojej kategórii, neskúsený som prepálil prvé kolo, ešte k tomu defekt, ale vzda? som to nechcel), v tom roku ešte Dubničák, v roku 2002 6 maratónov, v 2003 9 maratónov (na jednom 2. vo svojej kategórii), tento rok zatiaľ len jeden, ale na jar som mal zdravotné problémy, snáď do konca sezóny ešte stihnem zo tri. Ináč bike som kúpil v roku 2000 a bez neho si už život neviem predstavi?. Takže zača? nikdy nie je neskoro…

        0 0
      • pedrod  

        Ve 42 letech Krale Sumavy MTB – kratky – tenkrat se jiny nejezdil. Po dojeti (cely v mokru a bahne) jsem si rikal, ze nikdy vice…Ted jezdim rocne tak 6 maratonu, prevazne stovky.

        0 0
    • Darkson  

      v jednadvaceti, to jest před 3 roky, krátkého krále šumavy

      0 0
      • Vrci  

        ve dvaceti třech letech, tzn. v roce 2001 krátkýho krále šumavy na silnici.

        0 0
    • Daf  

      Muj prvni zavod byl Kral Sumavy v roce 1998. Bylo mi 21 let a dojel jsem 185. Mel jsem kolo s pevnou vidlici a jel jsem to prakticky bez flasek, ponevadz jsem je vyklepal hned v prvnim sjezdu :)

      0 0
      • quassar  

        Kdyztak mluvite o krali sumavy, nevite nahodou kde se daj najit vysledky starsich rocniku? ty co nejsou na oficialnim webu?

        0 0
        • Wiktor  

          Tak to bych taky rad vedel! Posilal jsem mail na TTK Klatovy a psal to tusim i do diskuze na jejich webu, ale reakce zadna… Zajimal by mne hlavne ten prvni rocnik, tusim 1994, objel jsem ho jako svuj prvni silnicni zavod… Moc si toho z nej ale nepamatuju… :-(

          0 0
    • Wiktor  

      Prvni silnicni maraton v 18ti v roce 94 Krale Sumavy, stredni trat, dle tistenych propozic tusim 170km, dle informaci u prezentace spis 180km a v cili comp ukazal neco lehce ke 190km… Dokonalej zazitek, lehce prselo a foukalo… Prvni bikovej maraton byl Zadov v roce 2000, pred tim jen nejaky XC. No a prvni pravej bikovej maraton byl Kral Sumavy 2001, tehdy jeste kratka, ale od roku 2002 uz jen dlouha…

      0 0
    • Martin  

      31 a nic:-) Ale něco určitě pojedu!!!

      0 0
    • Smazaný účet  

      dybych něměl to triko tak ani nevim… ale bylo to (myslim) 99, první ročník středohořím. to jest před pěti lety, takže 20.

      0 0
    • kankrlicek  

      Mám dojem, že v to bylo v r. 97, to mě bylo 43. Koupil jsem si horáka a po 3 měsících ,,tréninku" jsem se vydal na dlouhé Sudety. Pršet naštěstí začlo až ke konci. První, co jsem kupoval, byly nové gumy. Objel jsem to za 8:30h (asi)

      0 0
    • cholis  

      V 18 letech Selu, pekne hnusny vedro, bez naslapu. O rok pozdeji zase poradnej lijak a bahno, se znalosti trate to bylo o dost lepsi. A od te doby mam v oblibe dest a bahynko:)

      0 0
      • enjoy  

        tak to si trochu uchylacek:-)

        0 0
        • fousac  

          uchylacka kdyz uz.. ;)

          0 0
          • cholis  

            Uchylacka?:) Neee, jenom me kolo strasne bavi (vykonnost nic moc, ale pracuju na tom), na pocasi uz pak tolik nehledim:) Fousaci, jaks poznal, ze jsem holka?:) Podle bahynka?

            0 0
            • MartinXC  

              No a jsi z Brna, né ? :-)

              0 0
              • cholis  

                V Brne jenom studuju (ted na rok ne, jsem v zahranici), jinak jsem ze severni Moravy. Ale rada bych v Brne nebo okoli zacala trenovat a objizdet nejaky zavody. Kolo doma a uceni v Brne = neprizniva konstelace pro mou psychiku:)

                0 0
                • MartinXC  

                  Tak to se moc kolem Brna nepotkáme – já bláto docela nerad. Jednak přidává na váze kola :-), jednak kolem Brna je spousta hliněných cest vylepšených pískem, takže bláto je vlastně kvalitní brusná pasta. A to je mi i zimáka líto.

                  0 0
            • fousac  

              podle bahynka ne.. proste „po cuchu“… :)

              0 0
      • foxhound  

        Ja to same ale uz ve 14.Ale to bahynko bylo fakt lepsi :)

        0 0
    • Otto  

      29 let – Drásal 2002

      0 0
    • Rychlej turista  

      Ve 33 letech, byl to 250 km Beskyd Tour 96 a dojel jsem 27 celkově. Zhruba na 60. km, ještě před Všeminou, jsem měl defekt a tak mi čelo odjelo a po rozdělení tratí jsem posledních skoro 100 km jel úplně sám, jen jsem míjel spousty prošitých cyklistů. To bylo jako živá voda, když člověk viděl, že ani nejsou schopni se zahákovat. Z toho výsledku jsem byl tehdy dost na větvi a i když je to už 11 let, tak na ten závod vzpomínám rád. Určitě mě do budoucna hodně ovlivnil:-)

      0 0
    • miki  

      Ve 41 letech AM bike,jezdím tak 3–5 maratonů ročně.

      0 0
    • cabbage  

      v 16 r.2002 bike-adventure na Plzeňsku – 92km + 68km do tý doby sem netušil, že se dá tolik ujet:-)

      0 0
    • Orbis  

      16 let Jistebnice:-)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Ve 14, Silesia Bike Marathon

      0 0
    • Kaufi  

      První maraton dlouhý sudety v 22 letech.To se ještě jelo 115 km,rok 1998.Dojel sem úplně poslední,za mnou už jen motorka.

      0 0
    • Ice-goofy  

      Berounsky marathon a vzapeti pak Jestrebky a poprve jsem to jel loni, kdy me tahlo na 30 let

      0 0
      • šlapatko  

        Poprvé minulý rok MTB Beskyd Tour 90km.Strašné trápení,tři defekty,třetí od konce ale spokojený že jsem nevzdal.Letos je co zlepšovat

        0 0
    • Corbett  

      33 – Drásal

      0 0
    • JancA  

      prvni zavod polovicni trat Skodabike maratonu (30km) v kvetnu 2005, prvni maraton Apache Jestrebi hory loni.Letos to bude asi peknej propadak,vubec neni cas jezdit,ale jeste sezonu zkusim.Pokud to nepojede,radsi se budu jen projizdet, delat neco na pul nesnasim:(

      0 0
    • Meesha  

      v 16ti – Tři vrchy Vysočiny… peklo :-)

      0 0
    • Andrea  

      Loni, v 28 letech, TransBrdy a o tyden pozdeji Krale Sumavy.

      0 0
    • býker62  

      Po plastice křížových vazů v rámci rehabilitace ve 43 letech Rusavskou 50ku

      0 0
    • Stancek  

      Vloni, 31 let chribska 50ka

      0 0
    • TOMMI  

      Loni posazavskou 50ku.Chtěl jsem zavodit.Vražda.

      0 0
    • Mažar  

      Začas sem meridou v 16 letech a jak koukám, výkon tak nějak nastejno, ale ty cíloví pozice horší a horší :-(

      0 0
    • lizar  

      Ve 20 letech Rampušáka – 30 km na zahřátí. Rád du do něčeho na co se cítím abych si to užil a netýral se zbytečně moc. Od té doby pomalu přidávám a letos bych měl jet tu 90 km ale nevím nevím i když sníh tady ve Štítech pomali mizí tak možná bude na čem trénovat. Jinak když jedu nový MTB marathon tak začínám od dětských tras a ani se za to nestidím, rád poznávám nové trasy a nové bikery a bikerky. Čao bikeři a kolu zdar:)

      0 0
    • Marry  

      tusim ze mi bylo 15 – krusnohorky maraton – 40 km … dojel jsem druhej v juniorech…od ty doby sem tam neco…ale poradne az od 17-ti ( nechteli me poustet na start )

      0 0
    • rock  

      Ve 30 letech 54km Merida Bike Tour v Jedovnicích …

      0 0
    • karliner  

      v 37 – Malevil

      0 0
    • fil  

      to ze jsou maratony i pro amatery a rekreacni jezdce jsem zjistil hodne pozde a prvni kratkej jsem dal po dloooouhem rozhodovani az v 8a20ti.

      0 0
    • littlebiker  

      v 10 letech Moravsky bikemaraton 30km,cas 3 hodiny:)to dojizdeli prvni 80tkari:Dmam tusim este kazetu jak sem dojel,lehl na travu a brecel

      0 0
    • Lucke  

      15 let..a KArpatský Bike Maraton..bohu­žel..letos se ten maraton nepojede..fnuk­..zrusili jej…

      0 0
    • yoggi  

      minuly rok dubnicky maraton

      0 0
    • Werwolf  

      Před dvěma lety Rampušáka 60. Asi 1,5 roku po tom co jsem nechal BIATLONU.

      Trénink 2 krát, 3 krát do týdne, v cíli prošitej na kost, ale s časem 3.27.40 a 64 místo. Tak spokojenost

      V loni v Jeseníkách na šedesátce čas 3.06.20.

      Jsem zvědav na letošní sezónu.

      0 0
    • mn  

      ve 38 dlouhej KŠ. celkově 211 místo-spokojennost. pro letošek už jsem si vyjel místo v první vlně.

      0 0
    • maarty  

      Ve 40 KPŽ Orlík 2007,najeto předtím letos 250km,loni 1000km, předloni a předtím skoro nic :-). stoup jsem si na startu skromně až dozadu (800 lidí), všichni se tam ploužili, tak jsem za to vzal a jel! Jenže mi vypověděl službu tacho a cíl jsem čekal o 20km dřív :-),navíc celej závod s jednou 0,5l flaškou,posledních 10km totálně vyšitej,hlaďák,ží­zeň,mdloby, strašnější vyčerpání jsem v životě nezažil, ale předjel jsem skoro 400lidí(416.plac)! A od tý doby jsem tomu propad,jezdim každej víkend – Plzeň-údolím Berounky,Male­vil,Brno-Černá Hora,Extrém Most(fakt EXTRÉM!),Mašta­le,Beroun,Sázav­ský Blizák. Pokaždý si v prvním krpálu říkám, proč se na to nevy…,ale pak už to jede.Už se i vylepšuju a dojíždim v 1.čtvrtině – na Blizáku 42.celkově a 4.z 50 mezi dědkama,3 min.od bedny,to jsem ani nečekal.

      0 0
      • cubas  

        Že seš to ty, co mě sundal v sobotu v tom sjezdu na blizaku?

        0 0
        • maarty  

          Nee, to jsem nebyl já, já rozhodně nikoho nesundal :-)

          0 0
    • Zlobitko  

      Mala som sladkých 16, Fatransko-strážovský cca 104 km. Nuž, bolo to dávno :)

      0 0
    • foxhound  

      ve 14, dlouhou šelu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.