• Treker

    Ahoj všichni, nevíte jestli je už trať značená a nepojede si to někdo o víkendu (asi sobotu dopoledne) projet?

    0 0
    • JancA  

      to si ani nemusis projiydet, furt po rovine a sirokejch cestach,takze nic zaludnyho Te neceka.Ten zavod asi taky pojedu,mam to par km od baraku…

      0 0
      • Treker  

        Díky, tak jezdím kolem často autem a ani jsem nějaký stoupák nečekal :-) Ale koukám že bude velice příjemná účast…snad mi nenaloží ženská :-( Ale jinak díky. Spíš mám v sobotu volno, tak než jet po 150. po hřebenech Brd, tak jsem myslel pohodovu změnu v pro mě neznámém bike-prostředí…

        0 0
        • JancA  

          tak se tam uvidime, jedu dlouhou:)

          0 0
          • Treker  

            Hmm, musim jet jen krátkou, protože na dlouhou nani čas :-( Pokračuju dál s kolama do krkonoš na dovolenou a tak dlouho by na mě nikdo nečekal … Akorát mám obavy že ta 50 ka bude strašný maso protože se to nikde neroztrhá, lépe kdyby se začalo pořádným výjezdem, kde se oddělí zrno od plev … já zas musím kvůli sponzorovi (slíbil jsem u pivka), jinak bych asi tu placku vynechal.

            0 0
          • Milenius  

            Taky jedu dlouhou, zatim jsem napocital na dlouhou asi 150 lidi, tak to nebude snad tak strasny :)

            0 0
          • Treker  

            Tak zpátky po dovolené. Jak jste všichni kdo odsud jel dlouhou dopadli ??? Já podle času cca na 70 místě, ale čip nějak nefungoval :-) Byl to teda fofr, ani jsem nečekal že to může být na MTB v terénu až takovýhle mazec......možná by si zasloužil doplnit název o nejrychlejsí MTB maraton u nás..:-))

            0 0
    • Mike TB  

      Jedu taky dlouhou. Snad nebude velké horko.

      0 0
    • Bonebiker1  

      Je to kompletně přehledně značený, jel jsem to v roce 2005, loni a letos jsem v tomto termínu tradičně na dovolené, takže bohužel. Jinak je to příjemné poježdění…

      0 0
    • karliner  

      Jedu dlouhou.

      0 0
    • prvniodkonce  

      Jedu krátkou a taky se obávám velkýho masa :-(

      0 0
      • kenapets  

        ja se zase obávám tebe…v berouně si mě dal o 7sekund

        0 0
        • prvniodkonce  

          Tak zejtra se bát fakt nemusíš :-). Nejsem vůbec ale vůbec ve formě :-)

          0 0
          • kenapets  

            ne? ale tak narozdíl ode mě máš tu formu aspoň někdy:-) já se zase bojim, že to přepálim, pač je to teprv muj třetí závod a moc ještě nedokážu odhadnout, jak si můžu dovolit jet.

            0 0
            • prvniodkonce  

              50 km se přece nedá přepálit. Stačí si trochu věřit – a to chybí mě, nikdy nevěřim že to dám.

              0 0
            • Macek  

              pal to od zacatku skoro naplno, jinak tady neuspejes :-)

              0 0
    • -Alan-  

      Krátkou, gumy už zvoní. Snad se nestihnu přemotivovat. Čekám pěknou časovku a snad vyjde počasí.

      0 0
    • prvniodkonce  

      Tak nakonec celkem pěkná akce. Až na to, že jsem startoval z druhý vlny a předjet to všechno… :-(

      0 0
    • Mike TB  

      Dnes jsem si vybral smulu. Na 6km defekt jeste ve meste, nova duse do bezdusoveho plaste, cele pole v cudu. Jelo se strasne rychle a posledniho jsem dojel az nekde na 12km. Jinak se jelo dobre a o to vic me to mrzi. Cas na dlouhe nekde kolem 3 hodin cisteho casu. Zase ale trochu jiny zazitek a solo zavod.

      0 0
    • hodny soused  

      Uff po nemoci na mě tohle tempo bylo šílený Dlouho sem nesnědl tolik prachu,asi to chce jezdit první:-)) Jinak fajn,počasí,po­řadatelé na trati.Trocha mrzí ta dlooouuuhá fronta na guláš. Taky zvláštní,že někdo měl čip a někdo ne

      0 0
      • ptak1000  

        Čip dávali jen předem registrovaným. Taky jsem ho neměl, ale čas je započítanej.

        0 0
    • rasto  

      chrťárna šílená :-) ale dobrý, spokojenost se zabezpečením i značením.

      0 0
    • bastr  

      Jel jsem dlouhou a na fóru pořadatele jsem si postěžoval na dvě věci. Bohužel jsem se strefil i do batůžkářů a ti mě tam ukamenovali. Nicméně ani zde si to neodpustím. Jinak hezký závod měl dvě mouchy, které mě němile překvapily: 1/ V propozicích nebylo ani slovo o startu ze dvou vln natož nějaká pravidla pro jejich utvoření 2/ Spojení posledních ca 20km s kratší tratí kdy se potkali různé výkonosti.

      0 0
      • prvniodkonce  

        1/ O tom, že to bude ze 2 vln jsem se dočetl až ve fóru den předem (jen tak mimochodem nevím, kde byla lajna pro rozdělení 1. a 2. vlny). Do první vlny se dalo dostat doložením výkonnosti z jiných závodů (taky jsem se dočetl ve fóru a už bylo pozdě). Byla to chyba 2/ Jel jsem krátkou (jsem turista, ale bez baťůžku) a z dlouhý mě předjel před cílem jenom Ježek a nijak jsem mu snad nepřekážel :-)

        0 0
        • Pedro RB  

          Lajna pro rozdělení byla jen pomyslná. A to kolmice od bodu na plotě mezi cedulkami 1.VLNA 2. VLNA Tyto cedulky byly asi 20 metrů za tím počátečním sešikmením plotu. Nejdřív jsem si stoupl poctivě za tuhle lajnu, ale pak (cca 10 minut před startem) se to slilo a pak ještě jednou zmáčklo..

          0 0
      • Rolei  

        O první vlně jsem věděl z diskuze na jejich stránkách, mělo to být v propozicích to je jasné, ale kdo se zajímal tak věděl…snad. Podle tvého času si dojížděl lidi co jeli krátkou průměrnou něco kolem 24 km/h takže to zas tak strašní baťůžkáři nebyli…baťůžkáře, ale z dlouhé, dojelo čelo krátké to bylo myslím „zajímavější“

        0 0
      • Mike TB  

        Nejsi to ty, kdo hned po startu rval na cely peloton leva ???? V prvnim bode s tebou souhlasim a myslim, ze se z toho kluci z Celakovic pouci. V tom druhem pripade s tebou ale nesouhlasim. Mel jsem smulu a defekt hned na 5km, tzn. predjizdel jsem na dlouhe cca 130 lidi a po spojeni trati jeste vice. Trasa vedla v 95% po sirokych cestach i po spojeni obou trati. Mohl jsi tedy bez problemu predjizdet. Myslis, ze jsi prisel o bednu? Potreboval jsi si vybit vztek?

        0 0
        • bastr  

          Na bednu jsem nemyslel ani omylem. Ale vztek přiznávám. Člověk si na závod připravuje každou prkotinu už několik dní předem. A nakonec přijdou takovýhle překvapení, které to šmahem změní.

          0 0
    • Frost  

      Tuhle akci jsem jel podruhé a oproti roku 2006 se účast zvedla snad dvojnásobně a úroveň jezdců ještě víc. Lidi trenujou jak blázni a rychlost tohohle závodu je neskutečná…prvních 10km byli všichni k nezastavení, ale pak bylo vidno polevování až se to dostalo do běžného tempa. Organizace super (díky loňskému umístění jsem byl v té kontroverzní první vlně), jen ta fronta na guláš byla hrozná, takže jsem ho oželel.

      0 0
      • Pedro RB  

        A prosím tě, jaký jsou pravidla pro místo v první vlně? Přihlášení dopředu hodně dlouho nebo umístění do Xtého místa..? Já to jel letos prvně v životě (dlouhou) dost ze zadu, v tom větru se jely samý vláčky, ale nakonec bez pádu a defektu do 50. místa. Tak rozmýšlým jestli se za rok zas zúčastnit..

        0 0
        • prvniodkonce  

          do 100. místa letos = první vlna příští rok

          0 0
        • Macek  

          k té první vlně ješte, ja byl předloní 12. a loni jsem nejel, tak mi prvni vlnu nechteli dat a pak prisel sef zavodu a rekl, ze je to jasny a hned jsem ji mel, a tem zenskejm rekl, ze kdyz ji nekdo chce, tak at mu ji daji,coz mi prijde rozumne, at to hodniti podle ksichtu i :-) tak si asi staci obleci peknej dres a startujes zepredu

          0 0
    • Macek  

      jinak závod je to super, bezva pro začátečníky a pro ostatní časovka, což je taky příjemná změna:-) aspon kazdej zavod neni stejnej, průmer okolo 30km/h se na moc závodech nejezdí, je ale pravda, že když se čověk na začatku nechytne první skupiny, tak už nemá šanci na slušné umístění..vše je o začátku a pak vydržet

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.