• roberth

    Co dělám blbě, že mě vždycky zhruba na sedmdesátým kilometru začne bolet pravý lejtko? Úplně nahoře, těsně pod kolenem – když to předem stáhnu, tak to drží dýl. Předpokládám, že mám blbou techniku šlapání, ale potřeboval bych to identifikovat nějak přesněji. Bolí to hlavně při tahání z dolní úvratě nahoru. Taky mám nepatrně vyvinutější levé stehno a pravé lýtko, což s tím bude asi souviset. Jaké svaly jsou zapojeny v jaké fázi šlapání?

    0 0
    • Jaroslav  

      Vyzkoušej změnit výšku sedla. Asi bych navštívil posilovnu a rozdíly srovnal.Jinak po 70-tém km mě bolí všechno.

      0 0
    • Vrci  

      Zkontroluj jestli nemáš pootočený sedlo a pokud používáš SPD tak se koukni jestli nemáš na pravej tretře kufr víc v zadu.

      0 0
      • Vrci  

        Zkontroluj, jestli nemáš pootočený sedlo. Pokud používáš SPD, tak se koukni, jestli nemáš na pravej tretře kufr víc v zadu.

        0 0
    • wbiker  

      Klidně bych řekl, že to může být protahováním. Někdo mi doporučoval před i po jízdě pořádně protáhnout nejen nohy. Nejsem fyzioterapeut, ale u mě to třeba při lyžování odstranilo bolesti v tříslech.

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.