• Mofo

    zajímalo by mě, jaké procento bikerů si holí nohy? docela mě to zajímá, mně osobně se do toho moc nechce…

    0 0
    • Eila  

      ja jo;-)

      0 0
    •  

      tohle tu nedavno bylo......smazat

      0 0
    • JMT  

      Ne

      0 0
    • honzarb  

      ne.

      0 0
    • ihik  

      Já jo, ale ne kvůli biku, ale kvůli silnici. Jako všechno to má výhody a nevýhody, spíš je to věc každého soudruha, co u něj převáží…

      0 0
    • Lance  

      jeste ne

      0 0
    • blick  

      No fuj.. :o(

      0 0
    • marapara  

      NE

      0 0
    • kovar  

      a tebe někdo nutí? Když se ti nechce, tak si nohy nehol, nebo? nemusíš.

      0 0
    • Lance  

      ted se na to vykasli, pres zimu je to zbytecne, ja uz se chystam asi treti rok, ale pujdu do toho az na jare:-)

      0 0
      •  

        Ja uz jsem rozhodnutej, ze to vyzkousim, snad pocitim vice vyhod nez nevyhod. Spis by me ale zajimalo, jestli po holeni a opetovnem narustu sledujete nejakou zmenu v delce, hustote?

        0 0
        • ihik  

          Co do hustoty nemohu soudit, nikdy jsem to nenechal dorust na puvodni delku. Ale u holeni zustavam i pres zimu, protoze pokud to zacne zarustat, citim se divne, mozna proto, ze mizi vyhody, ktere to ma. Pokud muzu rict za sebe: vyhody: lepsi masaze lepsi „hygiena“ lip to vypada (hodne subjektivni) nevyhody: pri cerstvem oholeni trochu zebou nohy pres kalhoty, ale opravdu to neni nijak extremni cas na holeni v lete na biku horsi ochrana proti trave, vetvickam, koprivam atd.

          Musim rict, ze kdyz jsem se poprve oholil, tak jsem si pripadal fakt divne a skoro jsem toho litoval. Treti holeni uz bylo v poho a ted si pripadam divne neoholeny. Fakt je to ale kazdyho vec, rychleji to kvuli tomu nejede…

          0 0
        • Lance  

          Jdu do toho hlavne kvuli hojeni zraneni. V Rakousku se mi podarilo polozit se na kole, naprosto nevinny pad na asfalt, sedrena jen noha,ale fest a diky tem chlupum se to hojilo strasne dlouho a porad to hnisalo.Takze diky tomu, je mi jedno co si kdo mysli, je to moje vec. At si dela kazdy co chce.:-)

          0 0
          • ihik  

            No určitě se to bude lepší hojit, bohudík nemohu zatím referovat. Je ale potřeba se připravit na to, že naopak k některým zraněním je pak noha citlivější. Při menších pádech v terému kožíšek na nohou něco zachytí zbrzdí, zatímco naleštěný nohy to odnesou trochu hůř. Ale jedná se spíš o škrábance a povrchové odřeniny, vít toho chlupy nezachytí…

            0 0
    • Meesha  

      Pres zimu ne, ale na jare du do toho! :-)

      0 0
      • pitelboy  

        ne. JEdnou sem si oholil nohu, abych moch srovnavat.

        na oholenou bylo vic zima, nechytal se na ni tolik bordel, vypadala min opalena, chlupy za par dnu zase narostly, mozna vypadala lip, pri dorustani chlupu to strasne svrbylo, bylo vic videt odreniny apod, s holenim je dost prace, ..

        0 0
    • Dumbo  

      nie

      0 0
    • Twisp  

      holim od zacatku jara do podzimu.

      0 0
      • Dumbo  

        som zabudol napisat ze len genitalie heh… je to hygienickejsie no nohy nie to sa potom necitim ako chlap ale to je moj osobny problem tam som nechcel nacat nekonecnu diskusiu „oholene nohy u chlapa = ******** “

        stoho vypliva "kazdy at si holi co chce

        0 0
    • SavaH  

      Nohy si neholim. Už párkrát jsem se pořezala, tak raděj používam depilátor…

      0 0
      • SELMIRA  

        éééé jsi statečná žena! Ségra si epilátor kdysi zakoupila a řvala, že to škubání hrozně bolí. A nebyla si to schopna ani sama to, tož prej a? jí to udělám já. Ale já na to neměla žaludek, dyž jsem ji viděla jak kouše polštář, tož jsem řekla, že nejsem sadista a stroj ten mučící jsme hezky zas zabalily do krabky a hodily na skříň, kde se na to práší dodnes.

        0 0
        • SavaH  

          Věř, že by sis po 10ti letech taky zvykla. Třeba já si nohy jinym, než svym depilátorem chlupy nevytrham. Před létem přijde na řadu kromě trhání chlupů na lejtku i depilace stehen :o( Už teď se na léto netěšim.

          0 0
          • rock  

            Fakt by mne zajímalo, co bych udělal tomu neš?astníkovi, který by se přiblížil k mým nohám s depilátorem … buď mají ženské snížený práh bolesti, nebo jsou masochistky :-) …

            0 0
            • Eila  

              no prah bolesti snizuju s flasou vina… a nejak to pomaha:)

              0 0
              • rock  

                To by možná mohlo fungovat … jenže já jsem abstinent. Moje nohy holt zůstanou chlupaté :-) …

                0 0
          • SELMIRA  

            Nevěřim. :o) Nezvykla. Ani s epidurálem. :o))) Naprosto odmítám (zbytečně) trpět. Zkus dobrý žiletky. Těma se fakt nepořežeš a na léto se můžeš klidně těšit.

            0 0
            • SavaH  

              Ten depilátor má ještě jednu velkou výhodu – nemusiš si holit nohy denně, ale trhat chlupy jednou za tejden ;o)

              0 0
    • Daf  

      Jo, ale teda v zime ne. Ted je kazdej chlup dobrej :)

      0 0
    • SELMIRA  

      yááá yo. :o) Ale u chlápků mi to přijde trošku…nevim. Už jsem si zvykla a chápu to, ale stejnak se mně to zdá nepřirozený. Jaksik.

      0 0
      • Lance  

        Ale smat se mi nebudes ze ne?:-)

        0 0
        • SELMIRA  

          Né. Já se NIKDY nesměju. (ze zásady) :o) Teda divní mi přijdou borci, co si holí nohy kvůli image. Ale chápu, že závoďáci (někteří) si prostě nohy holí. Dějou se i horší věci. Hlavně, že jsou Němci pryč.

          0 0
          • Lance  

            ted, ted, ted ses usmala, image je na nic poslouchej zizen – Budvarite

            0 0
    • rasto  

      silnicnim zavodnikum se pry zlepsuje cas na 1 km o 0,5 sec. takze hura do toho!! :-))

      0 0
    • preacher  

      neholím, ale vsadil jsem se s manželkou o nový kotoučový brzdy v ceně 8 – 10 tis. že si je nechám strhnout…no to musím vydržet…a budou nový brzdičky :-)))

      0 0
      • rasto  

        ani za zlatý prase!! predpokladam, ze nebudes spat 2 noci :-) je tedy otazka, jak ses ochlupenej.

        0 0
        • SELMIRA  

          :o) ale za kotoučovky se zlatym prasátkem…to bych si třeba dala říct. I když…nevim.

          0 0
          • Twisp  

            Nedal bych na rasta! Z pocatku se budes citit tak divne, jako by jeste vic nahej, budes mit trosku pocita ze se na tebe lepej kalhoty ale do druhyho dne si zvyknes. Pak si bude tvoje zena vycitat ze ti na to skocila, pac krome tomu ze ti zaplati kotoucovky ji budes pichat narustajicima novyma chloupkama. :)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Nektery si daj rict i za min :)

            0 0
          • náčelník  

            Zlatý prasátko měla Formula B4.

            0 0
        • preacher  

          rozhodoval jsem se mezi vidlou a kotoučema…o zlatým praseti jsem neuvažoval.....ale zatnu zuby, možná bude i slzička…nu což, budu bojovat…:-)))

          0 0
      • Jenda  

        Hele kdyz jsem to co jsi napsal rikal pritelce tak rikala jeee nemohl by to nahrat na video a pak dat nekde k dispozici – ze prej muceni v realu jeste nikdy nevidela:-)))))))

        0 0
        • preacher  

          dobrej nápad.....zkusíme to natočit…:-)))

          0 0
          • SavaH  

            To co píše pádlista není vůbec žádná pravda!!! Chloupky po depilaci dorůstaj pomalu a nejsou tak ostrý jako po holení. Jen se připrav na to, že budeš mít možná modřiny. Mam po depilaci voskem

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Diky za duveru v me vyroky, ale ktereho presne se to tyka? :)

              0 0
            • preacher  

              já vím, do holení bych nešel. Manželka je kosmetička, třeba na mě bude hodná…

              0 0
              • SavaH  

                A nebo právě nebude ;o) Jak znam sebe… jsem škodolibá

                0 0
                • preacher  

                  no právě…když jí trhám chloupky, tak někdy jukne, že ji to jako bolí…no říkám jí že musí trpět, když chce být krásná.....teď mi to možná spočítá – za ty roky.....

                  0 0
    • foxhound  

      ne

      0 0
    • MARIN  

      jo ale jen od dubna do zari v zime je kazda vrstva navic dobra :)

      0 0
    • forest  

      obcas jo, zni to divne (a vypada jeste hur), ale obcas pri problemech s kotnikama (delam taky orientak) musim tejpovat a tak je lepsi driv oholit (pul lytek), nez potom skubat :-( nejhorsi je to, ze problemy s kotnikama prichazeji nejcasteji v kratasove sezone…

      0 0
    • Orbis  

      No samozřejmně, že jo bláto je svinstvo!!! :)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.