• Fiko

    Nevíte náhodou jestli byly nějaké rozdíly (kvalita, materiál, výdrž) mezi převodníky STX a STX RC? Díky za jakékoli postřehy.

    0 0
    • Jurij  

      No rozdíl nevím, ale mám na STX RC na zimáku najeto asi 35 tkm se spostou odjetých řetězů ze závodního bika i silnice a jsou jak nové, prostě pořádná ocel.

      0 0
    • borda  

      pokud se nemýlím, tak STX RC bylo kvalitativne o něco výš (cca deore?) než STX (cca alivio?)

      0 0
      • Lance  

        to je blbost,v dobe STX bylo i Alivio

        0 0
        • borda  

          ja netvrdim, ze to JE alivio, ale ze si myslim (prptp ten otaznik), ze to bylo cca na te urovni. samozrejme muj nazor neni dogma a treba se mylim

          0 0
          • borda  

            :-) prptp ma byt proto. jsem hovado :-)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Spis Deore, kdyz uz. Ale nesrovnaval bych to.

            0 0
            • borda  

              jasne, ale pta se na kvalitu a prirovnani k existujici sade mi prijde vhodny. dal bych to asi neresil

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jenze on chce srovnani mezi STX a STX RC. Kdyz to prezenu, tak kvalitativne byly tyhle sady nad dnesnim XTR :) Nesrovnaval bych to s dnesnima.

                0 0
                • Jenda  

                  ja jsem hned vedel ze ty STX kliky muzu porad jezdit dal :-) fakt je ze co se trvanlivosti tyce asi me prezijou jo a k tematu kliky STX a STX RC se temer nelisi – hlavne pokud nereknes konkretni rok – casto to co bylo jeden rok STX RC bylo nasledujici STX takze je v tom dost bordel. Co bylo ale dost tragicky byly prvni 4ramenny STX RC kliky – od te doby se tahnul problem s blativym strednim prevodnikem

                  0 0
    • vlk  

      už je to fakt dávno-ale myslím, že se lišili jen v materiálu a barvě převodníků.

      0 0
      • vlk  

        sorry-špatně čtu-myslel jsem že se mluví o klikách

        0 0
    • Daf  

      Mam pocit ze STX mely velky prevodnok hlinikovej zbytek ocel. Nejmensi prevodnik se ale nesrouboval na kliky, ale byl prevarenej rovnou k prostrednimu. Co se tyce STX RC klik tak nevim, ale tusim ze se delaly i jako ctyrpacka.

      0 0
      • vlk  

        Jo nejmenší byl přimontován k prostřednímu jež měl k tomu takové packy.A malý byl díky tomu více vyprofilovaný.

        0 0
      • Jester  

        U STX je urcite velky prevodnik ocelovy. Spis bych si tipl, ze u STX RC byl hlinokovy. Tedy ten ocelovy STX plati pro muj rok vyroby, coz je ?1993? .

        0 0
        • martt  

          Ja mam aj STX aj STX SE (predchodca RC) model asi 93–94. STX ma vsetky pily z ocele, STX SE ma velku z hlinika. Tiez sa mi zda, ze ma to prezije hlavne v porovnani s aktualnym LX ktore sa derie mnohonasobne vacsou rychlostou.

          0 0
    • steel is real  

      pokud me pamet neklame rc byla „jako“ racing, v te dobe byla trosku jina kategorizace sh komponentu, byla to celkem vysoka rada – rekneme stx=dnesni deore; stx=dnesni lx.....

      0 0
    • mivrda  

      mam jeste STX RC kliky posledni rocnik STXka a mezi STX a STX RC klikama byl jeden pomerne podstatny rozdil aleposn v poslednich letech teto sady a to ze STX RC maji 4packu pro uchceni prevodniku a daji se na ne hodit dnesni 9prevodniky pro devitku a obyc STX ma petipacku

      0 0
    • ropman  

      moje kliky STX-RC z kola r. 1995 mají pětipacku, Al velkou placku a elox povrch. STX co jsem teď viděl na netu mají jen ocelovej (krásně vypadající :-) velkej převodník, jinak to bude to samý

      0 0
    • nadrazak 2  

      kliky stx-rc vozí moja na kole.jsou to pětipacky microdrive,170mm,pře­v.42 al/32,22 o­cel.váha cca 760g.stx jsem vozil já,mám je někde v krabici,už jsou po smrti 175mm přev.ocel 42/34/24 pětipacka microdrive,váha okolo 900g.u stx rc drží malá pila na prostřední.u stx velká na střední a celé to pak drží spolu s malou na klice.

      0 0
      • martt  

        tie moje kluky maju oboje (STX aj STX SE) zuby 44/34/24. Rozdiel je v materiale velkej placky a vo farbe. STX ma normalnu hlinikovu farbu a STX SE taku nahnedlu, tazko to popisat.

        0 0
    • nadrazak 2  

      jo stx-se mám smyk naprosto bez vaklu(cca 20kkm),krásné provedení,špičková váha 128g,spodní tah,31,8 prům.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.