Praha - Horní Jelení, pátek 27.5.05 12:00

18 nepřečtených
  • Floydie

    Nejede nekdo nahodou zitra stejnym smerem? Nechce se mi jet single.

    0 0
    • fousac  

      co je to „Horni Jeleni“ ??

      0 0
    • fousac  

      hmmm… to myslis takovy to kousek za Pradubicema??

      bike nebo silnicka??

      to jedes jenom tam?? nebo i z5 ???

      0 0
      • Floydie  

        jojo za Pardubicema, jedu jenom tam, pak uz rodinny povinnosti a tak. BTW je tam trampsky festival, sice to az tak nemusim ale alespon ten ohen a pifko. Jedu na crossu, za Pardubicema zacinaj pekny lesy tak se to muze pak zkombinovat podle zbyvajicich sil :)

        0 0
        • hydrant  

          to je docela kus, to bych přijel tak prošitej, že bych dal jedno pivo a pak by mě mohli hodit do toho vohně :-)

          0 0
        • fousac  

          lakava nabidka.. rozhodne bych na to vzal silnicku, kdyz bych valil i zaptky..

          no jeste to necham projit hlavou…

          kde ze je sraz?? do kdy to chces vedet??

          0 0
          • Floydie  

            Sraz v Hostivari (je to ta spravna strana), mohl bych zajistit i prespani na miste (ale chtelo by to spacak) Kdyz se nikdo neprihlasi tak asi nepojedu, nicmene v praci na kole jsem stejne takze mi to staci potvrdit zitra do 10hodin.

            0 0
            • fousac  

              prespani je mi na prd, ale dik za nabidku… musim bejt v sobotu rano v 9 na cernaku s bikem..

              rekneme, ze na 80% bych zejtra jel… ale chtelo by to jeste nekoho, at nemusim valit zpatky sam… :/

              0 0
              • Floydie  

                nechci byt pesimista ale vyrazit v patek ve 12:00 a stihnout to tam i zpet je podle me dost nerealny, precejen je to 140km jedna cesta. A ja teda prumernou 30 nepojedu, musim byt jeste vecer funkcni :)

                0 0
                • fousac  

                  to je tolik??

                  dyzatak jezdi vlak..

                  a tmy se nebojim.. ;)))

                  0 0
                  • hydrant  

                    a já sem to ale řikal ! :-)

                    0 0
                    • fousac  

                      asi mam nejakou rozbitou mapu, ale podle ty by se clovek moh dostat nekam ke kilu na jednu cestu.. a to by se dalo…

                      to teda asi budu muset zbabele odvolat..

                      0 0
                      • hydrant  

                        couvnout před 2×140 km není žádná zbabělost, to je jen pro hodně velký sebemrskače.

                        0 0
                        • fousac  

                          kdyby se jelo rano, tak si to dam, ale starovat v poledne, to zavani nedobrovolnym noclehem nekde na trase..

                          0 0
                      • Floydie  

                        nevadi, zkusim to teda single, jinak casto jezdim praha-jicin, to je precejen kratsi, navic nekdy do nymburka vlakem a pak az do jicina terenem, je to skvela trasa, tak urcite dam vedet. Jinak jsem te snad zahlidl akorat na prazsky cyklojizde (ja byl jeden z tech dvou 4everu), tva osoba je zcela neprehlednutelna :)

                        0 0
                        • fousac  

                          dik za poklonu.. ja se ti zase priznam, ze si nejaky 4every moc nevybavuju.. :(

                          sem koukal spis po účastnicích… ;)))

                          0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.